زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۰:۴۵ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جوجه های آموزش دیده 92

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
جوجه های آموزش دیده 92
با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن علت اینکه این موضوع رو عنوان کردم این بود که دوستانی که تو این مدت تو انجمن هستند ودارن فعالیت میکنن تو زمینه ی سهره فرصتی باشه برای نشون دادن خودشون که خیلی مهم هست هم از نظر شناختن افراد شایسته هم وقتی که تو یه زمینه سوالی پرسیده میشود ودوستان زحمت میکشن وپاسخ میدن برای صحت جواب وعمل کردن به اون گفته ها راحتر بشه تشخیص داد که کی از همه بهتره توزمینه ی آواز از نظر ریتم خوندن واز نظر تربیت کردن پرنده تا اینکه فقط به طور مثال چون اقای ایکس مدیر این بخشه از همه بیشتر میدونه نه بقول محمد گلشن عزیز کارنامه هر سهره بازی یا دهن بازی پرنده های اون هست وفکر میکنم الان فصل امتحانه که کی قبول شده بارنمره ی بالا وهمین طور به پایین سبکهایی که بچه ها دوست دارن هر چی حتی سهره بیابونی فقط جوجه های امسال باشن یا سال دوم یک سال زحمت کشیدیم والان تو این فصل سهره ها باید جواب گو باشن وگر نه تلاش بیهوده بوده دوستان توجه کنن کسانی که تو این بخش آواز سهره میزارن 1 یه بخش تصویری از همون آواز رو هم لطفا بزارن تا در موردش بحس بشه 2فقط جوجه های امسال یا سال دومی باشن 3جوجه ی کدام منطقه هست بومی یا مهاجر نام شهر یا.... 4 روش تربیت به چه شکلی بوده با سی دی.نوار یا استاد 5 زمان اموزش به چه شکلی بوده 6 از چه نوع آوازی استفاده کرده اید باغی .سبک .مختلف7اگر دهن معمولی بیابونی هست باز یه توضیحی بدید
دوستان خواهشا در حد بضاعتشون شرکت کنن وزمان آوازی که میزارن از 3 دقیقه کمتر نباشه تا مشخص بشه که چی میخونه لطفا همکاری کنید ونتیجه اش رو ببینید افراد برجسته معرفی میشن ویه خسته نباشید گفته میشه به اونها وسهره هاشون هم باعث دلگرمی وتشویق وهم اضافه شدن نام اونها به اسامی که در گذشته بودن وفقط اسمشون هست . با تشکر دهن باز
۱۳۹۲/۰۲/۰۱، ۱۱:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #31
RE: جوجه زیر دهن 92
سلام
من از دهن بازي چيز زيادي نمي دونم وصداي همه سهره ها برام قشنگه.احساس كردم اين سهره يه مقدار قاطي ميزنه و اين تو دهن بازي عيب بزرگي محسوب ميشه البته شما استاد ما هستي ومن دارم نظر خودمو ميگم. نگفتيد زير دهن چي بوده سهره يا سي دي ؟ يه آواز توي سايته كه مثل آواز اين سهره هست ولي اون كامل و درسته.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۰۱:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ahoora_3 ، هیوا ، محمد تقی کریمی ، shams
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 19
سپاس‌ها: 319
1096 سپاس گرفته‌شده در 326 ارسال
ارسال: #32
اختیار داری آقای بخشی شما سروری.
قاطی میزنه درسته چون هنوز دهنش فیکس نشده.دوتا دهنو قاطی میزنه البته فعلا مهم نیست باید منتظر باشم ببینم موقعی که مست میشه و دهنش کامل میشه بازم قاطی میکنه یانه که معمولا 90درصد اصلاح میکنه.اینم بگم که اگه میخوای دهن واقعی یه سهررو بشنوی حداقل باید یه تولکو گذرونده باشه تا دهنش جا بیفته.
زیر دهن سهره قناری بوده.صداییم که در کنار سهره میشنوید صدای همون سهره قناریه.

امضای ahoora_3
نقل قول:
عمل کننده باش نه پیرو اعمال
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط ahoora_3.)
۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۰۲:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #33
من از سهره اي كه دهن سهره قناري بزنه خيلي خوشم مياد.يه مقدار متفاوت تر از سهره اي ميشه كه دهن از سهره ميگيره.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۰۲:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

لیسانس
ارسال: #34
ناقابله آقای بخشی.بله البته همیشه سهره دقیقا مثل سهره قناری استاد،دهنو نمیگیره و خیلی وقتا ابتکار بخرج میده و یه دهنهایو کم و زیاد میکنه یا لهجشو عوض میکنه.در کل خلاقیت سهررو دوست دارم.
برعکس قناری یا سهره قناری یا حتی طوطی و مینا و پرنده های دیگه که هرچیو میشنون تکرار میکنن.
امضای ahoora_3
نقل قول:
۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۰۳:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

.....
ارسال: #35
با سلام خدمت دوستان گلم من وقت نکردم اواز رو دانلود کنم چون تازه از اتاق بیمارستان بیرون آمدم در جواب اهورا باید بگم اجرای سهره منحصر بفرده ولی برای درست کردن سهره ی دهن دار لازمش سهره قناری هست در زمان فعلی و این یه حسن حساب میشه که پرنده ای هر چی رو که میشنوه تکرار کنه از جهت این میگم که در زمانی که تو ش هستیم سهره ی دهن دار سالم کامل و پاک نیست برای اینکه هر چی سهره قناری میخونه سهره هم بخونه باید از جوجه گی در کنار هم باشن تا بالحن هم بخونن اون وقت 100 در صد دهن رو برمیداره البته باید جوجه زی بابایی باشه و حتما عالی در غیر هر چی بالاسرش بخون فایده ای نداره دستت درد نکنه من میدونم که چه قدر زحمت داره برای درست کردن یه پرنده ی ساده چه برسه به دهن دار باز ممنون وخسته نباشید به اهورا ی عزیز .
۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۰:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

لیسانس
ارسال: #36
بیمارستان؟بلا دوره ایشالا
بله آقای جلالی درسته.بنظر من بهتره جوجه سهره زیر دهن سهره استاد باشه تا سهره قناری.و اگه جوجه از سی دی 20% دهن بگیره از استاد بیشتر از 90% میگیره حتی خلق و خو و رفتار استادو دقیقا یاد میگیره یعنی  اگه استاد شیرین کاری خاصی داشته باشه یا مثلا پرخاشگر باشه و با بشکن زدن قیس بکشه جوجم دقیقا بعد از یه مدت همینو اجرا میکنه.
یه عیب دیگه سهره قناری اینه که بعضی دهناش به قناری متمایله مثل بیاهاش یا سر دهناش و این واسه دهن سهره خوب نیست.حرف شما متین اینکه میفرمایید سهره دقیقا مثل سهره قناری دهن بگیره ولی بهتر اینه که سهره علاوه بر دهن سهره قناری یه چیزاییم اضافه کنه و معمولا اضافه میکنه.و منظور من این بود دوست عزیز.
امضای ahoora_3
نقل قول:
۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۰۱:۳۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #37
سلام خدمت همه دوستان
آقا اهورا دستت درد نکنه سهره خوبی بار آوردی
تقریبآ داره مرتب میخونه اگه اشتباه نکنم زیر دهن سنندجی بوده ولی هنوز جا داره که خودشو نشون بده باید مست بشه تا دهنارو تخت کنه انشاالله مست شد یه دهن ازش برامون بزار . البته سال دیگه خیلی بهتر میشه.
موفق باشی

۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۰۳:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

لیسانس
ارسال: #38
سلام جناب اصغری
عرض کنم که زیر دهن سهره سنندج نبوده ولی چون سهره کرمانشاهه لهجه منطقه غربو داره.
چشم حتما دهن مستیشم میزارم
این فایلو چون آماده تو گوشیم داشتم آپلود کردم.ببخشید دیگه

امضای ahoora_3
نقل قول:
۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۰۵:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
پژوهشگر انجمن

.....
ارسال: #39
با سلام خدمت اهورا من هم با شما موافق صد در صد هستم که سهره خیلی بهتره ولی تو منطقه ی ما پرنده ی درست درمون پیدا نمیشه تمام دهنها شده چند تا نخسه صوتی اون هم اگه خبره نباشی پرنده ی ایراد دار میشه من از این جهت میگم سهره قنار یخوبه چون هر چی براش میزاری رو تکرار میکنه واگه از جوجگی در کنار هم باشن میشه یه سهره ی خوب درست کرد در غیر این صورت فایده ای نداره در مورد بیای سهره قناری وسر دهن هاش اون بخاطر دیر جدا کردن از مادرش هست من خودم به محضی که تخم مرغ خورمیشه از مادرش جدا میکنم وجایی که زیر دهن هستند اصلا ابدا قناری وجود نداره در کل پرنده ی خطر ناکی هست ولی چاره ای نیست تا که یه سهره ی خوش صدا درست کنی بعد سهره قناری رو بزاری کنار. 

۱۳۹۲/۱۲/۲۱، ۰۸:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #40
استاد جلالی مارو نگران کردین بیمارستان؟ بلا بدور باشه

امضای جلال لطفی کوروش کبیر:
ازسه صدا می هراسم،
صدای کودکی از بی مادری. صدای متهمی از بی گناهی.صدای عاشقی از جدایی .
۱۳۹۲/۱۲/۲۲، ۱۲:۱۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، محمد تقی کریمی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جوجه آموزش دیده با cd-لر بخوان محمد جلالی 2 1,862 ۱۳۹۱/۰۹/۲۲، ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محمد جلالی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان