زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۲:۲۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جفتگیری رسمی بلند کور

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
جفتگیری رسمی بلند کور
سلام دوستان

پدر بنده یه رسمی بلند داره که پارسال ازش جوجه گرفته اما بعد از چند وقت کور میشه.
حالا می خواد بدونه اگه امسال یه ماده باش بندازه امکان اینکه باش جفت بشه چقدره؟
مادهه حروم نمیشه...؟

ممنون
۱۳۹۱/۰۱/۱۹، ۱۰:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #2
RE: جفتگیری رسمی بلند کور
(۱۳۹۱/۰۱/۱۹، ۱۰:۵۴ ب.ظ)shervaan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

پدر بنده یه رسمی بلند داره که پارسال ازش جوجه گرفته اما بعد از چند وقت کور میشه.
حالا می خواد بدونه اگه امسال یه ماده باش بندازه امکان اینکه باش جفت بشه چقدره؟
مادهه حروم نمیشه...؟

ممنون

کور کامل یا بیناییش ضعیف شده؟؟چرا کور شده؟؟؟؟اگه کور کامله که محاله جفت شن و این اشتباهو نکن...جفت چشم کور کامله؟؟اگه حتی یه چشمشم ببینه جفت میشه
۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۱۲:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ha_med ، پارسا ایرانی ، sasy111
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 790
861 سپاس گرفته‌شده در 286 ارسال
ارسال: #3
ادم این چیزارو میشنوه دلش کباب میشه.... برای من قناری با انسان هیچ فرقی نمیکنه:basa (58):
۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۲:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 112
153 سپاس گرفته‌شده در 50 ارسال
ارسال: #4
با سلام به دوستان عزیز
به نظر من قناریتون کم بیناست.چون اگه نابینای کامل بود دیگه نمیتونست غذا بخوره و مرده بود.و به احتمال زیاد اگه سرحاله جفت میشه.ولی این ریسکو نکنی بهتره.
موفق باشید
۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۳:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 21
سپاس‌ها: 1429
624 سپاس گرفته‌شده در 105 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۳:۰۸ ب.ظ)MRNA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان عزیز
به نظر من قناریتون کم بیناست.چون اگه نابینای کامل بود دیگه نمیتونست غذا بخوره و مرده بود.و به احتمال زیاد اگه سرحاله جفت میشه.ولی این ریسکو نکنی بهتره.
موفق باشید

سلام دوست عزیز امکانش هم هست که کاملا کور باشه من یه جفت قناری ابلغ داشم خیلی زیبا که یکی از اشنا ها اومد خرید و بردشون توی دکه فروش مواد غذایی نگو این نامرد اینا رو زده چسب لامب 100 وات که مستقیم تو چششونه بعد یه مدت با 3 تا جوجه اوردشون واسه خودم گفتش نره دیونم کرده خلاصه من ماده و جوجه ها رو از نر جدا کردم و نر به شدت مست بود ولی 3 الی 4 ساعت که گذشت فهمیدم نه آب میخوره نه غذا دست بردم بگیرم دیدم اصلا فرار نکرد نگو این بیچاره جفت چشم کوره و توی قفس خودش جای آب و دونه و میله رو حفظ کرده

الانم هستش اما دیگه جفت نخورد هنوز هم با قدرت تموم میخونه

نقل قول: ارسال کننده امیر محمدی - امروز ۰۳:۱۶ عصر
ادم این چیزارو میشنوه دلش کباب میشه.... برای من قناری با انسان هیچ فرقی نمیکنهBasa (58)

ای جونم , ایول به این حس
۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۴:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: امیر محمدی ، ayhn

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان