زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۸:۴۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جوجه های آموزش دیده 92

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
جوجه های آموزش دیده 92
با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن علت اینکه این موضوع رو عنوان کردم این بود که دوستانی که تو این مدت تو انجمن هستند ودارن فعالیت میکنن تو زمینه ی سهره فرصتی باشه برای نشون دادن خودشون که خیلی مهم هست هم از نظر شناختن افراد شایسته هم وقتی که تو یه زمینه سوالی پرسیده میشود ودوستان زحمت میکشن وپاسخ میدن برای صحت جواب وعمل کردن به اون گفته ها راحتر بشه تشخیص داد که کی از همه بهتره توزمینه ی آواز از نظر ریتم خوندن واز نظر تربیت کردن پرنده تا اینکه فقط به طور مثال چون اقای ایکس مدیر این بخشه از همه بیشتر میدونه نه بقول محمد گلشن عزیز کارنامه هر سهره بازی یا دهن بازی پرنده های اون هست وفکر میکنم الان فصل امتحانه که کی قبول شده بارنمره ی بالا وهمین طور به پایین سبکهایی که بچه ها دوست دارن هر چی حتی سهره بیابونی فقط جوجه های امسال باشن یا سال دوم یک سال زحمت کشیدیم والان تو این فصل سهره ها باید جواب گو باشن وگر نه تلاش بیهوده بوده دوستان توجه کنن کسانی که تو این بخش آواز سهره میزارن 1 یه بخش تصویری از همون آواز رو هم لطفا بزارن تا در موردش بحس بشه 2فقط جوجه های امسال یا سال دومی باشن 3جوجه ی کدام منطقه هست بومی یا مهاجر نام شهر یا.... 4 روش تربیت به چه شکلی بوده با سی دی.نوار یا استاد 5 زمان اموزش به چه شکلی بوده 6 از چه نوع آوازی استفاده کرده اید باغی .سبک .مختلف7اگر دهن معمولی بیابونی هست باز یه توضیحی بدید
دوستان خواهشا در حد بضاعتشون شرکت کنن وزمان آوازی که میزارن از 3 دقیقه کمتر نباشه تا مشخص بشه که چی میخونه لطفا همکاری کنید ونتیجه اش رو ببینید افراد برجسته معرفی میشن ویه خسته نباشید گفته میشه به اونها وسهره هاشون هم باعث دلگرمی وتشویق وهم اضافه شدن نام اونها به اسامی که در گذشته بودن وفقط اسمشون هست . با تشکر دهن باز
۱۳۹۲/۰۲/۰۱، ۱۱:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 13 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

فوق ليسانس
اعتبار: 8
سپاس‌ها: 72
63 سپاس گرفته‌شده در 21 ارسال
ارسال: #121
RE: جوجه های آموزش دیده 92
هیج جای دنیا مثل ما نیستن اگه قرار بود دانسته های علمی دنیا (که خداوند گفته زکات علم نشر اونه)منتشر نشه ،طب قدیم  در تفکرات حبس میشد الان برای یک بیماری باید می رفتیم هزینه های گزاف می کردیم.اینهمه مطلب علمی تو دنیا داره منتشر میشه، اما،ما برای نجات یک پرنده، یک روش تولید مثل،یک صدای خوب ،یک خلاقیت، و ... دریغ می کنیم که مبادا از انحصار ما خارج بشه .خدا نکنه ما مریض بشیم و فقط یک نفر راه درمانشو بدونه اونم دریغ کنه ،با ید بدونیم گاهی وقتها خدا با داشته ها ونداشته هامون ما رو امتحان میکنه،بعد دیگه نباید انتظار کمک داشته باشیم.حد اعلای پیشرفت   دست خداست مبادا تو دام این داشته های اندک بیفتیم واز بیشمار داشته خداوند که بدون هیچ منتی به ما میده قافل بشیم .پس بیائیم به دیگران یاد بدهیم همه نقش مثبت خود را رو کنند تا خداوند نیز درهای رحمتش رو ،بیش از پیش بر روی ما بازکنه.
۱۳۹۳/۱۰/۲۳، ۰۱:۰۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

license
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 279
162 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #122
با سلام خدمت دوستان نمیدونم چرا این همه اصرار و انکار تو این تایپیک دیدم جناب جلالی زحمت کشیدن تایپیک رو مطرح کردن اما با همت دوستان کلا موضوع و محتوا عوض شد من ادعایی ندلرم اما به زودی اواز تنها سهره قناری که دارمو اینجا میزارم بی تردید به درده اساتید نمیخوره اما حتما یکی مثل خودم هست که واسش فایده داشته باشه.
۱۳۹۳/۱۲/۲۸، ۱۰:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 61
14 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #123
سلام آقا هیوا متاسفانه تو ملایر کسایی که دهن باز قدیمی هستند چون وارد تجارت صدای سهره شدن به کسی صدای سهره سرشون رو نمیدن..من که عموم از قدیمی ترین دهن بازای ملایر هست امسال کلی باهاش سر و کله زدم یه صدای پنج دقیقه ای به ما داد..ولی کلا با مرامشون حال نکردم..شنیدم آقای محمد رنجبر از سهره بازای ملایر یه سهره خریداری کرد به قیمت سی و دو میلیون
۱۳۹۴/۰۳/۲۲، ۰۷:۳۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: seyed hadi Eftekhari
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 10
36 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #124
(۱۳۹۳/۰۲/۱۸، ۰۷:۰۸ ق.ظ)محمدمهدی بخشی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اين آوراز سهره من هست.هنوز كامل مست نشده وكم رو هست.چون داخل خونه نمي خونه بردمش پشت بام ولي خيلي باد مي وزيد ودوستان به اين خاطر من را عفو كنن.براي اينكه راحت دانلود بشه چند قسمتش كردم.لطفا دربارش نظر بديد .دوستان عزيز شيرازي هم يه لطف كنن بگن اين دهن خاصي هست يا نه؟
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اقای بخشی دهن سهره ی شما واسه یک سهره ی سر سیاه بد نیست اما اون خاصی که مد نظره شماست خیر
دهن سرسیاه شیرازی پسند یا جهرمی که واقعا زیباست یا سر حدی که معمولا سر دهن زیبایی دارن.
۱۳۹۴/۰۳/۲۲، ۰۹:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، مجتبی شمس
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 61
14 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #125
آقا هیوا دم شما گرم و مرسی بابت آپلود دهن زیبای سهرت..
۱۳۹۴/۰۳/۲۲، ۱۰:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جوجه آموزش دیده با cd-لر بخوان محمد جلالی 2 1,862 ۱۳۹۱/۰۹/۲۲، ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محمد جلالی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان