زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۶:۵۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

جینا .طرقه ی من

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 38
17 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #1
جینا .طرقه ی من
سلام
این هم  جوجه طرقه  ی من .اسمش  جینا هست.2.5 ماه  سن داره.اما  ماشاالله طوق سیاهی که داره همه رو  به  اشتباه  میندازه و همه میگن این بالغه  smiley)))))))(شیرازی هست)
هنوز دهن باز نکرده.هر روز دارم  براش 3 تا دهن هزار با 3 تا دهن  زیبا از سهره میزارم.امیدوارم زود به خوندن بیوفته.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۲/۰۴/۱۶، ۱۰:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 4
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #21
RE: جینا .طرقه ی من
سلام دوستان نظرتون راجع به جوجه طرقه هام چیه؟؟؟؟
به نظرتون میشه دهن دارشون کرد از الان دنبالشو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟اینم عکساشون:

۱۳۹۲/۰۸/۰۳، ۱۲:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
سپاس‌ها: 4
67 سپاس گرفته‌شده در 27 ارسال
ارسال: #22
RE: جینا .طرقه ی من
سلام طرقای شما بسیار خوش اندام و زیباست. تجربه شخصی من میگه این طرقا خیلی زود رام میشه و با باز کردن صدای سهره و قناری در 6 ماهگی شروع به خوندن میکنه. من در تاپیک های قبلی هم گفتم خیلی از خصوصیات طرقه ها منحصر به فرد هست. مورد داشتم طرقایی که از گوشت متنفر بود. برعکس هم مورد داشتم. در صورت خوردن بسیار مفید بوده و باعث قوی تر شدن و بزرگ شدن زود هنگام جثه پرنده میشه.
قدر دان محبت همه دوستان و  از  مدیریت  زحمتکش این سایت با نظم واقعا کمال تشکر را دارم. خداوند عمر با عزت به ایشان عنایت فرماید.

۱۳۹۲/۱۰/۲۵، ۱۲:۵۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان