زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۰۸:۳۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جوجه آموزش دیده با cd-لر بخوان

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
جوجه آموزش دیده با cd-لر بخوان
این پرنده دو ساله هست امسال انشاء الله سه سالش میشه البته فروخته شده امید وارم خوشتون بیاد لطفا نظر بدیددر موردش .سی دی شو از بچه های ملایر گرفتم .البته بخش کمی از نتهای اجرایش هست . سهره از جوجه های دربند درود هست .با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۲/۲۰، ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۱/۰۶/۲۷، ۰۲:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

.
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 49
135 سپاس گرفته‌شده در 35 ارسال
ارسال: #2
RE: جوجه آموزش دیده با cd-لر بخوان
سلام دوست عزيز ، اين دهن ماله بروجرده نه ملاير ولي دهن خيلي قشنگيه من اينو با كيفيت ترشو دارم ولي كوتاه ترشه اين فايلي هم كه شما گذاشتيد توش دهن ردي هم داره ، Adobe Audition با اين برنامه ميتوني نويز هاشو بگيري خيلي خيلي كيفيتش بهتر ميشه ، من فايل هاي زيادي دارم كه بدرد آموزش ميخوره خودم نميتونم فايلي رو آپلود كنم اگه ايميل داريد بذاريد تا من براتون بفرستم بعد شما آپلود كنيد ، دستت درد نكنه خيلي خوب بود ممنون
۱۳۹۱/۰۹/۲۲، ۰۱:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #3
RE: جوجه آموزش دیده با cd-لر بخوان
با عرض سلام وخسته نباشید دمت گرم که نظر میدی سبک بروجرد خیلی نزدیک هست به ملایر ولی من تا اوجایی که میدونم این سبک مخصوصه ملایر هست البته یکی از سبکهای اون هست من دهن بروجردی هم دارم براتون میزارم خودتون قضاوت بکن البته اون هم کیفیتش زیاد خوب نیست و بروجرد بخوان من خوشم نمیاد چون اکثرشون بخاطر سنگینی دهن شلاقی بخوان میشن بعد قیسهای بروجرد در کل با این سبک فرق میکنه ایمیلم رو هم برات تو پیام خصوصی میزارم باز ممنون از شما .
۱۳۹۱/۰۹/۲۲، ۰۱:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جوجه های آموزش دیده 92 محمد جلالی 124 18,248 ۱۳۹۴/۰۳/۲۲، ۱۰:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: مجتبی شمس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان