زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۱۲:۵۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جیبر یا رسمی بلند

*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 23
35 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #1
جیبر یا رسمی بلند
با سلام خدمت دوستان گرامی من تمام قناری رسمی رو فروختم که شد 700 تومن میخواستم بدونم بین جیبر و رسمی بلند کدوم ارزش نگهداری بیشتری دارند کدوم مقاوم ترند کدوم برای سرمایه گذاری بهتره کلی میخوام نظرتونو بگید. با تشکر:basa (101):
۱۳۹۱/۰۳/۱۱، ۰۳:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 23
35 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #21
RE: جیبر یا رسمی بلند
از همه دوستان مخصوصا محسن و محمد واقعا تشکر میکنم من یه چنین مقایسه ای رو میگفتم انجام بدید که این دو دوست گرامی لطف کردن و انجام دادن راستی رسمی بلندو به جیبر میزنی جوجه هاش تقریبا شبیه رسمی بلند میشن؟:basa (159):
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط dilai.)
۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۰۹:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 0
32 سپاس گرفته‌شده در 15 ارسال
ارسال: #22
با سلام
برای بدست آوردن رسمی بلند خوب یورکشایر با جیبر بزن
۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۰۹:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #23
سلام
رسمی بلند یه کم از جیبر بلند تره
من سه جوجه از جیبر و رسمی بلند گرفتم که دوتاش اندازه رسمی بلند بود و با این تفاوت که با سرهای کوچک و بدنی باریک و یه جوجه هم اندازه جیبر شده بود ولی یه سر (البته یه کم از اون دوتا جوجه کوتاهتر)
۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۰۹:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #24
باسلام من ی جا دیدم کشیده بلند با جیبر جفت انداخته بودن جوجه های خوبی داده بودند نر جیبر سفید ماده کشیده بلند زرد جوجه ها تقریبا جیبر بودن ولی گردنشون صاف بود و پاهاشون پر داشتند من که خیلی از استیلشون خوشم آمد با اینکه اصلا از جیبر خوشم نمیاد ولی اینها ترکیب خوبی از آب در آمده بودند
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۱/۰۳/۱۵، ۱۲:۱۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: reza1369
*
کاربر انجمن

کارشناسی
سپاس‌ها: 576
132 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #25
(۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۰۷:۵۶ ب.ظ)محسن قائدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۱۱:۳۲ ق.ظ)dilai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه من که به جوابم نرسیدم. اگه تونستید بازم کمکم کنید اونایی که این دوتا قناریو دارن یه نظر کلی بدن.:basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101):

سلام دوست من
من هم قناری رسمی بلند دارم هم جیبر
رسمی بلند رو یه جفت خریدم یک میلیون و دویست و یدونه نر هم جداگونه خریدم 500 هزار تومن که با یه جیبر ماده (اصل) جفت کردم .
امسال از هر دو جفت پنج جوجه گرفتم و تازه دون خور شده دادم یک میلیون تومان
هر شهری یه چیزی می پسندند مثلا بچه های لارستان پارس که با ما 200 کیلومتر فاصله دارند بیشتر قناریهای جیبر و یکسر و سه چهارم می پسندند ولی بچه های جهرم بیشتر قناری رسمی بلند و یورگ می پسندند .
در کل قناری باریک با سر کوچک و اندام کشیده بیشتر در بازار پسند میشه :basa (90):

جناب قائدی هر 5 تا جوجه رو یک میلیون تومان فروختید یا هر کدوم رو؟
۱۳۹۱/۰۳/۱۵، ۰۲:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 0
32 سپاس گرفته‌شده در 15 ارسال
ارسال: #26
(۱۳۹۱/۰۳/۱۵، ۰۲:۳۴ ب.ظ)Mohammad Karol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۰۷:۵۶ ب.ظ)محسن قائدی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۱/۰۳/۱۴، ۱۱:۳۲ ق.ظ)dilai نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه من که به جوابم نرسیدم. اگه تونستید بازم کمکم کنید اونایی که این دوتا قناریو دارن یه نظر کلی بدن.:basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101)::basa (101):

سلام دوست من
من هم قناری رسمی بلند دارم هم جیبر
رسمی بلند رو یه جفت خریدم یک میلیون و دویست و یدونه نر هم جداگونه خریدم 500 هزار تومن که با یه جیبر ماده (اصل) جفت کردم .
امسال از هر دو جفت پنج جوجه گرفتم و تازه دون خور شده دادم یک میلیون تومان
هر شهری یه چیزی می پسندند مثلا بچه های لارستان پارس که با ما 200 کیلومتر فاصله دارند بیشتر قناریهای جیبر و یکسر و سه چهارم می پسندند ولی بچه های جهرم بیشتر قناری رسمی بلند و یورگ می پسندند .
در کل قناری باریک با سر کوچک و اندام کشیده بیشتر در بازار پسند میشه :basa (90):

با سلام
اگر میشه عکس قناری رسمی بلند و جبیر نشون بده اگر عکس جوجه هاش داشته باشی چه بهتر
جناب قائدی هر 5 تا جوجه رو یک میلیون تومان فروختید یا هر کدوم رو؟
۱۳۹۱/۰۳/۱۵، ۰۴:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #27