زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۵:۴۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جوجه های آموزش دیده 92

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
جوجه های آموزش دیده 92
با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن علت اینکه این موضوع رو عنوان کردم این بود که دوستانی که تو این مدت تو انجمن هستند ودارن فعالیت میکنن تو زمینه ی سهره فرصتی باشه برای نشون دادن خودشون که خیلی مهم هست هم از نظر شناختن افراد شایسته هم وقتی که تو یه زمینه سوالی پرسیده میشود ودوستان زحمت میکشن وپاسخ میدن برای صحت جواب وعمل کردن به اون گفته ها راحتر بشه تشخیص داد که کی از همه بهتره توزمینه ی آواز از نظر ریتم خوندن واز نظر تربیت کردن پرنده تا اینکه فقط به طور مثال چون اقای ایکس مدیر این بخشه از همه بیشتر میدونه نه بقول محمد گلشن عزیز کارنامه هر سهره بازی یا دهن بازی پرنده های اون هست وفکر میکنم الان فصل امتحانه که کی قبول شده بارنمره ی بالا وهمین طور به پایین سبکهایی که بچه ها دوست دارن هر چی حتی سهره بیابونی فقط جوجه های امسال باشن یا سال دوم یک سال زحمت کشیدیم والان تو این فصل سهره ها باید جواب گو باشن وگر نه تلاش بیهوده بوده دوستان توجه کنن کسانی که تو این بخش آواز سهره میزارن 1 یه بخش تصویری از همون آواز رو هم لطفا بزارن تا در موردش بحس بشه 2فقط جوجه های امسال یا سال دومی باشن 3جوجه ی کدام منطقه هست بومی یا مهاجر نام شهر یا.... 4 روش تربیت به چه شکلی بوده با سی دی.نوار یا استاد 5 زمان اموزش به چه شکلی بوده 6 از چه نوع آوازی استفاده کرده اید باغی .سبک .مختلف7اگر دهن معمولی بیابونی هست باز یه توضیحی بدید
دوستان خواهشا در حد بضاعتشون شرکت کنن وزمان آوازی که میزارن از 3 دقیقه کمتر نباشه تا مشخص بشه که چی میخونه لطفا همکاری کنید ونتیجه اش رو ببینید افراد برجسته معرفی میشن ویه خسته نباشید گفته میشه به اونها وسهره هاشون هم باعث دلگرمی وتشویق وهم اضافه شدن نام اونها به اسامی که در گذشته بودن وفقط اسمشون هست . با تشکر دهن باز
۱۳۹۲/۰۲/۰۱، ۱۱:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 5 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #41
RE: جوجه زیر دهن 92
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان این آواز سهره تحت آموزش من هست.جوجه ارسنجان پارس هستش و زیر دهن استاد و فایل صوتی بوده و تقریبا خوب و کامل دهن ها رو گرفته و الان مست شده و اکثر دهن های سر شیراز پسند رو مثل ویل ویل چیو وورر چیو جاوید جاوید و پلیک پلیک رو میزنه. بابت کیفیت و تیز بودن صدا معذرت میخوام با هنذفری سیم دار ضبط شده
۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۳:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 19
سپاس‌ها: 319
1096 سپاس گرفته‌شده در 326 ارسال
ارسال: #42
آقا اگه با نوار دهن گرفته واقعا خوب گرفته و جوجه باهوشیه.دستت درد نکنه و مبارکت باشه.دهنش کرمونیه یا دهن سهره های منطقه مرکزی و جنوبه
امضای ahoora_3
نقل قول:
عمل کننده باش نه پیرو اعمال
۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۵:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #43
خیلی ممنون اهورا جان قابل شما رو هم نداره و البته جوجه شما هم خیلی خوب شده و میدونم چقد سخته بالا آوردن جوجه دهن دار و یه خسته نباشید هم بهت میگم.خدمت شما عرض کنم که روزها زیر دهن استاد بودن و شب ها هم براشون آواز با استفاده از گوشی میذاشتم چون احساس میکنم طبیعی تر پخش میکنه چهارتا جوجه زیر دهن بودن دوتا جوجه قفسی ها که عکسشون توی آلبوم عکس هست  یکی این و یکی دیگه جوجه یاسوج و با اینکه شرایط همه یکسان بود اون سه تا دو دهن شدن و خراب ... فقط این خوب شده برا همین اینهمه به دوستان سفارش میکنیم حتما از ذات جوجه زیر دهن خبر داشته باشن.در شیراز به دهن قشنگ و مورد پسند میگن چیو کرمونی که منظور صرفا دهنی که سهره کرمونی میزنه نیست  و دهن های سر و غلط مشخص داره و مناطقی مثل سیوند و ارسنجان و بوانات و... سهره هاش مستعد یادگیری این دهن هستند چون دهن ذاتی خودشون هست و باز تاکید میکنم هر سهره کرمونی دهن قشنگ نیست.
۱۳۹۲/۱۲/۲۴، ۰۸:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #44
سلام
آقاي پوريان عزيز فقط يك كلمه مي تونم بگم واقعا محشره.همچين چيزي واقعا عتيقه هست.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۲/۲۵، ۰۷:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 19
سپاس‌ها: 319
1096 سپاس گرفته‌شده در 326 ارسال
ارسال: #45
RE: جوجه های آموزش دیده 92
قربونت آقای پوریان عزیز مبارکت باشه.فقط یه چیز بگم البته خودت استادی تا یکی دو سال بفکر جفت کردنش نباش که خدایی نکرده بیای مادرو نگیره.حفظ کردن دهن سهره به مراتب سختتره از دهن گرفتنشه.چون خیلی سریع دهنای بدو یاد میگیره.(دهن کنجشک یا ماده یا سهره وحشی).
منتظر کارای جدیدتون هستیم
موفق باشی
امضای ahoora_3
نقل قول:
عمل کننده باش نه پیرو اعمال
۱۳۹۲/۱۲/۲۵، ۱۱:۴۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
3 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #46
با سلام.تقریبا کل مطالب دهن بازی را خواندم و بیش تر از ده ها بار دوستان تقاضای این را کردند که هر نتی را با فایل صوتی بگذارند و مثلا بگویند سیلی سیلی یعنی این و ... دوستان بدانند کار نیک کردن از پر کردن است
۱۳۹۲/۱۲/۲۹، ۰۲:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، khoram22 ، پرستار
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #47
سلام:
امروز آواز یکی از جوجه های تابستون 92 رو ضبط کردم.هنوز یه مقدار خامه ولی یاد گرفته.یه ردی کوچیک هم داره که امیدوارم بعد از تولک امسال درست بشه.البته ممکنه این دهن در بعضی مناطق پسند نباشه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳۹۳/۰۲/۱۲، ۱۰:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بخش سهره

لیسانس
ارسال: #48
سلام:
آواز یکی دیگه از جوجه سهره های 92 من امیدوارم دوستانی که دانلود میکنند لطف نموده نظر هم بدن.آواز قبلی حدود500 دانلود داشته اما دریغ از یه اظهار نظر در انجمن پرنده بان.مثل اینکه بعضی از رفقای ما فقط در مورد پرنده های همشهریهاشون نظر میدن...................

۱۳۹۳/۰۲/۱۴، ۱۰:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #49
(۱۳۹۳/۰۲/۱۲، ۱۰:۱۲ ب.ظ)'هیوا' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:
امروز آواز یکی از جوجه های تابستون 92 رو ضبط کردم.هنوز یه مقدار خامه ولی یاد گرفته.یه ردی کوچیک هم داره که امیدوارم بعد از تولک امسال درست بشه.البته ممکنه این دهن در بعضی مناطق پسند نباشه.

/files/do.php?id=772

سلام
این اواز  واقعا زیبا بود وخداوکیلی تا اخر ثانیشو گوش دادم خیلی هم لذت بردم 
بهتون خسته نباشید میگم واسه پرورش همچین سهره خوبی درمورد دهن ردی که فرمایش کردین بنده وارد نیستم ونمیدونم کدوم دهن بود ولی خیلی قشنگ بود.خیلی دوس دارم که جوجه سهره یک ماه بگیرم وبتونم اینجور بالا بیارمش تااین حد که اینقد قشنگ بخونه
سپاس

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۲/۱۴، ۱۰:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hidrane
مدیر بخش سهره

لیسانس
ارسال: #50
(۱۳۹۳/۰۲/۱۴، ۱۰:۳۵ ب.ظ)'محمدامين كاوسی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۳/۰۲/۱۲، ۱۰:۱۲ ب.ظ)'هیوا' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:

/files/do.php?id=772

سلام
این اواز  واقعا زیبا بود وخداوکیلی تا اخر ثانیشو گوش دادم خیلی هم لذت بردم 
بهتون خسته نباشید میگم واسه پرورش همچین سهره خوبی درمورد دهن ردی که فرمایش کردین بنده وارد نیستم ونمیدونم کدوم دهن بود ولی خیلی قشنگ بود.خیلی دوس دارم که جوجه سهره یک ماه بگیرم وبتونم اینجور بالا بیارمش تااین حد که اینقد قشنگ بخونه
سپاس

ممنون از لطف شما آقای کاووسی.کار سختی نیست.امیدوارم موفق شوید.اگر کمکی هم لازم بود در خدمتم.چنانچه دهن مشخصی هم مد نظرتون بود فقط خبر بدید.

۱۳۹۳/۰۲/۱۴، ۱۰:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی ، derik_best

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جوجه آموزش دیده با cd-لر بخوان محمد جلالی 2 1,862 ۱۳۹۱/۰۹/۲۲، ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محمد جلالی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان