زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۰۵:۵۳ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

حمايت مالی

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
حمايت مالی
سلام به همه عزيزان

مدتي هست كه حمايت مالي از سايت ضعيف شده. با توجه به اين كه اين سايت يك مرجع بسيار خوب براي سوالات در مورد سهره وقناري مي باشد به نظر من حيف هست كه به خاطر مسائل مالي ضعيف بشه. به همين خاطر پيشنهاد مي كنم كه دوستان وعاشقان پرنده كه مطالب اين سايت را مطالعه مي كنند با حمايت مالي ومعنوي خودشان ، در جهت حفظ و ارتقاء كيفيت اين سايت كوشا باشند. اين روزها 5 يا 10هزار تومان واقعا از لحاظ مادي ارزش آنچناني ندارد اما وقتي كه تعداد زيادي از افراد با هم اين مقدار را روي هم بگذارند كار ارزشمندي را مي توان انجام داد. اگر همه دوستان مساعدت كنند اين سايت مي تواند سرور اختصاصي خودش را داشته باشد وبا مشكل ذخيره اطلاعات روبرو نباشد. انشاء الله كه به همت دوستداران پرنده هاي زينتي روزي برسد كه 10 سالگي سايت را جشن بگيريم.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۸/۰۴، ۰۹:۱۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #11
RE: حمايت مالی
سلام خدمت همه
به نظر من واسه زدن هر حرف قبلش باید تو ذهن خودمون یخورده به حرفی ک میخاییم بزنیم تمام جوانبشو بسنجیم تا بعد مجبور به پس گرفتن حرفمون  نباشیم اینو کلی گفتم
درود به تمام کاربران عزیز انجمن
دوست عزیزمونtheanimal' فرمایش کردن ک حقشون نیست ک از امتیاز های سایت برخوردار نیستن واز خیلی هامون قبل تر عضو بودن(البته مدت زمان انلاین بودنشون هم زیاد نیست) ببین برادر عزیز شما اگه خودتون فک کنید هم متوجه میشید ک امتیاز خاصی نباید داشته باشه ک هرکی مدت زیادی از عضو شدنش بگذره
امتیاز باید ب کسی داده بشه ک مفید بوده سو تفاهم نشه شما سرور وعزیز بنده هستید مثلا عزیزانی مث اقای بخشی واقعا تلاش میکنن واسه بچه های انجمن ومشکل خیلی هارو حل کردن یکیشون خود من جوجه گرفتن از قناری هام وسرحال بودن قناری هامو مدیون ایشونم تا حدی از تجربیاتشون در اختیارم گذاشته ک اگه کسی سوالی ازم بپرسه میتونم جوابش بدم وکمکش کنم منی ک چیز زیادی از قناری بلد نبودم و مث اقای مسعود میرزالو ایشون جون یکی از قناری هامو نجات داد با راهنمایی هاش به این افراد باید امتیاز داده بشه نه به من
من هم واسه این که بتونم از مطالب سایت استفاده کنم باید ی چیزی رو پرداخت کنم
مدیریت مبلغ ها رو نصف کردن ومبلغ زیادی نیستش الان
بحث حمایت مالی  چن روزه بدجور انجمن رو مشغول خودش کرده  کمتر بحث مربوط به انجمن میشه امیدوارم زودتر حل بشه
من به شخصه خیلی راضیم هم از مبالغی ک گذاشتن هم از امتیازاتی ک با حامی شدنم بهم داده شده
واصلا هم ظلم نیست
امیدوارم دوستان عزیزمون اگه امکان داره حمایت مالی بکنن اگه امکان نداشت بحثی رو وسط نیارن ک  خدایی نکرده جوو ب این خوبی  انجمن خراب بشه
بازم بگم منظورم خداوکیلی به کس خاصی نیست اخه تو پیام ها هم چن نفر ناراضی بودن
کوچیک همه بچه
ممنون وتشکر از theanimal' عزیز ک این بحث رو باز کردن

با خرید یه بسته 5تومنی یک ماه از مطالب مهم سایت بهرمند میشد ک خیلی با ارزش هستن وقتی ک مطالب رو میخونید متوجه میشید ک مبلغ زیادی داده نشده ومطمئنن همیشه عضویت ویژه میشید با این کار هم خودتون در زمینه پرنده هاتون پیشرفت میکنید هم انجمن وانجمن پیشرفت کنه مطالبه بهتر وبیشتر دراختیارمون میذاره ک باز به پیشرفت ما کمک میکنه امیدوارم عرض بنده موردتوجهتون قرار بگیره

امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۸/۲۹، ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط محمدامين كاوسی.)
۱۳۹۲/۰۸/۲۹، ۱۲:۴۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد تقی کریمی
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #12
سلام به همه کاربران عزیز انجمن
اول از کسانی که تا به امروز حامی مالی و یا عضویت ویژه بودن تشکر میکنم.
دوستان باتوجه به اینکه این مدت سعی کردم امکانات جدیدی در اختیار شما دوستان قرار بدم و طبق گفته های قبلی خودم، شرکتی که انجمن ما ازشون هاست گرفته توانایی ارائه خدمات به ما نداره، همین الان دسترسی بسیاری از کاربران و حتی خودم به انجمن محدود شده، اینجا 12,000 کاربر داره، هر کدوم 3000 تومان حمایت مالی کنن مشکلاتمون رفع میشه، اما دریغ از کمی حس مسئولیت و دلسوزی، یه پفک میخریم 2000 تومان اما اکثریت دلتون نمیاد برای این انجمن هزینه پرداخت کنید. هزینه ای که نفعش برای خودتون خواهد بود و خدماتش برای شما خواهد بود. بنده که از روز اول سعی کردم هر کاری انجام بدم که بین کاربرا صمیمیت ایجاد بشه، تشنجها رفع بشه، مطالب انجمن مدیریت بشه و... از اینجا به بعد به عهده شماست یه کمکی به انجمن خودتون کنید.

از تمام دوستان، کاربرانی که این ارسال را مشاهده میکنند خواهشمندیم که هر چقدر که میتونن حمایت مالی کنند، اگر دوست ندارید حامی مالی باشید، عضویت ویژه تهیه کنید. اگر هیچ کدوم از اینارو بهش تمایل ندارید پکیج آموزش آواز قناری را تهیه کنید. نوبت شماست که خودی نشون بدید.

اگر یه روز انجمنی وجود نداشت، دلیلش عدم حس مسولیت و عدم دلسوزیه خودتونه، بنده و سایرین تمام و کمال در خدمت بودیم.

فعلا امکانات زیر حذف شدن و اگر مجبور بشیم حتی مشاهده انجمنم باید بذاریم برای حامیان مالی
حذف جعبه پیام
حذف چت آنلاین
حذف آخرین موضوعات
حذف آخرین ارسالها
حذف اطلاع از پیام خصوصی

هزینه خرید سرور اختصاصی برای انجمن: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرور شماره سه، البته تغییراتی هم برامون میدن مثل حجم اطلاعات و مدیریت و...

من خودم و اکثر کاربران پاسخگو هر روز به انجمن سر میزنیم و هر روز حداقل 10-12 ساعت در انجمن حضور داریم بنده خیلی روزها 16 ساعت در انجمن هستم. اگر وضعیت خوب انجمن کاربران را اذیت میکنه، بفرمایید که وضعیت را برگردونیم به چند ماه پیش شاید وقتی هیچ خدماتی وجود نداشته باشه رضایت کاربران بیشتر باشه.

ویرایش اول: در ساعت 9:38 برخی از امکانات را برای استفاده به حالت دسترسی عمومی بازگردانده شد، طی صحبتهایی که با شرکت ارائه دهنده شد فعلا یه مقدار از مشکلات رفع شده، خواهشا یکم توجه کنید، از دیشب 50 نفر این ارسالو خوندن اما...
۱۳۹۲/۰۹/۰۴، ۰۱:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #13
سلام
من امروز بيست هزار تومان به حساب مدير واريز كردم از ساير دوستان هم تقاضا دارم براي اينكه اين مشكل رفع بشود هرچه در توانشون هست حمايت كنند تا سايت دچار تعطيلي نشود.آقاي كريمي شايد بتونه تا چند ماه از جيب خودش هزينه كنه ولي مطمنا كم مياره. دوستان حمايت كنيد و اگر پيشنهاد سازنده اي در اين زمينه داريد ارائه كنيد.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۹/۰۴، ۱۰:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ارشد
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 142
63 سپاس گرفته‌شده در 43 ارسال
ارسال: #14
درود
دارو و مکمل و حتی قناری از سوی مدیریت برای فروش وجود داشته باشه استقبال خرید بیشتر هست
۱۳۹۲/۰۹/۰۴، ۱۱:۲۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: جلال لطفی ، jorahim
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
ارسال: #15
دوستان بنده با پیگیریهایه پیاپی تونستم از شرکت هاست ایران مبلغ 100 هزار تومان تخفیف بگیرم، معمولا در این موارد تخفیف نمیده شرکتی با این اعتبار، شما لطفا علاوه بر حمایت مالی که باعث میشه بار بزرگی از مشکلات انجمن برداشته بشه به لینک زیر مراجعه کنید و از طریق فرم تماس از هاست ایران بخواین که برای انجمن ما تخفیف بیشتری قائل بشن، مطمئنن این اتحاد شما و انجمن باعث میشه تخفیف بیشتری بگیریم و زودتر به هدف خودمون برسیم. سپاس

در فرم تماس با ما در لینک زیر، هر پیامی که فکر میکنید باعث بشه شرکت به ما تخفیف بده براشون بنویسید، انشالله که جواب بگیریم. حتما در پیامتون ذکر کنید برای انجمن خودمون و آدرسشو براشون بنویسید تا متوجه بشن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنده سعی میکنم لیست حامیان مالی و عضویت هایه ویژه فعلی را تا فردا شب بنویسم براتون، حتی کسانی بودند که 1000 تومان کمک کردند، اسم آنها نیز گفته میشه تا شفاف سازی بشه و دوستان بدونن چقدر و چه کسانی حامی بوده اند

۱۳۹۲/۰۹/۰۴، ۱۱:۳۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ارشد
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 142
63 سپاس گرفته‌شده در 43 ارسال
ارسال: #16
از دوستان خواهشمندم هر چقدر که مایل هستند (حتی هزار تومن) کمک کنند ، به یاری خدا قطعا بیشتر از این مقدار سود خواهند کرد .
بنده هم وقتی از کار برگشتم به نوبه خودم کمک میکنم
۱۳۹۲/۰۹/۰۴، ۱۱:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #17
همه پرسی :
با عرض سلام خدمت همه دوستان سئوالی که مطرح می کنم فقط برای پیشرفت در امورات مربوط به انجمن ویک نتیجه گیری منطقیه چون خیلی از دوستان بطور کلی مسائل مالی برایشان مطرح نیست ومثل بنده دوست دارند درهرشرایطی انجمن به کارش ادامه بده.ولی برای جذب کاربران بیشتر بهترنیست که حق عضویت کاهش پیدا کند.لطفا نظرات خودتان را مطرح کنید ممنونم.

۱۳۹۲/۰۹/۰۶، ۱۲:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #18
سلام
ببخشید که انقدر رک نظرم رو مطرح میکنم
ماها عادت کردیم به استفاده رایگان از همه چیز 
میام میخونیم میپرسیم راهنمایی میشیم کمک مالی که هیچی یه تشکر که مایش یه کلیکه پای اون مقاله یا ارسال نمیندازیم
جناب اقای بخشی زحمت کشیدن مقاله ای در مورد اماده سازی قناری نر تهیه کردن تا این لحظه 540 بازدید کننده داشته و اما تشکر 14......
به نظر من هر کی دوست داشت از مطالب مفید و اموزنده این سایت استفاده کنه باید کمک مالی کنه و هر کی هم دوست نداشت میتونه نکنه ولی در چند روز اینده تمام مطالب و مقالات کلیدی بسته خواهد شد و فقط برای جامیان مالی قابل رویت خواهد بود تا خدای نکرده زحمت حامیان مالی حدر نشه.

۱۳۹۲/۰۹/۰۶، ۰۲:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
ارسال: #19
(۱۳۹۲/۰۹/۰۶، ۰۲:۲۴ ق.ظ)'جلال لطفی' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید که انقدر رک نظرم رو مطرح میکنم
ماها عادت کردیم به استفاده رایگان از همه چیز 
میام میخونیم میپرسیم راهنمایی میشیم کمک مالی که هیچی یه تشکر که مایش یه کلیکه پای اون مقاله یا ارسال نمیندازیم
جناب اقای بخشی زحمت کشیدن مقاله ای در مورد اماده سازی قناری نر تهیه کردن تا این لحظه 540 بازدید کننده داشته و اما تشکر 14......
به نظر من هر کی دوست داشت از مطالب مفید و اموزنده این سایت استفاده کنه باید کمک مالی کنه و هر کی هم دوست نداشت میتونه نکنه ولی در چند روز اینده تمام مطالب و مقالات کلیدی بسته خواهد شد و فقط برای جامیان مالی قابل رویت خواهد بود تا خدای نکرده زحمت حامیان مالی حدر نشه.

کاملا با شما موافق هستم، بنده حتی بصورت نوار زرد رنگ در مورد سپاسگذاری اطلاع رسانی کردم اما بسیاری از کاربران فقط به استفاده از مطالب فکر میکنند.
بخش مقالات مهم که آقایان بخشی، جلالی، پوریان، جلیلی و دیگر عزیزان که نام نمیبرم با زحمت فراوان داره مدیریت و ارسالهاش کاملا مفید و در هیچ کجایه دیگه یافت نمیشه باید و بی شک از دسترسی عموم خارج خواهد شد، علتش هم واضحه:

برای به دست آوردن تجربه دیگران که به راحتی در اختیارتون قرار میگیره باید هزینه پرداخت کنید. در غیر اینصورت تلفات پرورش و نگهداری گریبانگیر خودتان میشود و در انصورت هزینه های بیشتری متقبل خواهید شد.

شما برای تهیه یه کتاب خیلی ساده که تمام مطالبش کپی و یا ترجمه های غلط هستش از 5 تا 10 هزار تومان باید پول پرداخت کنید و قابلیت پرسش کردن از نویسنده نیز براتون فراهم نیست. اما اینجا با صرف حداقل هزینه، بیشترین مطالب را مطالعه میکنید و سوالاتتونم میتونید مطرح و صحیحترین پاسخ را دریافت کنید.

مطلب بسیار مهم: تمام مبالغ واریزی شما به حساب بنده یعنی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واریز میشه، حتی حساب زرین پال هم برای بنده هست و هیچ مدیر، ناظم و پژوهشگری به این انجمن به عنوان منبع درآمد خودش نگاه نمیکنه، این مطلب را عرض کردم که کاربرانی که بدبینانه به فعالیت و خدمات مدیران و ناظمین نگاه میکنند، بدانند که عشقباز بودن برای بنده مهمه و این مبالغ داره جمع میشه تا هزینه خرید سرور تهیه بشه. با اینکه مدیران و ناظمین این انجمن دلیلی نداره هزینه ای پرداخت کنن اما تک تک این افراد حامیان مالیی هستند که بیشترین مبالغو پرداخت کردند، پس اینجا جایه افراد عشقباز و قدرشناسه نه کاربری که تازه عضو شده صدتا سوال داره و نه تشکر میکنه و نه حمایت مالی.

بی تعارف بگم، من بین کاربران تفاوت قائل میشم، واضح و بدون ترس و شک و تردید، بین کاربری که قدرشناسی میدونه و نشون میده چه با استفاده از دکمه سپاس چه با حمایت مالیش، با کاربری که فقط منفعت طلبانه از مطالب استفاده میکنه، مقتدرانه و با افتخار میگم بسیاری از مطالب در اینترنت در مورد قناری از همین انجمن کپی شده، بهترین بودن این انجمنو مدیون کاربرانی هستیم که قدرشناسی میکنن، مقاله مینویسند، حمایت مالی میکنند و...
برای اثبات حرفم که بسیاری از مطالب انجمن ما کپی شده، مقالات مشابهی که در انجمن ما موجود هست را در اینترنت جستجو کنید و توسط وبسایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(سایت رسمی بایگانی اینترنت جهانی) تاریخ ارسال اون مطلب برای اولین بار را بررسی کنید.
پول مهم نیست، قدر شناسی مهمه، عشقباز یعنی قدرشناس، یعنی درک این مطلب که پول گذراست.

از مقالات دوستان مثال نمیزنم سو تفاهمی ایجاد نشه، شما به دومقاله زیر مراجعه کنید، تمام مطالب را با جزئیات و تصویر و بصورت کاملا خلاصه شده ارئه کردم که نه تنها در وب پارسی بلکه در کتابها هم کمتر یا حتی اصلا بهش اشاره نشده، پس باید بابت این مطالب هزینه پرداخت بشه چون کاملا اختصاصی و با زحمت تهیه شدن. دوستانی هم که فکر میکنند نیازی به این مطالب اختصاصی ندارند مشکلی نیست. خودشان تجربه کنند شاید روزی به این مطالب برسند، چه بسا که بسیاری از اساتید ما سالها اشتباهات خود را تکرار میکنند و بدون دلیل علمی از آنها پیروی میشود. علم و تجربه در کنار هم باید باشه. مقالات اختصاصی بنده کاملا علمی و تجربی است. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنده یک شخص انتقاد پذیر هستم و رضایت اکثریت همیشه برام مهم بوده و هست، اولین انتقاد به بنده قیمت عضویت ویژه بود که در همون لحظه که انتقادات مطرح شد کاهش دادم.
دومین مطلب محدود بودن ارسال پ.خ. بود که سیستم چت انجمن راه اندازی شد بدون هیچ محدودیتی و البته رایگان در صورتی که یکی از دلایلی که کاربران حامی مالی میشدند محدودیت صندوق پستیشون بود. پس نشون میده بنده به فکر رفاه کاربران هستم نه اینکه کاربران را مجبور به پرداخت پول کنم.
تا حالا کسی بابت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که به رایگان هست و افراد بی شک نفع میبرند و قبلا برای ارسال آگهی باید هزینه پرداخت میکردید تشکر کرده؟ اصلا متوجه شده؟
تمام خدمات ما رایگان هست بازم کاربرانیو میبینیم که انتقادات بی پایه و اساس میکنند؟

شما به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید، ببینید برای خرید یه مجموعه چه مقدار تخفیف و مزایا برای کاربر عضو ویژه در نظر گرفته شده، پس در هر صورت همه چیز به نفع کاربران خواهد بود، در حال حاضر سرور فعلی بسیار ضعیفه و بازم ذکر میکنم خدماتی که در توان بنده هست قابل اجرا نیست، ناراحتی بنده از این هست روزی که سرور اختصاصی تهیه بشه و کاربران خدمات نامحدود این انجمنو ببینید تازه متوجه میشند که چه موقعیتهای بزرگیو از دست دادند.

حتما به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۲/۰۹/۰۶، ۰۳:۳۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

دیپلم
اعتبار: 10
سپاس‌ها: 416
1519 سپاس گرفته‌شده در 504 ارسال
ارسال: #20
شاید ما هم باید مانند دیگر سایتها این سیاس رو اتخاذ کنیم که هیچ مطلبی بدون تشکر اولیه باز نشه و این یعنی اجبار به تشکر....

۱۳۹۲/۰۹/۰۶، ۰۵:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان