زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۱:۴۶ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

توليد مثل قناري ن‍‍ژاد فري شمال هلند

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 3
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
توليد مثل قناري ن‍‍ژاد فري شمال هلند
سلام به همه.من ۲ تا قناری فری هلندی دارم.نره نمیخونه الان.من حدود ۱ ماه که اونا رو خریدم.از آقایی که خریدم گفت جفتن وقتی‌ که کنار هم میزارمشن با هم دعوا می‌کنن.وقتی‌ که نره می‌خواد جفت گيري كنند ماده نمیذاره.من نمیدونم چی‌ کار کنم.ممنون میشم از راهنمای شما دوستان.در ضمن من یه تازه کار هم هستم.کسی‌ نیست به من کمک کنه?
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۱۴، ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۱/۰۱/۱۱، ۰۶:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #2
RE: توليد مثل قناري ن‍‍ژاد فري شمال هلند
با سلام وادب و احترام:

با توجه به توضيحات شما به نظر ميرسد قناري ماده شما آماده نباشد .لطفا پس يا زير قناري ماده را نگاه كنيد اگر آماده باشد كنار هم قرار دهيد. در صورت امكان عكسي از زير قناري بگيريد.يا عكسي از قناري نر و ماده بگيريد .تا بهتر راهنمايي بشوييد. نمي توان به صحبت هاي فروشنده به طور كامل اعتماد كرد.قيمت خريد را هم بيان كنيد. نوع تغذيه طي اين يك ماه و مكان نگهداري را بيان كنيد

با تشكر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۱۴، ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۱/۰۱/۱۴، ۰۵:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۰۱/۱۱، ۰۶:۲۰ ب.ظ)alonglove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه.من ۲ تا قناری فری هلندی دارم.نره نمیخونه الان.من حدود ۱ ماه که اونا رو خریدم.از آقایی که خریدم گفت جفتن وقتی‌ که کنار هم میزارمشن با هم دعوا می‌کنن.وقتی‌ که نره می‌خواد جفت گيري كنند ماده نمیذاره.من نمیدونم چی‌ کار کنم.ممنون میشم از راهنمای شما دوستان.در ضمن من یه تازه کار هم هستم.کسی‌ نیست به من کمک کنه?

باسلام به همه دوستان

من چند روزي خدمتتون نبودم سال نو همه مبارك باشه انشااله و اميدوارم حسابي از قناري هاتون جوجه كشيده باشين و همشون خوب و سرحال باشن

دررابطه با سوال دوستمون بايد عرض كنم جناب كاتبي جواب كامل رو دادن ولي خدمتتون عرض كنم هر وقت ميخواين قناري بخرين حتما زيرش رو نگاه كنين تا ببينين آمادس و فقط به گفته قناري فروش اكتفا و اعتماد نكنين

موفق باشيد

:basa (159):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۰۱/۱۴، ۰۸:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ha_med ، سیدمحمد شریفی ، nazmi ، katbi ، sasy111 ، ayhn
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 469
285 سپاس گرفته‌شده در 119 ارسال
ارسال: #4
همینطور دوستان گفتند به حرف فروشنده اکتفا نکنید و زیر شکم ماده رو خوب بررسی کنید اگر بجای رنگ قرمز رنگش زرد بود و همچنین چاقی غیر عادی و سرش کچلی حتی یکم داشت و حالت کسلی و خمودگی این ماده برای جفت گیری مناسب نیست چون مدتهای زیاد جهت جوجه کشی مورد استفاده قرار گرفته. موفق باشید . [/size]
۱۳۹۱/۰۱/۱۵، ۱۲:۲۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: katbi ، hamid@line ، sasy111 ، alonglove ، ayhn
*
کاربر انجمن

ارسال: #5
با تشکر از شما دوستان.این عکسهایی که است.قناری سفید ماده است و زرده نره.و یک عکس از زیره ماده است و اون یکی‌ هم دونه‌های که در طول یک ماه دادم بهشون.تخم مرغ و سیب هم هر ۲ یا ۳ روز میدم بهشون.
من اونارو ۱۵۰۰ کرون خریدم به تومن حدود ۴۰۰ هزار تومن می‌شه.آخه من مقیمه سوئد هستم.

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۱۵، ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط alonglove.)
۱۳۹۱/۰۱/۱۵، ۰۱:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sasy111 ، Iman Imany
مدیر بازنشسته

ليسانس
ارسال: #6
با سلام وادب به دوست خوبم:

دانه هايي كه به اونها ميدهيد آماده شده و بسته بندي است و دانه هاي رنگي سبز و قرمز هم به عنوان ويتامين ميباشد وبه صورت مخلوط آماده شده ميباشد . كه مناسب است .

در عين حال اين تغذيه مناسب زمان آماده شدن و جفت گيري ميباشد..

قناري ماده شما هنوز آماده نيست و هنوز بايد صبر كنيد زماني كه ماده آماده ميشود. معمولا پرهاي قسمت مخرج كم ميشود و پوست مخرج ويا پس قناري مشاهده ميشود .

به نظر من بايستي شما ماده را جدا كنيد تا اماده شود.

نر شما ايا صبح ها ميخواند و مستي از خودش نشان ميدهد يا خير؟در غير اينصورت نر هم شايد آماده نباشد

قناري نر و ماده شما بسيار خوب و مقبول است و هر دو صاف و پرها مرتب و منظم ميباشد. بنابراين قناري هاي خوبي هستند.

قيمت يك كرون سويد امروز به نرخ دولتي 1862 ريال ميباشد و قيمت كل جفت به نرخ بانك ملي 000/793/2 ريال ميباشدو آزاد احتمالا هماني است كه شما ميفرماييد(000/000/4 ريال ميباشد)

مقدار سيب دادن را كمتر كنيد هر هفته يا ده روز يك بار كفايت ميكند.دادن تخم مرغ را هم هفته اي يك بار مناسب است ..اگر هواي شهر شما رو به گرمي است ملاحظه بفر ماييد . درعين حال درجه حرارت 25 سانتي گراد مناسب است .

توضيحات بسيار خوبي در قسمت جفت گيري ميباشد كه انها را نيز مطالعه كنيد .

با ارزوي موفقيت
۱۳۹۱/۰۱/۱۵، ۰۲:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: alonglove ، sasy111 ، ayhn ، Iman Imany ، Iman Imany
*
کاربر انجمن

ارسال: #7
با تشکر از شما دوست عزیز قناری نر نمیخونه ولی‌ سر و صدا می‌کنه من اونا رو از هم جدا کردم.همدیگرو می‌بینن و صدای هم رو هم میشنون.

اینجا هوا رو به گرما است ولی‌ داخل خونه ۱۹ تا ۲۱ درجه هست.بیرون تا ۱۰ درجه بالای ۰ است بعضی‌ اوقات هم سرد تر می‌شه بیرون.
۱۳۹۱/۰۱/۱۵، ۰۲:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

ليسانس
ارسال: #8
(۱۳۹۱/۰۱/۱۵، ۰۲:۳۲ ب.ظ)alonglove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از شما دوست عزیز قناری نر نمیخونه ولی‌ سر و صدا می‌کنه من اونا رو از هم جدا کردم.همدیگرو می‌بینن و صدای هم رو هم میشنون.

اینجا هوا رو به گرما است ولی‌ داخل خونه ۱۹ تا ۲۱ درجه هست.بیرون تا ۱۰ درجه بالای ۰ است بعضی‌ اوقات هم سرد تر می‌شه بیرون.

با سلام با توجه به توضيحات شما نر و ماده بودن قناري جاي ترديد دارد وبايستي حتما مشخص باشد .پس از مشخص شدن و اماده شدن جفت كنيد

با تشكر
۱۳۹۱/۰۱/۱۵، ۰۳:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Iman Imany

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان