زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۹:۳۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جوجه های آموزش دیده 92

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
جوجه های آموزش دیده 92
با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن علت اینکه این موضوع رو عنوان کردم این بود که دوستانی که تو این مدت تو انجمن هستند ودارن فعالیت میکنن تو زمینه ی سهره فرصتی باشه برای نشون دادن خودشون که خیلی مهم هست هم از نظر شناختن افراد شایسته هم وقتی که تو یه زمینه سوالی پرسیده میشود ودوستان زحمت میکشن وپاسخ میدن برای صحت جواب وعمل کردن به اون گفته ها راحتر بشه تشخیص داد که کی از همه بهتره توزمینه ی آواز از نظر ریتم خوندن واز نظر تربیت کردن پرنده تا اینکه فقط به طور مثال چون اقای ایکس مدیر این بخشه از همه بیشتر میدونه نه بقول محمد گلشن عزیز کارنامه هر سهره بازی یا دهن بازی پرنده های اون هست وفکر میکنم الان فصل امتحانه که کی قبول شده بارنمره ی بالا وهمین طور به پایین سبکهایی که بچه ها دوست دارن هر چی حتی سهره بیابونی فقط جوجه های امسال باشن یا سال دوم یک سال زحمت کشیدیم والان تو این فصل سهره ها باید جواب گو باشن وگر نه تلاش بیهوده بوده دوستان توجه کنن کسانی که تو این بخش آواز سهره میزارن 1 یه بخش تصویری از همون آواز رو هم لطفا بزارن تا در موردش بحس بشه 2فقط جوجه های امسال یا سال دومی باشن 3جوجه ی کدام منطقه هست بومی یا مهاجر نام شهر یا.... 4 روش تربیت به چه شکلی بوده با سی دی.نوار یا استاد 5 زمان اموزش به چه شکلی بوده 6 از چه نوع آوازی استفاده کرده اید باغی .سبک .مختلف7اگر دهن معمولی بیابونی هست باز یه توضیحی بدید
دوستان خواهشا در حد بضاعتشون شرکت کنن وزمان آوازی که میزارن از 3 دقیقه کمتر نباشه تا مشخص بشه که چی میخونه لطفا همکاری کنید ونتیجه اش رو ببینید افراد برجسته معرفی میشن ویه خسته نباشید گفته میشه به اونها وسهره هاشون هم باعث دلگرمی وتشویق وهم اضافه شدن نام اونها به اسامی که در گذشته بودن وفقط اسمشون هست . با تشکر دهن باز
۱۳۹۲/۰۲/۰۱، ۱۱:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 10 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
پژوهشگر انجمن

.....
ارسال: #91
RE: جوجه های آموزش دیده 92
سلام
خدمت دوست خوبم میشه خواهش کنم بخشی از دهن پرنده هاتون رو بزارید ماهم به فیض برسیم من خیلی خوشحال میشه اینقدر قوی نظر میدید خیلی برام جالب شد که صدا وتصویر پرنده های جناب عالی رو بشنوم چون چند سالی میشه که دهن درست درمون ملایری(زنگی)گوش ندادم در مورد خیلی از دهن ها خیلی ها حرفی بحس میکنن ولی تو عمل خدایی کم میزارن یه مطلب دیگه شما توقع نداری که دهنی که بگفته دوستان افسانه شده رو من تو سایت قرار بدم شناخت دهن یه بحسه داشتن پرنده سالم و زیبا بخون یه بحس دیگه که من هر کسی رو دیدم منظور افراد سر شناس هست همه حرفی یه دنیارو زدن ولی تو عمل لگد به گربه هم نزدن یا بیای ردی داره یا چه چه رد داره یا کسر دهن داره باید 10 تا سهره رو دور هم جمع کنی بزاری بالای سر جوجه  تا 5 تا دهن رو بزنن  من هم تمام صحبتهای جناب عالی رو تو ارسالهای  خودم قبول دارم ولی آیا شما پرنده ای که تمام دهن های سر رو بزنه و غلط نداشته باشه سراغ داری بما هم ندا بده خیلی از دوستان که صدا میزارن تو سایت 90 درصدشون مال خودشون نیست صدا چه برسه پرنده زمانی کسی تو فضای مجازی میتونه بگه من . مثل آقا مراد یا .....فیلمی  موجود باشه تو این سایت خیلی بچه های  به اصطلاح دهن شناس اومدن برای زیر سوال بردن دیگران امیدوارم شما از اون دسته نباشید وطبق فرمایش خودتون جهت پر باری مجموعه قدم گذاشتید این موضوع رو به حساب ناراحتی بنده  نذارید به حساب این بذارید خیلی از دوستان بنده یا دیگران گنجشک هم تا به حال زیر دهن نذاشتن یه چیزهایی از دیگران شنیدن بعد با اون علم دیگران رو سبک سنگین میکنن من بی صبرانه منتظر صدای دهن بروجردی یا ملایری شما هستم   باتشکر از جنایتان .
[/quote]
۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۰۱:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، sitra3
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 35
سپاس‌ها: 860
2485 سپاس گرفته‌شده در 1055 ارسال
ارسال: #92
با سلام 
من از شما استاد گرامی و ارجمند پوزش میطلبم .... امید وارم بنده حقیر رو به بزرگواریتون عفو بفرمایید . 

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳، ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط سی مرغ.)
۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۰۳:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 258
142 سپاس گرفته‌شده در 65 ارسال
ارسال: #93
آقا مهدی خدای نکرده 1 وقت جسارت نکرده باشم .مشخص شما اهل دل و با عشقی .ايشالا شما بانی خیر بشید تو قسمت آواز و این قسمت دوباره پرنگ بشه وما از وجود شما استفاده کنیم.
۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۰۹:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
ارسال: #94
امید وارم موجب ناراحتی شما نشده باشم .......
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳، ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط سی مرغ.)
۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۱۱:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

.....
ارسال: #95
سلام داداش گلم من به هیچ وجه ناراحت نشدم و نخواهم شد امیدوارم که شما هم همین طور. چون یه اصل همیشه هست اون هم اینه دست بالای دست . پس خیلی راحت عرض میکنم شما از کجا میدونی من چی دارم  و چی بازی میکنم . اگه به این نخسه هایی که تو نت بسنده کنید حرف جنابتان متین ما تا 2 سال پیش تو نت دهن مقوم تهران حتی همون تق تقی نبود تا بنده حقیر گذاشتم برای شناخت دوستان. چندین نفر اومدن خیلی استادانه نظر دادن که این فلانه و بمان ولی شهامت همون رو هم نداشتن بزارن اگر کسی واقعا قصد داره یه فرهنگ خوب پایه گذاری کنه خوب و بد براش فرقی نداره باید انجامش بده بنده آوازهایی که گذاشتم تاریخ هاشون رو شما ببینید تا قبل از اون شبیه اون هم تو نت نبوده باز ما همون ردی دار رو گذاشتیم تا دوستان بدونن منظور از لر یعنی چی تهران یعنی چی و...... ولی خیلی ها این کار رو انجام نمیدن شما بزار به پای این که صادقانه انجام شده وهدف بنده چیزه دیگری  بوده وگر نه کارش یه کول ادیت و بس خیلی ها همین پیلیک زنگی که شما میفرمائید رو هنوز درستش رو نشنیدن .یه بنده خدایی میگفت هر موقع میخوای بدونی طرف دهن بازت رو بشناسی باید دهن ردی هاشو ببینی اون موقع میتونی بفهمی طرف چیکاره هست و با گفته خودتون شما هم نمیتونی دهن پرندتون رو بزاری حتی ردیشو .....برگشتیم سر حرف بنده . ولی باز من منتظر دهن پرنده ی شما هستم حتی خصوصی در ضمن بنده استاد نیستم شاگرد همه اهل فن هستم بیشتر تماشا چی هستیم تا گوینده من هم امیدوارم حضرت حق از گناهان ما بگذره اگر ریا کردیم یا قصد کوبیدن هم رو داشتیم این مرام برام تازه نیست داداش این یه گوشه از دهن بازهای ایرانه . به گفته خودتون حضرت حق لطفش رو شامل هر کسی نمیکنه شامل شما شده خدارو شکر ولی من دریغ از کسی نداشتم  خیلی از دوستان تو همین سایت از بنده آوازهایی گرفتن که برای بزرگان فن بوده ولی هیچ صدای ازشون درنیومده چون اگه قرار باشه همه بشن آقای xپس تکلیف 27 حرف دیگه چی میشه . قبل از من وشما هم سهره ها بکار تر بودن هم دهن ها پاک تر ولی یه نفر حق برنده شدن رو داره بدی من خودم رو میگم تا بکسی بر نخوره  اینه که همه چیز رو برا خودمون میخوایم وتا میبینیم که کسی یه نمور حرفایی داره برا گفتن  سریع شروع میکنیم به کوبیدن تا یه دفعه طرف شاخ نشه پر حرفی شد  عزیز
۱۳۹۳/۱۰/۱۶، ۰۹:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #96
سلام و عرض ادب

به عنوان یکی از طرفدارای بخش " آواز سهره " از همه شما تشکر می کنم و براتون آرزوی سلامتی و شادی دارم .

آقای جلالی که قبلا با نام کاربری " دهن باز " فعالیت میکردن یکی از کاربران با عشق این بخش بودن که پست های ایشون خیلی   

چیزهاروبرای بنده حقیر در بخش آواز سهره روشن کرد و من طی چند سالی  که مطالب این سایت رو دنبال کردم از همه دوستان در

بخش های  مختلف چیزهای زیادی یاد گرفتم.

از آقا سي مرغ هم ممنون , مطالب ایشون رو هم خوندم . فقط با یه بخشی از عقاید شما موافق نیستم و اون قسمتی که فرمودین : این

آوازها و نکات مربوط به دهن های اصیل سهره در ایران  سینه به سینه گشته و باید پوست کنده بشه تا بهش رسید و  مفت تو این

سایت ارایه نمی دید. 

بسیاری از داشته های بشری از طریق آموخته هایی بوده که رایگان در اختیارش قرار گرفته , تو بحث ادبیات , شیمی , ریاضی , آواز

اصیل ایرانی , موسیقی سنتی و طب و کشاورزی . اساتید دلسوزی بودن که از انتشار علمی که داشتن هیچ وقت نترسیدن . حالا آواز

سهره واقعا در مقابل  خیلی از معلومات بشر که اصلا  حیاتی به حساب نمیاد.

جوینده یابنده است . دوستانی که واقعا علاقه مند هستند مسیر خودشون رو پیدا می کنن. عاشق هیچ وقت نا امید نمیشه .

دوستان عزیزم داشتن صرفا یک نمونه آواز برای آموزش سهره کافی نیست . خیلی از نکات رو برای داشتن یک سهره دهندار باید

رعایت کنید.  شما اگر برای این موضوع وقت و علاقه نگذارید 100 نمو نه آواز سبک و حرفه ای هم  در اختیارتون بگذارن نمی تونید

سهره بار بیارید .  از پرسیدن و پیش رفتن خجالت نکشید . تو هر بحث و تو هر موردی که بهش علاقه مندید جوینده باشید و پیش برید

مطمئن باشید بهش می رسید . به آدمهای متخصص این کار لینک بشید .

آقا مهدی عزیز  رو هم ولش نکنید . حتما نکات ارزشمندی میشه از ایشون یاد گرفت .  از جلالی عزیزم هم باز ممنون و سپاس.
۱۳۹۳/۱۰/۱۶، ۱۱:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، هیوا ، هیوا ، sehreghanary ، m.56
**
عضویت ویژه

دیپلم
ارسال: #97
.............
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷، ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط سی مرغ.)
۱۳۹۳/۱۰/۱۶، ۰۳:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

دیپلم
ارسال: #98
..............
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷، ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط سی مرغ.)
۱۳۹۳/۱۰/۱۶، ۰۳:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
کاربر افتخاری

کارشناسی
اعتبار: 26
سپاس‌ها: 422
1632 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #99
اتهام یعنی چی آقا سي مرغ ؟ مگه ما اینجا  هستیم که با هم بجنگیم ؟ یا خدای نکرده همدیگرو برنجونیم .
من از شما پوزش میخوام . من مطالب رو از محل کارم خوندم و بی دقتی من باعث شد فکر کنم نوشته شماست.
در هر صورت موافق این نیستم که آدم داشته هاشو قایم کنه . از آوازی هم که تو تاپیک لربخون ارایه کردی ممنون . بیشتر بنویس ما یاد بگیریم .
۱۳۹۳/۱۰/۱۶، ۰۴:۲۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، محمدمهدی
**
عضویت ویژه

دیپلم
ارسال: #100
...........
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۰۵/۲۷، ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط سی مرغ.)
۱۳۹۳/۱۰/۱۶، ۰۷:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sitra3 ، gholizadeh ، meysam_so

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جوجه آموزش دیده با cd-لر بخوان محمد جلالی 2 1,863 ۱۳۹۱/۰۹/۲۲، ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محمد جلالی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان