زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۹:۴۵ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جدول مصرف روزانه و فصلی محصولات WERSELE-LAGA

مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 548
5294 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #1
جدول مصرف روزانه و فصلی محصولات WERSELE-LAGA
جهت آشنایی با نحوه مصرف محصولات شرکت WERSELE-LAGA فایل پیوست را دانلود کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۲/۰۵/۱۰، ۱۰:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5294 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #11
RE: جدول مصرف روزانه و فصلی محصولات WERSELE-LAGA
دوستان عزیز لطفاً تعصبی برخورد نکنید و تا از محصولی ان هم طبق دستور سازنده استفاده نکرده اید نظر قطعی ندهید . محصولات WERSELE-LAGA محصولات باکیفیت و مطمئنی هستند . این محصولات برای مصرف طولانی مدت در نظر گرفته شده اند و قطعاً مانند کیمیا استیمول یا به عبارتی همان آمپرسول سریع اثر خود را نشان نمی دهند . توجه داشته باشید که افزایش وزن با مصرف استیمول خیلی سریع است و در استفاده از آن می بایست دقت نمود و از تجربه دوستان استفاده کرد چرا که کیمیا استیمول معمولاً برا طیوری مانند مرغ ساخته شده که در مدت حدود 45 روز دوره رشد را تکمیل می کنند اما ما می خواهیم که قناری چندین سال بازدهی داشته باشد به همین خاطر محصولاتی که در دراز مدت سلامتی قناری را حفظ می کنند مهم هستند. در صورت استفاده نادرست و تعویض دیرهنگام کیمیا استیمول روده قناری دچار مشکل خواهد شد. آمپرسول نمونه ایتالیایی کیمیااستیمول است که دوستان از جمله جناب sjm09169146865 تجربه استفاده از آن را دارند و به گفته ایشان قناریها در خوردن آن نسبت به کیمیا استیمول رغبت بیشتری دارند .

البته از جناب sjm09169146865 تقاضا دارم که مدت ماندگاری آمپرسول را هم بیان بکنند . کیمیا استیمول در دمای اطاق تا دو ماه پس از بازکردن درب قابل استفاده است که مدت زمان کمی است و از طرفی قناری تا تشنه نباشد میلی به خوردن آن ندارد و به عبارتی از روی ناچاری استفاده می کند. همچنین در مقایسه با آمپرسول بوی نامطبوعی دارد

۱۳۹۲/۰۵/۱۲، ۱۰:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 1429
624 سپاس گرفته‌شده در 105 ارسال
ارسال: #12
(۱۳۹۲/۰۵/۱۲، ۰۲:۲۷ ب.ظ)اهواز قناری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون یه ویتامین کم و زیاد شده اسمش رو میزارن مکمل ؟
امنی ویت چیه که تقلبیشو بسازن؟
سوال اینه آیا شما در کار واردات و فروش این دارو هستید؟
دلیل عوض کردن این بود یه زمانی پودر سریا تولید نمیشد و استیمول تقلبی شده بود
و بیشتر نیز توصیه تبلیغاتی این چنینی دوستان بوده همین و بس

سلام بر همگی

ببخشی اما حسین جان وقتی به قول خودت استیمول ایرانی تقلبی میشه انتظار داری امنی ویت و فرتی ویت تقلبی نشه

تموم بچه های اینجا میدونن که من طرفدار جنس ایرانی ام و اصلا با برند کاری ندارم

تجربه بنده که تقریبا 3 ساله مشغوله امتحان دارو ها و مکمل های مختلف هستم و بهای سنگینی رو هم دادم واسه این آزمایشات
(جناب عرفان و آقا روح الله خبر دارن ) میگه استیمول و امثالهم به دلیل اینکه دوز بالایی داره زودتر تاثیر میذاره اما روی کبد پرنده تاثیر میذاره من اینا رو با تجربه امتحان کردن روی پرنده میگم

اگه کسی میخواد زودتر از استیمول و غیره هم جواب بگیره بره یه بسته ویتاسید از داروخانه دامپزشکی بگیره فک کنم 1000 تومنه واسه هزار تا قناری هم کافیه من خودم تست کردم روی چند تا پرنده یک ماده که یه تخم بی پوسته میذاشت توی لون اول تبدیل شد به 3 تا تخم درشت و جوجه هم شدن لون دوم 5 تا بازم هم 4 تاش جوجه اما روز 5 جوجه ها پرنده مرد و علتش رو دامپزشک از کار افتادن کبد اعلام کرد

کسی از بچه ها اگه خواست تو این آشفته بازار مکمل یا دارو بگیره من در خدمتش هستم و اگر هم بنده رو لایق ندونستین با اساتید این کار مشورت کنید

محصولات ورسه لگا مخصوصا فرتی ویت و امنی ویت در 3 نوع در بازار یافت میشن اصلی , درجه 2 , تقلبی و اگر اصلی و به مقدار استفاده شوند از بهترین مکمل های دنیا هستند

ولی جناب اهواز قناری کشته مورده این دنیای بی حد و مرزتم عاشق این قانون شکنی هات .... خلاصه که ما مخلص شما و بچه های
این تاپیک هستم وداریم درس پس میدم در محضر بزرگانی چون شما

۱۳۹۲/۰۵/۱۲، ۱۱:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، mahmoud.asghari
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 23
563 سپاس گرفته‌شده در 164 ارسال
ارسال: #13
جناب عرفان کاملا درست میفرمایند قابل توجه مصرف کنندگان انواع داروهای تکمیلی ودرمانی مولتی ویتامین دار ؛داروی مصرفی بایددرزمان بیداری پرنده دراختیارش گذاشته بشه وهیچگاه نباید شب ابگیری کرد بلکه باید صبح زود گذاشته وشب قبل از خواب ظرف ابخوری برداشته وبخوبی برای فردا شسته بشه چرا که مولتی ویتانینها درمجاورت هوای ازاد مامن ومکان بسیار خوب وایده الی برای رشد ویروسها ومیکروبهای معلق درهوا هستند به همین جهته که بوی نامطبوعی میگیرن انپرسول واستیمول هم ازاین مقوله مستثنا نیستند واما درمورد انپرسول دقیقا مصرف بی رویه وحتی درحد دوز پیشنهادی شرکت سازنده باعث چرب شدن تنه پرنده میشه لذا پیشنهاد بنده همانگونه که خودم استفاده میکنم یک یا دوروز درهرپانزده روزدرهمه مراحل رشد وتکثیر پرنده است ضمنا توصیه میکنن داروها ومکملها رودریخچال نگهداری کنید تافاسدوموجب اسهال نشن نوفق باشید
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۵/۱۲، ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط sj_mousavi.)
۱۳۹۲/۰۵/۱۲، ۱۱:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: جلال لطفی ، محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان