زمان کنونی: ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، ۰۹:۰۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

نظرسنجی: با این پیشنهاد برای حفظ سهره در طبیعت موافقید یا مخالف؟
موافق با این پیشنهاد
مخالف با این پیشنهاد
[نمایش نتایج]

توليد مثل سهره در قفس

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
233 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #1
توليد مثل سهره در قفس
درود بر تمام دوستانی که پرنده ها رو دوست دارند.
راستش بعد از اون تاپیک که در مورد کم شدن سهره بود خیلی فکر کردم و از اونجایی که خیلی این پرنده رو دوست دارم به اندازه خودم نگران این پرنده شدم.
با این مقدار صید این پرنده چه جوجه و چه پرنده بالغ و عوامل دیگه و خشکسالی شاید در چند سال آینده دیکه خبری از این پرنده نباشه تو دشت و صحرا.
تو بعضی از مناطق که در حد انگشتان دست دیده میشوند.
و از اونجایی هم که در طبیعت یافت میشد بصورت بی رویه صید شد و خیلی از دوستانم معتقد بودند که بهتر صید بشه تا اینکه به فکر تولید مثل در قفس باشیم و خیلی هم محکم پای حرف خودشون هستند چون معتقدند صرفه اقتصادی نداره ولی همه چیز پول نیست.
از اونجای هم که وقت صید بهترین های این پرنده نگه داشته میشه دیگه اگه سهره ای هم توی طبیعت باشه واسه جفت گیری اون سهره های خوب نیستند.
میخواستم یک پیشنهاد بدم و اون اینه که دوستان سهره باز یقینا سهره های خوبی دارند.
بیایید سال آینده رو بجای صید جوجه سهره و سهره بالغ که به فکر تولید مثل اون تو قفس باشیم.
شاید خنده دار بنظر برسه ولی اگه این اتفاق بیفته شاید ی کمکی به کم شدن نسل این پرنده دوست داشتنی در طبیعت باشه.
بیایید به جای یاد دادن ساخت تور و تله روشها و نکته های جفت کردن در قفس بهم یاد بدیم.
ممنون میشم دوستان نظرات خودشون بدند.
یا حق
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۲۵، ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۹:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ديپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 11
116 سپاس گرفته‌شده در 29 ارسال
ارسال: #2
RE: یک پیشنهاد
دوست عزيز يه نظر سنجي قرار بده خيلي بهتر البته به نظر من
۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۵:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: torobche
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 1977
700 سپاس گرفته‌شده در 195 ارسال
ارسال: #3
RE: یک پیشنهاد
فکر خیلی خوبیه
موافقم
۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۶:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: torobche ، AbedMap ، AbedMap
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #4
RE: یک پیشنهاد(بجای صید جوجه سهره و سهره بالغ که به فکر تولید مثل اون تو قفس باشیم)
اتفاقا منم تو ی تایپیک همین پیشنهاد رو دادم و خودم هم میخوام اینکارو بکنم فعلا ی ماده اهلی گیرم آمده فقط ی مقدار چربی داره و کم تحرکه دارم آمادش میکنم تا ببینم چکار میتونم بکنم
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۹:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #5
RE: یک پیشنهاد(بجای صید جوجه سهره و سهره بالغ که به فکر تولید مثل اون تو قفس باشیم)
سلام منم موافقم يک قفس بزرگ1.5*1.5*1.5دارم که درحال ساخت جنگل مصنوعي هستم تا سهره هام را آزاد کنم و چندتا ماده رام را پيدا کردم ميخوام جفتشون کنم البته اين سهره ها از بهترين نژاد ها هستن اميدوارم بتونم جوجشون بگيرم تا منقرض نشن
۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۰۹:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: torobche ، سیدمحمد شریفی ، jooje ، هیوا ، AbedMap
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 1977
700 سپاس گرفته‌شده در 195 ارسال
ارسال: #6
منم جای بزرگ دارم
سعی خودمو می کنم V
۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۱۱:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: torobche ، jooje
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 42
45 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #7
منم یه 2 سالی میشه با دوستام دارم سهره پرورش میدم . البته قراره تا سالی دیگه که زیاد شدن آزادشون کنیم
۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۱۱:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 1379
108 سپاس گرفته‌شده در 56 ارسال
ارسال: #8
با درود
من نيز با دوستان موافقم. به اين فيلم توجه كنيد فكر نكنم كار خيلي سختي باشه فقط كافيه ماده و نر آماده باشند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط soren_kiana.)
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۲:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: torobche ، mohammad20101368 ، lycen ، مرلين ، AbedMap
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 561
233 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #9
(۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۲:۰۵ ق.ظ)soren_kiana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود
من نيز با دوستان موافقم. به اين فيلم توجه كنيد فكر نكنم كار خيلي سختي باشه فقط كافيه ماده و نر آماده باشند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
دوست عزیز این فیلم ما خودتونه یا دانلودی هستش؟
ممنون
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۵:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: AbedMap
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 1379
108 سپاس گرفته‌شده در 56 ارسال
ارسال: #10
با درود
دوست عزيز دانلود ميباشد
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۷:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان