زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۵:۲۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جفت گيري گلبسر و قناري

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
جفت گيري گلبسر و قناري
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۵/۱۲، ۱۰:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 35
سپاس‌ها: 860
2485 سپاس گرفته‌شده در 1055 ارسال
ارسال: #2
RE: جفت گيري گلبسر و قناري
سلام
مبارک باشه جناب بخشی خیلی لذت بردم . فقط دوتا سوال داشتم . جوجه اینا نطفه داره یا اینکه اینا هم مثل سهره قناری جوجشون عقیمه ؟ و دهن زدنشون چه جوریه منظورم اینه که اگه دهنای سنگین و زنگی براشون بذاری اجراشون چطوریه ؟ مثل سهره میتونن با صدای بم و زنگی دهن اجرا کنن یا آوازشون با سهره فرق میکنه ؟ آخه من زیاد تو نخ اینا نرفتم . فقط یه بار تو یه مغازه ای تو خلیج یکی رو پارسال اردیبهشت دیدم فقط یدونه دهن رو اجرا میکرد البته ریتم اون دهن خیلی شیرین بود ولی اجرای پرنده چنگی به دل نمیزد یعنی صداش خشک و ضعیف بود و زنگی هم نداشت . ( البته من نداشتم و اطلاعاتی هم در مورد گلسر قناری ندارم که مثلا رفتارشون چیه یا چطور دهنی رو اجرا میکنن ولی حدس میزنم از نظر حنجره کمی ضعیف باشن )
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۵/۱۲، ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط سی مرغ.)
۱۳۹۴/۰۵/۱۲، ۰۱:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #3
RE: جفت گيري گلبسر و قناري
سلام
متاسفانه متعلق به من نيستن . از لطف شما ممنونم .من جفت زدم اما جوجه كامل شده از تخم در نيامد. زنگ صداشون به پاي سهره نميرسه اما در حد قناري هست . همين طور كه شما هم مي دونيد نوع صدا بستگي به نوع قناري داره .مثلا اگر قناري ماده واتر اسلگر باشه با اينكه رسمي معمولي باشه متفاوته. تو قسمت نژادهاي سهره- سهره پيشاني سرخ فيلم گلبسر قناري دوست عزيزم عليرضا پوريا ن موجوده. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلبسر قناري عقيم نيست و توانايي توليد مثل داره.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۵/۱۳، ۰۷:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان