زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۲۸، ۰۹:۵۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

حقيقت

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
14 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #1
حقيقت
باسلام خدمت دوستان واساتيد عزيز.من چند ساله كه به سهره اعلاقه دارم.وشايد يكي از اولين كساني باشم كه عضو اين سايت شده باشم .اين ها رو گفتم چون مي خواهم حرف هاي ديگري بزنم.چند ساله كه به سهره لر خون اعلاقه پيدا كردم.قبل از اين به سهره هاي دهن باغي اعلاقه داشتم .وحتي چند تا سهره داشتم كه در نوع خودشون بي نظير بودن ولي بايد قبول كرد پرنده اي كه مي خونه بايد يه قانوي براش داشت.مثلا بايد دونست چند تا دهن دار چند تا از دهن هايش سرند چه دهن هاي عيبه.بايد بگم كه همه مي دونند كه جيك كنجيشك ويا دو دو عيبه .اينها رونمي گم چون اين عيب ها خيلي واضح هستند.يه مدت من توي تمام سايت ها سر گردان بودم از يوتيوب گرفته تا همين سايتي كه الان توش هستيم.ولي هيچ كدام حتي 10%به درد نمي خوردند البته اين سايتو نمي گم چون اگه ما خودمون بخوايم ميتونيم اين سايتو تبديل به يك سايت اموزشي كامل كنيم به شرت اينكه بخوايم .من خودم تو يكي از شهر هاي كردستان زندگي مي كنم وهمون طور كه گفتم همه ي سبك ها رو امتحان كردم و واز سبك لربهترو جامع تر پيدا نكردم نسبت به سبك لر هيچ گونه تعصبي ندارم كه اينجا بخوام ازش طرفداري كنم .اينو گفتم شايد بعضي از دوستان فكر بكنند كه از روي تعصب اين هارو گفتم .شايد اين گفته ي من به مزااج بعضي ها خوش نيايد واين هم سليقه اي.ولي فكر كنم كساني كه دهن سهر ه لر خون بدون عيبو گوش كرده باشن مثل سهره هاي اقاي معمار و....بامن هم عقيده باشند.وفكر كنم درصدي از كسايي كه از سهر ه لر خون خوشه شون نمياد واسه اينه كه دهن ها وعيب هارو نمي شناسندوچون سخته يادگيريشون وبار اوردن پرنده بدون عيب از اين سبك خوشه شون نمي ياد.پيش نها د من اينه كسايي كه مي تونن ودهن هارو ميشناسند اين بزرگي رو در حق ما وديگر دوستان بكنند .دهن هارو با فايل هاي صوتي به تفكيك بزارندتا ما هم از اين نعمت خداوزيبايي افرينشش بهره برده باشيم .چون اين چيزي كه ما بهش علاقه پيدا كرديم توش زياد كلاه برداري ميشه اين موضوعو كه ميگم واسه خودم زياد پيش اومده به طوري كه تمام پول يكسال كار گريمو دادم يه پرنده كه بيشتر از 100هزار تومان ارزش نداشته .در ضمن از دوستاني كه ازدهن به طور كامل ودقيق سر در نمي ارند تقاظا مي كنم اطلاعات غلط ندن. دوستان باور كنيد كه اگه همه ياد بگيرند دهن بازي بكنند به نفع همه ست چون ديگه اون وقت كسي فصل پاييزنميره صحرا حيون شيكار كنه ويا كهنه ها رو با نروماده بيارندواين طوري نسل اين پرنده استسنايي از بين نمي ره وماهم مثل كشور هاي خارجي صاحب سبك شناخته شده اي مي شويم.در اخر از همه كساني كه نظرشون بامن يكي نيست معذرت خواهي ميكنم واز دوستان واساتيد ي كه هم كاري مي كنند صميمانه تشكر مي كنم:basa (166):
۱۳۹۲/۰۱/۱۵، ۱۱:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 17
80 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #2
RE: حقيقت
سلام دوست عزیز.منم دقیقا"مثل شماعاشق سهره دهن دارم بخصوص سبک بروجردی.این درخواست شماطبیعتا"باب دل خیلیها ازجمله خود بنده هست .چون تواستان خودمون اولا"کسی به اون صورت دهن بروجردی رونمیشناسن وبرای یادگرفتن یه دهن بایدراه طولانی یه شهرستان روطی کنی تا یه چیزی یادبگیری .خودم شخصا"پیش اومده برای یه سوال کوچیک رفتم تهران یابروجرد یاهمدان .فقط یه چیزی که هست یه کم که چه عرض کنم خیلی سخته چون دهنها خیلی زیادن ویاددادن ویادگرفتن دراون حدی که شمامیگین اینجوری غیرممکنه.اکثراونائی هم که خبره دهن بازین متاسفانه کارکردن بااینترنت روبلدنیستن اکثرا"قدیمی هستن .درهر صورت بنده هم بانظرشماموافق هستم.امیدوارم این تایپیک مجالی باشه تاحداقل هرکی دهنی رومیشناسه بزاره تاهمه ازاون استفاده کنن.
۱۳۹۲/۰۱/۱۶، ۱۲:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان