زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۴:۵۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جاي خالي دوستان

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
جاي خالي دوستان
سلام
مدتي بود كه استاد محمد جلالي مدير محترم بخش سهره به سايت سر نميزدن تا اينكه ديشب مطلع شدم كه ايشان بيمار هستن.دوستان براي سلامتيشون دعا كنند. 

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۹/۲۶، ۰۱:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #2
RE: جاي خالي دوستان
سلام
دوست داشتم در يك ارسال يادي كنم از دوستاني كه وقتي عضو اين سايت شدم اعضاي فعال بودن واسم كاربريشون برام خاطره انگيز هست . هرچند كه الان هم دوستان عزيزي پيدا كردم .
از دوستان قديمي بايد ياد كنم از مدير سابق سايت كه اون موقع به اسم admin بودن . حميد آنلاين  ، فونيكس ، هستي ، كتبي ، اهواز قناري كه اون موقع اسم كاربريش sky bird بود ، نظمي ، آبتين ،اهورا ، استاد محمد جلالي ، خليلي ،mojtaba_Torghe، shams ،silverman909،  احسان... ، فازلوگ ،برف زمستان ،محمدگلشن واميد لرد

ودوستاني كه تقريبا همزمان با من عضو شدن عليرضا پوريان ، نويد آي تي ، ayhn ، draiush ،moh3nshirazboy،احسان تقوي 
امير محمدي و دوستان ديگري كه الان به يادم نمياد. 
الان هم دوستان عزيزي دارم كه در سال جاري باهاشون آشنا شدم وافتخار همراهيشون را دارم :
محمد تقي كريمي ، امين كاوسي ، جلال لطفي ، هيوا  ،رضا شاهيده ، علي كلاهي ومسعود ميرزالو

مي خواستم به همه دوستان عرض كنم كه اينجا براي من فقط يك سايت نيست كه بيام چند جمله بخونم وچند جمله بنويسم.من تحت هر شرايطي ميام اينجا چه اون موقع كه براي مدير قبلي سايت يه كاربر عادي بودم وچه الان كه از دوستان مدير سايت هستم.اگر كاري از دستم بر بياد براي دوستان انجام ميدم. دوست دارم اينجا ملاقاتتون كنم. البته به اين معني نيست كه انتقادي از دوستان ندارم ودوستان از من انتقادي ندارن ولي ارزش دوستي ورابطه صميمانه را مقدم به هر نوع انتقادي ميدونم. از كساني هم كه اسمشون يادم نيست وذكر نكردم عذر مي خوام.                                                                                      

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۱/۱۰، ۰۸:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 488
375 سپاس گرفته‌شده در 143 ارسال
ارسال: #3
سلام. برخی دوستان قدیمی دیگه به سایت سر نمی زنن. ممکنه به خاطر مشغله کاری یا هر دلیل دیگه ای باشه. ولی چرا ارسال های این رفقا حذف شده؟! به عنوان مثال هیچ ارسالی از دوستمون hasti وجود نداره! دلیل حذف این ارسال ها چیه؟ لطفا دوستان مدیریت سایت توضیح بدن مشکل کجاست و  خواهشم اینه که در صورت امکان این ارسال ها که حاوی اطلاعات خیلی مفیدی هم هست برگرده.
امضای mohsenb150 << آیا آن روز رسد که بلبلی دیگر در وصف ما سرود شهادت بسراید؟ >>
۱۳۹۳/۰۶/۰۶، ۰۷:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hidrane ، هیوا ، سیدمحمد شریفی
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #4
سلام
روز خوش.اينكه دوستان به سايت سر نميزنن يا يواش ميان و يواش ميرن خودشون بايد جواب بدن فقط در يك مورد ارسال ها حذف شده كه فقط وفقط كاربر hasti بوده  نه هيچكس ديگري كه دليل اون را هم فقط آقاي كريمي وخود كاربر مورد نظر ميدونن.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۶/۰۶، ۰۸:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #5
سلام
اميدوارم عزيزاني كه استاد ما بودن وهستن بيان واز تجربياتشون ما را بهره مند كنن.آقاي پوريان كه دلم براي ارسالهاي زيباش تنگ شده و آقا اميد (اميد لرد)كه مدت كمتري از آقاي پوريان هست كه اظهار نظر نمي كنند.انشالله كه هر جا هستن به سلامت باشن.آقاي خليلي عزيز هم كه يواش ميان ويواش ميرن.جناب كتبي هم همينطور. عزيزان جمع ما به شما احتياج داره.
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۶/۲۴، ۱۰:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #6
ببخشيد كه حافظه من زياد ياري نمي كنه.اسامي عزيزاني كه لطفشون به ما كمتر ميرسه از يادم ميره .آقا حميد ،آقاي موسوي و... سايريني كه اسمشون يادم نيست اما يادشون در ذهن من وجود داره وبه محض اينكه اسمشون را مي بينم به ياد خاطرات خوبي كه در گذشته داشتم ميافتم.
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۶/۲۴، ۱۰:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #7
سلام
اساتید لطف کنند بیان و فعالیتشون مثل قبل باشه
بنده گله دارم از اقای محمد جلالی  آقا شما استادین، بنده خودم خیلی مزاحمتون شدم و بنده رو راهنمایی میکردین آقا لطف کنید مثل قبل فعالیت داشته باشید تا کاربرا از علمتون استفاده کنند
سپاس عزیز
زکات علم،در نشر آن است 

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۶/۲۶، ۱۱:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #8
سلام
مدتيه كه دوست واستاد عزيزم عليرضا پوريان توي سايت حضور نداشت.طي تماس تلفني كه با ايشان داشتم گفتن كه تصادف كردن ودر حال طي كردن دوران نقاهت هستن. براي سلامتي ايشان دعا بفرماييد.
يا من اسمه دواء وذكره شفاء
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۷/۱۵، ۱۰:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان