زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۳:۵۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جفت رفتن سهره نر وحشی با ماده قناری و 2 جوجه..

*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 12
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2476
574 سپاس گرفته‌شده در 146 ارسال
ارسال: #1
جفت رفتن سهره نر وحشی با ماده قناری و 2 جوجه..
با سلام دوستان و سروران گرامی یه سهره دارم که آخرای اسفند ماه 90 صیدش کرده بودم زیر چونش هم یه خال سفید داره چند وقت پیش با یه ماده قناری ابلغ جفتش کردم 4 عدد تخم گذاشته بود که دو تا از تخمها تبدیل به جوجه شدند ولی دوتا تخم دیگه بدون نطفه که ماده و سهره هر دو با هم جوجه ها رو بزرگ کردند برا خودم هم جای تعجب داره که سهره به جوجه ها رسیدگی میکنه و تابحال آسیبی به اونها نرسونده خلاصه بنده از سهره ای که 3 ماهه صید کردم به لطف خدا 2 جوجه گرفتم .
لطفا دوستان عشق باز سهره با دیدن تصاویر نظر بدن . با تشکر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۳/۱۲، ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط عمادذر.)
۱۳۹۱/۰۳/۱۲، ۱۰:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 145
9 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #2
RE: جفت رفتن سهره نر وحشی با ماده قناری و 2 جوجه..
مياركت باشه برادر . ان الله خيرشون رو ببيني .
حتما عكسهاي جديدتر هم بذار تا رشد جوجه ها رو هم ببينيم
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۷:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، bashar
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #3
سلام دوست گرامی
خیلی خوبه که تونستی از یه سهره وحشی تو یه همچین مدت کوتاهی جوجه بگیری ..من خیلی خوشحال شدم . قدر این سهره را بدون فقط مواظب باش که جوجه از باباشون که حتما دهن جنگلی میخونه آواز یاد نگیرن.
این که سهره نر به جوجه ها آسیبی نزده جای شکر داره چون من تجربه خوبی از این قضیه ندارم.
:basa (160):
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۸:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، esfahan-canary ، bashar
*
کاربر انجمن

کارشناسی
سپاس‌ها: 1977
700 سپاس گرفته‌شده در 195 ارسال
ارسال: #4
یه سوال:
میگن اگه نوک و پای سهره کاملا سفید نشده باشه یعنی مست نیست و جفت گیری نمی کنه وبا قاطعیت گفتن حتما باید نوک و پاش سفید بشه. ولی سهره شما که رنگ نوک و پاش معمولیه!

سهره شما مست بود جفتش کردی؟
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۱۰:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر ، bashar ، arsalan_say
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 2476
574 سپاس گرفته‌شده در 146 ارسال
ارسال: #5
[quote='Animal Planet' pid='14890' dateline='1338620202']
یه سوال:
میگن اگه نوک و پای سهره کاملا سفید نشده باشه یعنی مست نیست و جفت گیری نمی کنه وبا قاطعیت گفتن حتما باید نوک و پاش سفید بشه. ولی سهره شما که رنگ نوک و پاش معمولیه!

سهره شما مست بود جفتش کردی؟

با سلام وتشکر از همه دوستان عزیز ، در جواب دوستمون باید بگم که اگه خوب به تصویر نگاه کنید نوک سهره کاملا سفیده ولی پاهاش سیاهه ، دلیلش هم اینه که سهره تازه صید شده مدتی طول میکشه تا پاهاش سفید بشه ، به سهره هایی که اواخر زمستان و اول بهار صید شدند میگن مست بیابونی یعنی سهره آماده جفت شدن با هم نوع خودش تو طبیعته.
در روز های آینده ازشون عکسهای جدیدی میذارم. موفق باشید.
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۳:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 205
89 سپاس گرفته‌شده در 33 ارسال
ارسال: #6
سلام عماد جون
اواخر اسفند موقع مست شدن همه پرندهاست این سهره هم تجربه جفت خوردن تو طبیعتا داشته نوکشم سفیده اصل نوکه پاها زیاد مهم نیست جفت خوردن تو قفسم بسته به ماده هم داره ماده هم مست بوده در کل مبارکت باشه جوجه هاشونم تو عکس اول معلومه قدر سهرتا بدون
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۳/۱۷، ۱۰:۰۹ ق.ظ، توسط پارس.)
۱۳۹۱/۰۳/۱۷، ۱۰:۰۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Animal Planet ، عمادذر ، bashar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان