زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۹:۱۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جیبر یا رسمی بلند

*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 23
35 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #1
جیبر یا رسمی بلند
با سلام خدمت دوستان گرامی من تمام قناری رسمی رو فروختم که شد 700 تومن میخواستم بدونم بین جیبر و رسمی بلند کدوم ارزش نگهداری بیشتری دارند کدوم مقاوم ترند کدوم برای سرمایه گذاری بهتره کلی میخوام نظرتونو بگید. با تشکر:basa (101):
۱۳۹۱/۰۳/۱۱، ۰۳:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

sevom dabirestan
سپاس‌ها: 132
25 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #11
RE: جیبر یا رسمی بلند
(۱۳۹۱/۰۳/۱۲، ۰۴:۴۲ ب.ظ)silverman909 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام مجدد من با نظر ادمین کاملا موافقم رسمی کشیده بلند خالص خالص قیمت بالایی داره و جیبر بد تکثیره شما همان گلستر را تکثیر کنید خیلی به صرفه تره و والدین خوبی هستند و تکثیرشون حتی از رسمی راحتتره سعی کن تکرنگ بگیری چون مرغوب تر هستند

سلام
چون من الان خیلی دنبال گلاستر گشتم یه اطلاعاطی گیر آوردم
قیمتش جوجش الان حدود 30 تومن بالا اومده و به 120ابلق و 200 تک رنگ رسیده
خیلی سود داره و الان بازار خوبی داره
اگه میتونی بالق های آقای پژمان مطمئن هستن و خوب جوجه میدنو بخری
یا برای جوجه های سال بعدش مذاکره کنی
الان گلاسر یه نژاد خوشگل و بامزس و خیلی طالبش زیاد شده
۱۳۹۱/۰۳/۱۲، ۰۷:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: dilai
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #12
پس یعنی رسمی بلند و جیبر بازار خوبی ندارن. من هفته قبل رفته بودم بازار پرنده فروشا یه رسمی بلند نر بخون غیر اصیل و تا گفت 600 تومن زدن تو سرش و خریدن زرد رنگم بود. حرف شما هم متین اما حقیقتش گلاستر خوشم نمیاد هر کس از یه چیزی خوشش میاد اما من از قناریای کاکلی و فری خوشم نمیاد نه که بدم بیاد علاقهای ندارم.
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۷:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

sevom dabirestan
ارسال: #13
(۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۷:۳۳ ق.ظ)dilai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس یعنی رسمی بلند و جیبر بازار خوبی ندارن. من هفته قبل رفته بودم بازار پرنده فروشا یه رسمی بلند نر بخون غیر اصیل و تا گفت 600 تومن زدن تو سرش و خریدن زرد رنگم بود. حرف شما هم متین اما حقیقتش گلاستر خوشم نمیاد هر کس از یه چیزی خوشش میاد اما من از قناریای کاکلی و فری خوشم نمیاد نه که بدم بیاد علاقهای ندارم.

خوب من 2 هفته ای هست که بازار نرفته ام ولی قبل از اون هم که میرفتم قناریهای جیبر نبود چون بازار خوبی نداشت
ولی قناریهای بلند بودن ولی کم خریداری میشد
همینی که میگی 600 رو روی هوا زدن حتما قناریش 2ساله بوده که خیلی هزینه داشته تا بزرگ شه و کلی درده سر داشته تا مست شه که این مشکلا برای نژادهای ساده تر نیستند
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۱۱:۱۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 576
132 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #14
(۱۳۹۱/۰۳/۱۲، ۰۷:۲۴ ب.ظ)isali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۳/۱۲، ۰۴:۴۲ ب.ظ)silverman909 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام مجدد من با نظر ادمین کاملا موافقم رسمی کشیده بلند خالص خالص قیمت بالایی داره و جیبر بد تکثیره شما همان گلستر را تکثیر کنید خیلی به صرفه تره و والدین خوبی هستند و تکثیرشون حتی از رسمی راحتتره سعی کن تکرنگ بگیری چون مرغوب تر هستند

سلام
چون من الان خیلی دنبال گلاستر گشتم یه اطلاعاطی گیر آوردم
قیمتش جوجش الان حدود 30 تومن بالا اومده و به 120ابلق و 200 تک رنگ رسیده
خیلی سود داره و الان بازار خوبی داره
اگه میتونی بالق های آقای پژمان مطمئن هستن و خوب جوجه میدنو بخری
یا برای جوجه های سال بعدش مذاکره کنی
الان گلاسر یه نژاد خوشگل و بامزس و خیلی طالبش زیاد شده

سلام خدمت دوستان،

جناب کاتبی در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر مخالفی با شما در مورد گلاستر داشتن،

ایشون گفتن: "سلام :قناري گلاستر عاشق اختصاصي ميخواهد ..چون قيمتش نسبتا گران و كم ياب و طالبش هم كم است...."

یعنی اخیرا طالب این نژاد زیاد شده؟
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۲:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #15
دوست عزیز در جایی یک نژاد محبوب است ام در جای دیگر ممکن است همین نژاد محبوبیتی نداشته باشد.
قبلاً هم گفتم شما اگر قصد کسب درآمد از قناری را دارید می بایست نژادی را انتخاب کنید که بازار فروش برای آن داشته باشید . منظورم بازار فروشی است که شما به راحتی به آن دسترسی داشته باشید . اگر شما در شمال زندگی می کنید عاقلانه نیست نژاد مورد علاقه جنوب ایران را پرورش بدهید .
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۳:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناسی
سپاس‌ها: 576
132 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #16
(۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۳:۱۴ ب.ظ)admin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز در جایی یک نژاد محبوب است ام در جای دیگر ممکن است همین نژاد محبوبیتی نداشته باشد.
قبلاً هم گفتم شما اگر قصد کسب درآمد از قناری را دارید می بایست نژادی را انتخاب کنید که بازار فروش برای آن داشته باشید . منظورم بازار فروشی است که شما به راحتی به آن دسترسی داشته باشید . اگر شما در شمال زندگی می کنید عاقلانه نیست نژاد مورد علاقه جنوب ایران را پرورش بدهید .

ممنونم از پاسختون جناب ادمین،

یه سوال دارم امیدوارم سوال مسخره ای نباشه چون واقعا جوابش رو نمیدونم و تازه کار هستم،

چطور میشه فهمید تو هر شهر کدوم نژاد طرفدار بیشتری داره؟

بعنوان مثال تهران،در حال حاظر هر نژادی رو که میبینم (به جز نژادهای بسیار قیمتی) به تعداد زیادی خرید و فروش میشه و واقعا نمیتونم تشخیص بدم کدوم نژاد در این شهر بیشتر طرفدار داره.
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۳:۳۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

sevom dabirestan
ارسال: #17
(۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۳:۳۹ ب.ظ)Mohammad Karol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۳:۱۴ ب.ظ)admin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونم از پاسختون جناب ادمین،

یه سوال دارم امیدوارم سوال مسخره ای نباشه چون واقعا جوابش رو نمیدونم و تازه کار هستم،

چطور میشه فهمید تو هر شهر کدوم نژاد طرفدار بیشتری داره؟

بعنوان مثال تهران،در حال حاظر هر نژادی رو که میبینم (به جز نژادهای بسیار قیمتی) به تعداد زیادی خرید و فروش میشه و واقعا نمیتونم تشخیص بدم کدوم نژاد در این شهر بیشتر طرفدار داره.
اول قیمت قناری هارو تو شهرای مختلف دربیار
بعد تو شهر مورد نظرتون از بازار قیمتو بپرس
قناریهایی که کمیاب ترن یا گران تر از جاهای دیگه ی ایرانن طرفدار بیشتری دارن
مثلا گلاستر اصیل رو تو کل تهران فقط تو یه خونه تو شهر ری گیر آوردم وحاهای دیگه قیمتها نجومین
۱۳۹۱/۰۳/۱۳، ۰۴:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Mohammad Karol
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
ارسال: #18
متاسفانه من که به جوابم نرسیدم. اگه تونستید بازم کمکم کنید اونایی که این دوتا قناریو دارن یه نظر کلی بدن.:basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101):
۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۱۱:۳۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
سپاس‌ها: 126
119 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #19
(۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۱۱:۳۲ ق.ظ)dilai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه من که به جوابم نرسیدم. اگه تونستید بازم کمکم کنید اونایی که این دوتا قناریو دارن یه نظر کلی بدن.:basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101):

سلام دوست عزیز. من هم جیبر داشتم و هم رسمی بلنددارم.به نظر من میخای از بین این 2نژاد انتخاب کنی به نظر من رسمی بلن رو انتخاب کن.چون جوجه کشی از جیبر واقعا سخته و جیبر ابهت رسمی بلند رو نداره و بازار رسمی بلند و درکل قناری کشیده توی کل شهرهای ایران پرطرفداره.
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.موفق باشی دوست عزیز
۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۰۳:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon ، majid*h ، nazmi ، dilai
*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #20
(۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۱۱:۳۲ ق.ظ)dilai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست من
من هم قناری رسمی بلند دارم هم جیبر
رسمی بلند رو یه جفت خریدم یک میلیون و دویست و یدونه نر هم جداگونه خریدم 500 هزار تومن که با یه جیبر ماده (اصل) جفت کردم .
امسال از هر دو جفت پنج جوجه گرفتم و تازه دون خور شده دادم یک میلیون تومان
هر شهری یه چیزی می پسندند مثلا بچه های لارستان پارس که با ما 200 کیلومتر فاصله دارند بیشتر قناریهای جیبر و یکسر و سه چهارم می پسندند ولی بچه های جهرم بیشتر قناری رسمی بلند و یورگ می پسندند .
در کل قناری باریک با سر کوچک و اندام کشیده بیشتر در بازار پسند میشه :basa (90):
۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۰۷:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: dilai

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان