زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۸:۱۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جوجه های آموزش دیده 92

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
جوجه های آموزش دیده 92
با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن علت اینکه این موضوع رو عنوان کردم این بود که دوستانی که تو این مدت تو انجمن هستند ودارن فعالیت میکنن تو زمینه ی سهره فرصتی باشه برای نشون دادن خودشون که خیلی مهم هست هم از نظر شناختن افراد شایسته هم وقتی که تو یه زمینه سوالی پرسیده میشود ودوستان زحمت میکشن وپاسخ میدن برای صحت جواب وعمل کردن به اون گفته ها راحتر بشه تشخیص داد که کی از همه بهتره توزمینه ی آواز از نظر ریتم خوندن واز نظر تربیت کردن پرنده تا اینکه فقط به طور مثال چون اقای ایکس مدیر این بخشه از همه بیشتر میدونه نه بقول محمد گلشن عزیز کارنامه هر سهره بازی یا دهن بازی پرنده های اون هست وفکر میکنم الان فصل امتحانه که کی قبول شده بارنمره ی بالا وهمین طور به پایین سبکهایی که بچه ها دوست دارن هر چی حتی سهره بیابونی فقط جوجه های امسال باشن یا سال دوم یک سال زحمت کشیدیم والان تو این فصل سهره ها باید جواب گو باشن وگر نه تلاش بیهوده بوده دوستان توجه کنن کسانی که تو این بخش آواز سهره میزارن 1 یه بخش تصویری از همون آواز رو هم لطفا بزارن تا در موردش بحس بشه 2فقط جوجه های امسال یا سال دومی باشن 3جوجه ی کدام منطقه هست بومی یا مهاجر نام شهر یا.... 4 روش تربیت به چه شکلی بوده با سی دی.نوار یا استاد 5 زمان اموزش به چه شکلی بوده 6 از چه نوع آوازی استفاده کرده اید باغی .سبک .مختلف7اگر دهن معمولی بیابونی هست باز یه توضیحی بدید
دوستان خواهشا در حد بضاعتشون شرکت کنن وزمان آوازی که میزارن از 3 دقیقه کمتر نباشه تا مشخص بشه که چی میخونه لطفا همکاری کنید ونتیجه اش رو ببینید افراد برجسته معرفی میشن ویه خسته نباشید گفته میشه به اونها وسهره هاشون هم باعث دلگرمی وتشویق وهم اضافه شدن نام اونها به اسامی که در گذشته بودن وفقط اسمشون هست . با تشکر دهن باز
۱۳۹۲/۰۲/۰۱، ۱۱:۰۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 6 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #51
RE: جوجه های آموزش دیده 92
(۱۳۹۳/۰۲/۱۴، ۱۰:۱۷ ب.ظ)'هیوا' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:
آواز یکی دیگه از جوجه سهره های 92 من امیدوارم دوستانی که دانلود میکنند لطف نموده نظر هم بدن.آواز قبلی حدود500 دانلود داشته اما دریغ از یه اظهار نظر در انجمن پرنده بان.مثل اینکه بعضی از رفقای ما فقط در مورد پرنده های همشهریهاشون نظر میدن...................

/files/do.php?id=792

سلام
این آواز هم گوش دادم و واقعا قشنگ بود  مخصوصا وسط هاش خیلی زیبا بود  ولی به نظر  بنده اواز قبلی قشنگ تر بود از لحاظ دهن  ویا کلاسش منظورم نیست چون سر درنمیارم ولی صدا قبلیه به دل میشینه
واقعا خسته نباشید وخدا حفظشون کنه 
امیدوارم همینجور باشه که فرمایش میکنید 
ممنون از لطفتون
ولاه حقیقتش از دهن چیزی سر درنمیارم هرکدوم که به دلم بشینه به نظرم خوبه حالا ردی داشته باشه یا نداشته باشه 
یه اواز هست داخل سایت به اسم لر بخون اونم واقعا قشنگ میخونه
سپاس

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۲/۱۴، ۱۰:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، هیوا ، hidrane
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #52
با سلام خدمت جناب هیوای عزیز.خدمت شما عرض کنم آواز اولی شما رو دانلود و گوش کردم و خیلی لذت بردم . یه خسته نباشید اساسی بهتون میگم آواز پر زنگ و البته پر چهچهه ای بود از شما خواهش دارم مقداری توضیح بدین اینکه  جوجه مال کجا بوده و زیر دهن استاد بوده یا سی دی و چه سبک و آوازی بالا سرش بوده.البته من حالا حالا ها باید در محضر اساتید یاد بگیرم فکر کنم  سهره  تو دهن زنی باشه و زیاد سردهن نزنه.تشکر
۱۳۹۳/۰۲/۱۴، ۱۱:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، هیوا ، hidrane
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #53
(۱۳۹۳/۰۲/۱۴، ۱۰:۱۷ ب.ظ)'هیوا' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:
آواز یکی دیگه از جوجه سهره های 92 من امیدوارم دوستانی که دانلود میکنند لطف نموده نظر هم بدن.آواز قبلی حدود500 دانلود داشته اما دریغ از یه اظهار نظر در انجمن پرنده بان.مثل اینکه بعضی از رفقای ما فقط در مورد پرنده های همشهریهاشون نظر میدن...................

/files/do.php?id=792

سلام
دوست عزيزم هيوا
اول خداقوت بهت ميگم به خاطر زحماتي كه داري مي كشي.باور كن آرزو دارم يه روز بياد كه بتونم مثل شما وآقاي پوريان عزيز يه جايي داشته باشم كه بتونم از سهره هاي مختلف جوجه بگيرم وجوجه سهره بالا بيارم.
دوم: دوست من باور كن من چون از آواز سهره سر در نميارم اظهار نظر نمي كنم .در مورد سهره آقاي پوريان هم به تازگي با كمك اساتيد چندتا از نت هاي محلي خومون را مثل چيو چيو و جاويدجاويد وهرهرجون را مي تونم تو آواز تشخيص بدم به همين علت ازش تعريف كردم ولي از رديف ها اصلا سر در نميارم.يه حركتي هم براي اين كار تو سايت شروع كردم كه اساتيد استقبال نكردن.
سوم : به نظر من اين آواز دومي بهتر از اولي بود وشنيدنش از نزديك لطف ديگري داره.صداي ظبط شده مثل صداي واقعي نيست.با همه اين وجود صداي دومي از لحاظ زنگي بودن صدا خيلي خوب وعالي اجرا ميشد.
هيواي عزيز من به شخصه مطالبت را دنبال مي كنم وخيلي بهشون علاقه مندم حالا چه با اسم هيوا چه با اسم شميم.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۰۷:۰۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، محمدامين كاوسی
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #54
با سلام خدمت دوستان گرامی آقایان پوریان وبخشی:
درد دل من همان گفته های قبلی شماست.همیشه گلایه از اینه که دهن خوب کم هست واگر هم هست کسی برای دانلود نمیذاره اما وقتی هم میذاریم دوستانی که دانلود میکنن ما رو از لطفشون بی نصیب میذارن.همانطور که در ارسال قبلی گفتم این دهن حدود500تا دانلود داسته در عرض 48ساعت.یا اون دهن کنگاور که قبلاً گذاشتم بیشتر از1000تا.ولی سپاس وتشکر رو که نگاه میکنی زیر10تا...بگذریم من از جوجه های پارسال تابستون 6تا از جوجه های نر حلب رو نگه داشتم.ابتدا سهره هام تو جفت بودن بعد هم تولک رفتن و ناچاراً جوجه هارو با سی دی آموزش دادم.از زمستون شروع کردند به خوندن و مست شدن فعلاً هم توی این وضعیتی هستن که شنیدید.همه هم تقریباً یه سبک دارند وتن صداشون مثل همدیگس.پدر ومادرشون هم از منطقه خودمون کرمانشاهه.

۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۰۸:۰۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #55
سلام مجدد
هيواجان روزي چند ساعت زير دهن بودن ؟ تو چه ساعت هايي ؟ چه دستگاهي براي آموزش استفاده مي كردي ؟ توي قفس بودن يا جعبه آموزش ؟ جوجه ها جدا بودن يا باهم توي يك قفس ؟

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۰۸:۱۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بخش سهره

لیسانس
ارسال: #56
سلام:
جدا از هم بودن اما عمودی روی هم قرار داشتن وبینشون و فیبر گذاشتم.تقریبا مثل جعبه آموزش اما بدون عایق صوتی دستگاه پخش هم یه اسپیکر با بلندگوی واضح.صدا هم با تایمر کنترل میشد.از 5تا8صبح و1تا 4ظهر وغروب از 7تا9شب.تقریبا زمانی که توی چرت واستراحتند. 15روز یه بار هم شب تا صبح.

۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۰۸:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #57
استاد عزیز...من تاحالا دانلود نکرده بودم اما انقدر که دوستان تعریف کردند الان دانلود کردم و واقعا زیبا بود...تبریک میگم بهتون واقعا به خاطر این آموزش زیبا...میدونم کار بسیار سخت و دقیقیه تما حاصلش واقعا لذت بخشه...ممنون
۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۰۹:۲۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #58
سلام بر هیوای عزیز
آقا ابتدا یه خسته نباشی جانانه بهت میگم چون واقعآ یه عاشق میتونه تحمل سختیه این کارو داشته باشه دهن هردو سهره زیباست و گوش نواز ولی بنظر من صدای دوم که گذاشتی زیباتر و پر دهنتر میخونه و گوشه هایی هم از دهن بروجرد رو داره و بنظر من سهره خوبی از کار در میاد .امیدوارم موفق باشی

۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۱۱:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، هیوا
مدیر بخش سهره

لیسانس
ارسال: #59
(۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۱۱:۴۹ ق.ظ)'mahmoud.asghari' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر هیوای عزیز
آقا ابتدا یه خسته نباشی جانانه بهت میگم چون واقعآ یه عاشق میتونه تحمل سختیه این کارو داشته باشه دهن هردو سهره زیباست و گوش نواز ولی بنظر من صدای دوم که گذاشتی زیباتر و پر دهنتر میخونه و گوشه هایی هم از دهن بروجرد رو داره و بنظر من سهره خوبی از کار در میاد .امیدوارم موفق باشی

سلام:
ممنون از لطف شما.درسته دومی گوشه هایی مثل بروجردی که توی آواز کنگاور هم هست رو اجرا میکنه.

۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۰۴:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، mahmoud.asghari
مدیر بخش سهره

لیسانس
ارسال: #60
(۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۰۸:۴۸ ق.ظ)'هیوا' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام:
جدا از هم بودن اما عمودی روی هم قرار داشتن وبینشون و فیبر گذاشتم.تقریبا مثل جعبه آموزش اما بدون عایق صوتی دستگاه پخش هم یه اسپیکر با بلندگوی واضح.صدا هم با تایمر کنترل میشد.از 5تا8صبح و1تا 4ظهر وغروب از 7تا9شب.تقریبا زمانی که توی چرت واستراحتند. 15روز یه بار هم شب تا صبح.

یه مطلب رو که فرامش کردم اینه که:زمانی که شب اسپیکر روشنه باید ولوم صدا خیلی پایین باشه که مزاحم خواب پرنده نشه وبراشون مثل یه رویا و خواب دیدن باشه و دراعماق وجودشون نفوذ کنه.

۱۳۹۳/۰۲/۱۵، ۰۹:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جوجه آموزش دیده با cd-لر بخوان محمد جلالی 2 1,862 ۱۳۹۱/۰۹/۲۲، ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محمد جلالی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان