زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۵، ۰۶:۰۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جوجه سهره ها نر هستن يا ماده

*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 1379
108 سپاس گرفته‌شده در 56 ارسال
ارسال: #1
جوجه سهره ها نر هستن يا ماده
با درود
دوستان و اساتيد عزيز چند روزه كه من 2 تا جوجه سهره از شهركرد خريدم كه پرنده فروش ميگفت نر هستن من به اين قضيه شك دارم چون خودتون بهتر ميدونيد كه پرنده فروش ها مي خوان پرندشون رو بفروشن حالا دوستان اگه ميتونن در تشخيص جنسيت سهره ها كمك كنند و نظرشون رو در مورد پرنده هاي من بدهند. با تشكر

دوستان بدليل وحشي بودن سهره 2 نتونستم عكس حالت طبيعي ازش بگيرم مجبور شدم دست بگيرم عكس بندازم
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط soren_kiana.)
۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۳:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #2
RE: جوجه سهره ها نر هستن يا ماده
سلام به دوست عزیز.سهره شماره دو که تو دست گرفتیش نرصد در صد نر هست ولی سهره یک که تو قفسه من بهش مشکوکن که ماده باشه اگه بتونی مثل اون یکی تو دست از صورت و بال باز کردش عکس بذاری قطعی تر میشه نظر داد
۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۳:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #3
سلام دوست عزیز
سهره شماره 1 ماده و سهره شماره 2 نر...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۴:۰۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana
*
کاربر انجمن

ارسال: #4
مرسي از نظر اساتيد

با درود
اينم عكس از سهره 1 از نماي جلو

[/img]
[/img]
[/img]
[/img]
[/img]

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط soren_kiana.)
۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۵:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلوم
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 279
327 سپاس گرفته‌شده در 148 ارسال
ارسال: #5
سلام و درود به شما

زیبا و خوشگل ولی ماده

من از روی چشماش گفتم چون حالت بیضی مانند هست
۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۷:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT
*
کاربر انجمن

ارسال: #6
(۱۳۹۱/۰۶/۰۴، ۰۳:۴۵ ب.ظ)علیرضا پوریان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوست عزیز.سهره شماره دو که تو دست گرفتیش نرصد در صد نر هست ولی سهره یک که تو قفسه من بهش مشکوکن که ماده باشه اگه بتونی مثل اون یکی تو دست از صورت و بال باز کردش عکس بذاری قطعی تر میشه نظر داد
با درود
دوست عزيز عليرضا جان عكسي رو كه خاستي قرار دادم منتظر نظر شما هستم
۱۳۹۱/۰۶/۰۵، ۱۰:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #7
سلام.به احتمال زیاد ماده است.ولی اینو بدون بعضی از جوجه ها بخاطر دو رگ بودن سبیلهای بور تری دارن.جوجه های اون قسمت بخاطر سردسیر بودن دیر تر دنیا اومدن و دیرتر به بلوغ میرسن و سبیل میندازن به نظر من جوجه خوبیه حالا ماده هم شد نگهش دار یه مدت بذار بمونه ولی بازم میگم به احتمال زیاد ماده است.موفق باشید
۱۳۹۱/۰۶/۰۵، ۱۰:۴۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #8
ســـَر کــــــَتاشون که می گفتند ما ماده هستیم
۱۳۹۱/۰۶/۰۵، ۱۰:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ارسال: #9
(۱۳۹۱/۰۶/۰۵، ۱۰:۴۱ ق.ظ)علیرضا پوریان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.به احتمال زیاد ماده است.ولی اینو بدون بعضی از جوجه ها بخاطر دو رگ بودن سبیلهای بور تری دارن.جوجه های اون قسمت بخاطر سردسیر بودن دیر تر دنیا اومدن و دیرتر به بلوغ میرسن و سبیل میندازن به نظر من جوجه خوبیه حالا ماده هم شد نگهش دار یه مدت بذار بمونه ولی بازم میگم به احتمال زیاد ماده است.موفق باشید
با درود
مرسي از نظر شما دوستان اگه سهره ماده باشه امكان جفت كردن با قناري وجود داره يا مشكل هستش؟
۱۳۹۱/۰۶/۰۵، ۰۴:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
ارسال: #10
سلام.بله هم میشه سهره ماده رو با قناری جفت زد هم با سهره فقط مشکله.شما این جوجه رو نگه دار ارزشش رو داره.موفق باشید
۱۳۹۱/۰۶/۰۵، ۰۴:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان