زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۰۲:۳۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

حمايت مالی

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
حمايت مالی
سلام به همه عزيزان

مدتي هست كه حمايت مالي از سايت ضعيف شده. با توجه به اين كه اين سايت يك مرجع بسيار خوب براي سوالات در مورد سهره وقناري مي باشد به نظر من حيف هست كه به خاطر مسائل مالي ضعيف بشه. به همين خاطر پيشنهاد مي كنم كه دوستان وعاشقان پرنده كه مطالب اين سايت را مطالعه مي كنند با حمايت مالي ومعنوي خودشان ، در جهت حفظ و ارتقاء كيفيت اين سايت كوشا باشند. اين روزها 5 يا 10هزار تومان واقعا از لحاظ مادي ارزش آنچناني ندارد اما وقتي كه تعداد زيادي از افراد با هم اين مقدار را روي هم بگذارند كار ارزشمندي را مي توان انجام داد. اگر همه دوستان مساعدت كنند اين سايت مي تواند سرور اختصاصي خودش را داشته باشد وبا مشكل ذخيره اطلاعات روبرو نباشد. انشاء الله كه به همت دوستداران پرنده هاي زينتي روزي برسد كه 10 سالگي سايت را جشن بگيريم.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۸/۰۴، ۰۹:۱۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #21
RE: حمايت مالی
سلام
جهت شفاف سازی امور مالی انجمن برای کاربران، بخصوص کاربران عضویت ویژه و حامیان مالی لیست کلیه تراکنشات مالیی که تا الان برای انجمن انجام شده را در اختیار همه قرار میدم.

لیست حامیان مالی، کاربران ویژه و جمع تمام مبالغ از تاریخ 1392/07/03 تا 1392/09/07 (واریز آنلاین از طریق زرین پال)[table][tr][td]
نام کاربر
[/td][td]
مبلغ
[/td][td]
تاریخ
[/td][/tr][tr][td]
meisam
[/td][td]
9,000 تومان
[/td][td]
1392/7/03 - 09:03 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
مهدی مردانی
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/7/08 - 08:08 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
sae
[/td][td]
10,000 تومان
[/td][td]
1392/7/14 - 01:02 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
arcanary
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/7/14 - 08:22 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
mojtabammm
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/7/16 - 10:59 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
daser
[/td][td]
15,000 تومان
[/td][td]
1392/7/28 - 12:54 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
محسن کوچیکه
[/td][td]
15,000 تومان
[/td][td]
1392/8/06 - 08:09 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
رضا کریمی
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/8/07 - 10:05 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
سیدطاها اصفیاء
[/td][td]
10,000 تومان
[/td][td]
1392/8/11 - 01:22 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
mojtaba_Torghe
[/td][td]
10,000 تومان
[/td][td]
1392/8/13 - 10:09 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
R.D
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 12:03 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
کمک به انجمن
[/td][td]
2,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 09:26 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
داود وکیلی
[/td][td]
2,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 10:27 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
mahmoud.asghari
[/td][td]
15,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 11:36 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
amin.va khodesh
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 12:22 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
payman3
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 03:05 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
amirrezalo
[/td][td]
50,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 09:09 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
torqe hamid
[/td][td]
1,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 09:50 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
gholizadeh
[/td][td]
27,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 10:46 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
midia
[/td][td]
2,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 11:02 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
hadi0043
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/8/27 - 11:29 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
سیدطاها اصفیاء
[/td][td]
18,000 تومان
[/td][td]
1392/8/28 - 04:36 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
mohammad8366
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/8/28 - 09:00 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
پیمان(داش آکل)
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/8/28 - 10:44 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
amir_e
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/8/29 - 11:25 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
attaghi
[/td][td]
6,000 تومان
[/td][td]
1392/8/29 - 10:16 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
attaghi
[/td][td]
9000 تومان
[/td][td]
1392/8/29 - 10:22 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
shams
[/td][td]
36,000 تومان
[/td][td]
1392/8/30 - 06:29 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
arsal4n
[/td][td]
1,000 تومان
[/td][td]
1392/8/30 - 09:42 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
saeidng
[/td][td]
13,500 تومان
[/td][td]
1392/9/2 - 12:48 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
aryana20
[/td][td]
5000 تومان
[/td][td]
1392/9/2 - 04:58 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
omid jalilian
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/9/3 - 12:25 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
sh_mohebi
[/td][td]
3,000 تومان
[/td][td]
1392/9/4 - 09:42 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
karaz
[/td][td]
4,000 تومان
[/td][td]
1392/9/4 - 11:44 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
سعید آقاخانلو
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/9/5 - 12:07 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
هیوا
[/td][td]
54,000 تومان
[/td][td]
1392/9/5 - 06:44 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
slam073839
[/td][td]
10,000 تومان
[/td][td]
1392/9/5 - 07:18 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
slam073839
[/td][td]
1,000 تومان
[/td][td]
1392/9/5 - 07:45 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
omran88
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/9/6 - 09:58 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
saeednikzad
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/9/6 - 04:29 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
رضا دیزجی R.D
[/td][td]
10,000 تومان
[/td][td]
1392/9/6 - 08:07 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
جمع کل:
[/td][td]
413,500 تومان
[/td][/tr][/table] لیست حامیان مالی، کاربران ویژه و جمع تمام مبالغ از تاریخ 1392/07/03 تا 1392/09/07 (واریز به کارت از طریق شتاب)[table][tr][td]
نام کاربر
[/td][td]
مبلغ
[/td][td]
تاریخ
[/td][/tr][tr][td]
sami.y
[/td][td]
16,000 تومان
[/td][td]
1392/07/04 - 04:15 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
mostafa hesaraki
[/td][td]
82,500 تومان
[/td][td]
1392/08/28 - 12:34 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
محمد مرادی
[/td][td]
15,000 تومان
[/td][td]
1392/09/06 - 07:01 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
جمع کل:
[/td][td]
113,500 تومان
[/td][/tr][/table]
دوستانی که تمایل دارند از طریق عابربانک اقدام به واریز وجه کنند، لطفا اگر براشون مقدوره به حساب کارت پاسارگاد بنده واریز وجه داشته باشند، بدلیل اینکه حساب پاسارگادو گذاشتم برای جمع کردن مبالغ حمایت مالی و عضویت ویژه.
عکس زیر را براتون میذارم که ببینید مبالغی که به کارتهایه دیگم واریز شده بود را واریز کردم به پاسارگاد:

از تمام عزیزانی که تا این لحظه همراه و همدرد انجمن بودن تشکر میکنم، تک تک نام نمیبرم چون اسم همه شما عزیزان در لیست بالا آمده. افرادی هم که اعتراضی دارند که اسمشون در لیست بالا نیست و... میتونن همینجا اعلام کنند. انشالله شما عزیزان به یکی از روشهای، خرید محصول، حمایت مالی و عضویت ویژه از انجمن خودتون حمایت کنید تا بتونیم زودتر به اهدافمون برسیم، لطفا به بنر قرمز رنگ گوشه صفحه دقت کنید و برای شرکت هاست ایران ایمیل بزنید تا شاید تخفیف بیشتری بهمون تعلق بگیره. میتونید متن زیر را براشون ارسال کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
جناب آقای روحی، بنده (نام خودتان) کاربر انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستم متعلق به آقای محمد تقی کریمی، ایشون در شرکت شما با آدرس ایمیل parandeban@gmail.com در خواست خرید سرور اختصاصی دادند، خواهشمندم در صورت امکان تخفیف بیشتری برای ما کاربران این انجمن قائل شوید زیرا این انجمن کاملا خودگردان میباشد و منبع درآمدی نیز ندارد.
با کمال تشکر

از کاربران عزیز خواهشمندم لطفا جواب صداقت بنده را با همکاری خودشون بدهند.

۱۳۹۲/۰۹/۰۷، ۰۲:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #22
سلام خدمت تمام عزیزان وسروران انجمن
متاسفانه حمایت های مالی خیلی خیلی کم رنگ ویجورایی اصلا نیست دوستان عزیز اگه لطف کنن از بسته های عضویت ویژه خریداری کنن
هم به انجمن (در واقع به خودشون وبه موفق شدن خودشون تو پرورش پرنده هاشون)کمک کردن وهم میتونن از امکانات بیشتر سایت استفاده کنن/از لحاظ پیام خصوصی فرستادن یجورای نامحدود صندوق پیام 100جاداره از فایل های پیوست میشه استفاده کرد
خیلی از دوستان ی پست میزنن چرا نمیتونم این ویدیو یا فایل صوتی رو دانلود کنیم اگه عضویت وِیژه باشید هیچ مشکلی نیست
وقت زیادی هم نمونده باید سرور جدید خریداری باشه
دوستان عزیز اگه لطف کنن انجمن میتونه همیشه باشه وما هم همیشه موفق باشیم
من خودم موفقیت های ک تو زمینه پرورش قناری داشتم رو مدیون همین انجمن هستم که بادوستان مث اقای بخشی اشنا شدم وکمک کردن به بنده خیلی بی انصافیه که نخام ماهی 5تومن بدم اگه تموم بچه ها ماهی پنج تومن لطف کنن اینجور میشه همیشه انجمن باشه حالا زحمت های که مدیر سایت وبقیه دوستان میکشن رو دیگه هیچ با یک تشکر خشک خالی یکاریش میکینیم
حالا یبار واسه امتحان هم خرید کنید مطمئن بی شک عضویت یکساله خریداری میکنید
امیدوارم تونسته باشم دلایل قانع کننده ی اورده باشم واسه پستی که گذاشتم
کوچیک همه
موفق باشید
امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۲/۱۰/۰۳، ۰۱:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
ارسال: #23
سلام به همه کاربران، چه کسانی که عضویت ویژه دارن و از انجمن خودشون حمایت مالی میکنن و سعی دارن کمکی باشن برای مشکلات و چه کاربرانی که عضویت عادی دارن.
یه مسله مهمیو من اینجا عرض کنم خدمت همه کاربران، دوستان عزیزم توجه کنید که عضویت ویژه کاملا اختیاری هست، نه تنها بنده بلکه هیچکس حق نداره شمارو مجبور به حمایت مالی کنه، در حال حاضر بیشترین دلیلی که کابران عضویت ویژه تهیه میکنن برای حمایت از انجمن هستش نه استفاده از امکانات این یعنی درک این نکته که با 5 هزار تومان کسی براش مشکلی ایجاد نمیشه. خیلی ها اعتراض کردن که 5 هزار تومان زیاد هست، عده ای تهمت زدن که ما اینجا داریم درآمد زایی میکنیم که خوب این افرادو منم ببخشم خداشون نمیبخشه چون تهمت زدن. بنده از کسانی که حس میکردن 5 هزار تومان براشون خیلی زیاده خواهش کردم حامی مالی نباشن.
در ضمن تا به حال تو این انجمن، حامی مالی وجود نداشته که من اسمشو تو لیست حمایتهای مالی نذاشته باشم و کسی هم اعتراض نکرده، چون حلال و حرام برای من شعار نیست، اعتقادمه.
مبالغی که کاربرا تا الان از ما حمایت کردن، تمامش تو حساب پاسارگاد بنده هستش چون اون حسابو من هیچ وقت ازش برداشت نمیکنم.

به عکس زیر دقت کنید، این مکالمه بنده و مدیر شرکتی هست که ازتون خواستم بهشون پیام بدید، اگر هم نیاز دیدید میتونید با خود شرکت تماس بگیرید تا اطمینان حاصل کنید:
از پایین به بالا باید بخونید، این متنها بدون هیچ ویرایش و از صفحه اصلی وب سایتشون عکس گرفته شده، اتفاقا اسم مدیر شرکتو بنده اشتباه متوجه شده بودم :) حتی دقت کنید که آخرش دیگه از اوج ناراحتی حتی به خود شرکتم گیر دادم که چرا تخفیف نمیدین و...

متن زیر هم مکالمه بنده با شرکت زرین پال هستش تا برای انقال پول به حساب بنده مبلغ کمتری بگیرن، خوب خداروشکر مثل بسیاری از مدیران انجمن های دیگه ما نزدیم حمایت مالی و اگر درآمدی بود برای خودمون خرج کنیم:

شاید بپرسین پس انجمن چطور و روی چه سرویسی تا الان پا برجا بوده، به لینک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید، سرویس نقره ای، سرویسی هست که مدیریت قبلی و بسیاری از مدیران انجمن های دیگه ازش استفاده میکنن، سالی 89 هزار تومان و خوب اگر به عکس بالا دقت کرده باشید متوجه میشید که سرویسی که ما میخوایم بگیریم سالی 3 ملیون برامون هزینه بر میداره.

از نظر خیلی ها خوب از نظر خیلی ها بد.
اگر به شما بگن بنز کلاس اس سوار میشید یا پیکان؟ حداقل ترجیح خودم بنز هستش :)

هاست فعلی تا اردیبهشت بیشتر فرصت ازش باقی نمونده، اگر دوستان در توانشون بود ممنون میشم باری از دوشمون بردارن، اگر نه، میتونن از انجمن استفاده کنن چون واقعا اجباری برای حمایت مالی وجود نداره، ممنون و سپاس که با حوصله ارسال بنده را مطالعه کردین.
۱۳۹۲/۱۰/۰۳، ۰۲:۰۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناس ارشد
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 396
340 سپاس گرفته‌شده در 117 ارسال
ارسال: #24
سلام عرض می کنم خدمت همه دوستان و برادران و عزیزان
اول عرض کنم من اینجا نه ذي نفعم نه وابستگی به شخصی ارگانی ... دارم
من یه عضو عادیم که یک ساله اینجا عضوم و دوستان این انجمن هم حتی از نزدیکم ندیدم
ولی مسولیت و شغل کاری من ایجاب می کنه همیشه اطلاعاتی در مورد یه سری موارد داشته باشم
این فروم یه فروم کپی پیست نیست یعنی تمامی اطلاعات بدست اومده همش شامل تجربیات دوستان هست
حمایت مالی فقط براش میشه یک اسم گذاشت حمایت از اطلاعات و زحمات خود دوستان واین کار میسر نمیشه جز با همکاری
یعنی واقعا ارزش نداره این همه اطلاعات مورد حمایت قرار بگیره ؟... به نظر من فقط اگر یک بخش از این انجمن در نظر بگیریم هم ارزشش بیشتر از این حرفاست ...
در اخر می خام بگم می دونید چرا اروپاییان موفقیتشون چشم گیره
چونکه برای زحماتشون ارزش قائلند چه  کارهایی که برای منابع اطلاعاتی که در اختیار دارند انجام نمی دن.
قضاوت با خود دوستان هست من فقط نظر شخصیمو گفتم.
۱۳۹۲/۱۰/۰۳، ۰۴:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 51
56 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #25
سلام
قبل از هر مطلبی تشکر میکنم از زحماتی که برای سایت و سرپا موندنش میکشید
راستش به نظر من کشور ما یکی از معدود کشورایی هستش که ما مردمش همیشه دوست داریم مجانی امکانات داشته باشیم
و تا اسم پول میاد صدامون بلند میشه و  اگه  کسی رو ببینیم داره کار مفید انجام میده میگم لابد خدا تومن به جیب میرنه که ...
ولی نظر من اینه که اگه حمایت مالی برا امکانات سایت اجباری نشه ،قدر این همه مطلب ارزشمند و این محیط عالی رو کسی نمیدونه ؛سایت و وبلاگ مفت زیاده ولی مطالبش به درد مفت هم نمیخوره
مخلص کلام،به نظرم برا داشتن یه سایت حرفه ای باید هزینه کرد به قول دوستان ماهی 5 تومن خیلی ناچیزه ولی اگه بازم کسی حاضر نیست بپردازه پس بره تو سایتای مفت براش بهتره
به نظرمن امکانات رایگان سایت رو محدود تر کنید تا با این فیلتر کسایی بمونن که برا اینده سایت بشه روشون حساب کرد

در ضمن هر چند جناب اقای کریمی و سایر دوستان فقط بخاطر علاقه زحمت میکشن و چشم داشت مالی ندارن ولی نظر من اینه که اگر برای خودشون هم حق الزحمه در نظر بگیرن کار بیراهی نکردن چون اگه بخواد اینجوری باشه که کلی وقت بذارند و در نهایت یه تشکر خشک وخالی براشون بمونه یه روزی دلسرد میشن
پس بیایم حرفه ای کار کنیم
برا زحمت دیگران ارزش قائل بشیم زحمات خودمونو رایگان در اختیار بقیه قرار ندیم

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۱۰/۰۳، ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط omran88.)
۱۳۹۲/۱۰/۰۳، ۰۴:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
ارسال: #26
بنده یه کوتاهی در حق یکی از ناظمین کردم، اسمشونو تو لیست حامیان مالی قرار ندادم متاسفانه، همینجا ازشون عذرخواهی میکنم، یعنی فرق یه آدمی که واقعا عشق بازه اینجا مشخصه، محمدمهدی بخشی نیازی نداره حامی مالی بشه ولی... :| چیزی ندارم بگم.
59248335 ساعت 10.38 26/8/ 1392 200،000 ريال
59681634 ساعت 7:41 1392/4/9 200،000 ريال
296146 ساعت 9:30 1392/10/4 200،000 ريال
۱۳۹۲/۱۰/۰۵، ۰۱:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 449
573 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #27
سلام به همگي 
من براي اولين باره كه حامي مالي ميشم و براي دفعه اول با مبلغ ناچيزي حامي شش ماهه شدم
دليل اين كارمم اينه كه من كه در رشته پرنده بازي تازه كار ميشم با اطلاعاتي كه از اين سايت كسب كردم تونستم قناري هاي خوبي در اين يه سال پرورش بدم و همينطور از قناري هايي كه هنوز يه ساله نشدن جوجه بگيرم !!! و حتي براي خريد قناري جاهايي رو در شهر خودم بهم معرفي كردن كه مني كه تو مشهد زندگي مي كنم ازشون خبر نداشتم !!!!
و همه ي اينا رو مديون اين انجمن هستم !!!!
دوستاني كه هنوز حمايتي از انجمن نكردن اين تيكه حرفام با شماست !!! از من خسيس تر تو دور و برم وجود نداره 
يه قطره آب از دستم نچكيده تا حالا !!! 
پس بدونين وقتي يه همچين آدمي حمايت مالي ميكنه شماها هم ميتونين اين كارو انجام بدين
۱۳۹۲/۱۰/۰۷، ۰۱:۲۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
ارسال: #28
سلام خدمت همه دوستان
دوستان عزیز بخش عضویت ویژه بعد چند وقت دوباره راه اندازی شد  امیدوارم هممون استقبال کنیم و به انجمنمون کمک کنیم که سر پا بمونه ومثل همیشه حرف اول رو بزنه 
پارسال  انجمن مشکل مالی داشت ونزدیک بود که تعطیل بشه ویعنی دیگه انجمنی وجود نداشته باشه (خدای نکرده) یعنی تا  مرز تعطیلی رفت وباز  با لطف تعدادی از کاربرا  که اسمشون در پست های قبلی هست واقای محمد تقی کریمی که لطف کردن بقیشو دادن اگه اشتباه نکنم همه ما کاربرا 400 وخورده ی  پرداخت کردیم و همه مبلغ که باید واسه سرور داده میشه 3 میلیون وخورده بود که اقای کریمی بقیشو پرداخت کردن واقعا خدا خیرشون بده و انجمن الان هست وما  ازش استفاده میکنیم
الان خاهش دارم از دوستان لطف کنن وبسته خریداری کنن تا  امسال دیگه به مشکل نخوریم  وانجمن پا برجا بمونه  ان شالله
 دوستان لطف کنن نظرتونو بگید. افرادی که عضویت ویژه دارن دسترسی به امکانات بیشتری دارن 
و یه خاهش از اقای کریمی دارم که هرکدوم از دوستان لطف کردن وعضو شدن اسمشونو  داخل یه پست بزنن  مثل قبل
خاستم خلاصه بگم که وقت عزیزان رو نگیرم  ولی فک کنم  طولانی شده.معذرت که وقتتونو گرفتم
حتما اگه وقت داشتین ارسال های فبلی رو بخونید سپاس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در پناه حق

امضای محمدامين كاوسی
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۴/۰۷، ۰۴:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: هیوا ، reza rasuli ، محمدمهدی
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #29
سلام
تشكر مي كنم از همه كساني كه از سايت خودشون حمايت مي كنن و آرزوي موفقيت براي همه وبه خصوص آقاي كريمي دارم.چيزي كه ما را با هم آشنا كرده پرنده ها هستن واونها هنوز هستن وبه حمايت ما نياز دارن .هر كسي كه بتونه براي سرپا ماندن اين سايت كمك كنه به پرنده هايي كمك كرده كه الان هستن واونهايي كه بعدا به دنيا ميان.
مبلغ حمايت مالي زمان مدير محترم قبلي 1000 تومان بود الان شده 2500 تومان كه با تورم توي كشور ما افزايش ناچيزي به حساب مياد.حالا نوبت ما هست كه وفاداري و عقلانيت خودمون را ثابت كنيم.پيشاپيش از همه كساني كه به پرندهاشون واين سايت محبت دارن تشكر مي كنم وبراشون آرزوي سلامتتي دارم.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۴/۲۵، ۱۱:۵۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
ارسال: #30
سلام.باتشکر از جناب کریمی مبلغ عضویت ویژه رو به 2500 تومان تغییر دادن.الان دیگه واقعا مبلغی نیست که بخاییم درموردش حرف بزنیم اول که15 تومان بود میشد گفت حمایت مالی الان دیگه مبلغی نیست.اگه از دوستان نظرشون اینه واقعا نمی ارزه 5000تومان بدن واسه دو ماه وعضو انجمن باشن با دلیل بگن که چرا؟
چرا ما ها باید اینقد به  بحث حمایت مالی معترض باشیم
به خدا از این پول به جیب کسی نمیره همش واسه خرید سرور انجمنه تازه اگه کافی باشه اگرم نباشه اقای کریمی از جیب خودشون میذارن حالا اگه از دوستان به عرض بنده شک دارن میتونن با اقای کریمی صحبت کنن ودقیق براشون توضیح بدن
کدوم از ما حاظریم یه کاری هیچ سودی واسمون نداشته باشه بخاطرش حرف بخوریم واز جیب خودمون براش بذاریم  مطمئن باشید اینجور پیش بریم انجمنمونو از دست میدیم
بعد متوجه میشیم که چقد انجمن خوب بوده شاید اون موقه خیلی دیر شده باشه
ماشالله کاربر زیاد داریم اگه هممون  نفری 5000 تومان بدیم مشکل حل میشه وانجمن بهتر از همیشه میشه
خدا قوت میگم به مدیران انجمن بدون هیچ چشم داشتی دارن فعالیت میکنن امیدوارم هیچ موقه از فعالیتشون سرد نشن وبتونن همیشه با حضورشون به ما کمک کنن
واقعا هرچقد که از آقای کریمی و جناب بخشی و استاد هیوا  تشکر کنیم  کمه چون اگه توجه کنید وقتشونو میذارن وحضور دارن بدون هیچ چشم داشتی بنده به نوبه خودم واقعا تشکر میکنم لطفتون پایدار
اگه این تاپیک ارسال های قبلیشو بخونیم متوجه میشیم که انجمن پارسال چقد مشکل داشت وچقد اقای کریمی زحمت کشیدن تا الان ما انجمنو داشته باشیم وازش استفاده کنیم.خودمون میدونیم که انجمن پرنده بان کامل ترین وبهترینه .نمیدونم چرا قدرشو نمیدونیم.متاسفانه ما وقتی قدر یه چیزی رو میدونیم که نبودش آزرمون بده
امیدوارم انجمنون  در سطح جهانی شناخته بشه  وروز به روز بهتر بشه وهیچ مشکلی نداشته باشه
لطفا همگی بگید الهی آمین
امضای محمدامين كاوسی
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

۱۳۹۳/۰۴/۲۵، ۱۲:۰۰ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان