زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۰۱:۲۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

حمايت مالی

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
حمايت مالی
سلام به همه عزيزان

مدتي هست كه حمايت مالي از سايت ضعيف شده. با توجه به اين كه اين سايت يك مرجع بسيار خوب براي سوالات در مورد سهره وقناري مي باشد به نظر من حيف هست كه به خاطر مسائل مالي ضعيف بشه. به همين خاطر پيشنهاد مي كنم كه دوستان وعاشقان پرنده كه مطالب اين سايت را مطالعه مي كنند با حمايت مالي ومعنوي خودشان ، در جهت حفظ و ارتقاء كيفيت اين سايت كوشا باشند. اين روزها 5 يا 10هزار تومان واقعا از لحاظ مادي ارزش آنچناني ندارد اما وقتي كه تعداد زيادي از افراد با هم اين مقدار را روي هم بگذارند كار ارزشمندي را مي توان انجام داد. اگر همه دوستان مساعدت كنند اين سايت مي تواند سرور اختصاصي خودش را داشته باشد وبا مشكل ذخيره اطلاعات روبرو نباشد. انشاء الله كه به همت دوستداران پرنده هاي زينتي روزي برسد كه 10 سالگي سايت را جشن بگيريم.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۸/۰۴، ۰۹:۱۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #31
RE: حمايت مالی
سلام
متشكرم از آقاي كاوسي.ما اينجا آدم فهيم وخوب وفعال زيادي داريم مثل خود آقاي كاوسي ،اميد لرد و... كه اطلاعات خودشونو بدون منت به ديگران انتقال ميدن وهمراه هميشگي سايت هستن.خدا به همه شما قوت بده.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۴/۲۵، ۱۲:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #32
سلام...امیدوارم این سایت همیشه پا برجا باشه.واقعا بهترین مرجع برای دوست داران پرنده و به خصوص سهره و قناریه.امیدوارم اقدامی که مدیریت انجام داده مقطعی باشه چون کسی که به عنوان مهمان به سایت میاد شاید از مطالب گرانبهای سایت بی خبر باشه و این مبلغ رو نپردازه.این سایت کمک بسیاری به من کرده در امر قناری و بسیار بهاساتید بخشی,امیدلرد و محمدامین مدیونم.
باتشکر
۱۳۹۳/۰۴/۲۵، ۰۹:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 182
110 سپاس گرفته‌شده در 27 ارسال
ارسال: #33
سلام به اساتید و دوستان 
دوستان واقعا حیفه اینهمه تجربه و تلاش  اینجا هست اونوقت ما نسبت بهش بی تفاوت باشیم.بیاین قدر با هم بودن رو بیشتر بدونیم.من مطمئنم با حمایت اندک ما میشه تجربیات بیشتری از این خانواده بدست آورد.توی شهر ما یه ضرب المثل هست که میگه:
دیگران کاشتند و ما خوردیم ما بکاریم دیگران بخورند 
منم خسارت جبران ناپذیری از عشق بازی دارم هر چند سالهاس قناری دارم.ولی بلطف خدا و مطالب این سایت اطلاعات خوبی بدست آوردم و الان دوباره قناری بازم و همچنان عاشق قناری که بابتش از همه شما ممنونم.
۱۳۹۳/۰۴/۲۵، ۱۱:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 24
28 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #34
با سلام و احترام
       ضمن تشكر از مدير محترم سايت و تمامي اعضا ، و تاييد مطالب بيان شده در رابطه با حمايت مالي فقط نكته اي را قابل تعمل و ذكر آن را ارجح ديدم كه خدمتتان عرض مينمايم، اينجانب يكي از مدارك تحصيليم در رابطه با پرورش دام و طيور ميباشد كه چند صباحي است تعدادي پرنده در منزل نگهداري ميكنم،  با مراجعه به سايت هاي مختلف سايت شما را هم روئيت كردم و عضو شدم ، ولي بيشتر مسائل تخصصي نبوده و توضيحاتي خوبي داده نمي شود. حتي به سئوال اينجانب هيچ كسي پاسخ نداد.......؟!
 لذا جهت داشتن سايتي با بار علمي خوب و موفق نياز به تخصصي تر شدن مطالب و جمع بندي و پاسخ گويي مناسب توسط مدير محترم سايت را طلب مي كند .
 با آرزوي توفيق روز افزون
۱۳۹۳/۰۷/۰۹، ۰۲:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 4
13 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #35
سلام من عضو جدید انجمن شما هستم و در اولین فرصت از کمک به انجمن دریغ نمیکنم با تشکر
۱۳۹۳/۰۷/۲۳، ۱۱:۰۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #36
(۱۳۹۳/۰۷/۰۹، ۰۲:۴۱ ب.ظ)ALIMALEKI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام
       ضمن تشكر از مدير محترم سايت و تمامي اعضا ، و تاييد مطالب بيان شده در رابطه با حمايت مالي فقط نكته اي را قابل تعمل و ذكر آن را ارجح ديدم كه خدمتتان عرض مينمايم، اينجانب يكي از مدارك تحصيليم در رابطه با پرورش دام و طيور ميباشد كه چند صباحي است تعدادي پرنده در منزل نگهداري ميكنم،  با مراجعه به سايت هاي مختلف سايت شما را هم روئيت كردم و عضو شدم ، ولي بيشتر مسائل تخصصي نبوده و توضيحاتي خوبي داده نمي شود. حتي به سئوال اينجانب هيچ كسي پاسخ نداد.......؟!
 لذا جهت داشتن سايتي با بار علمي خوب و موفق نياز به تخصصي تر شدن مطالب و جمع بندي و پاسخ گويي مناسب توسط مدير محترم سايت را طلب مي كند .

با آرزوي توفيق روز افزون

سلام وعرض ادب
شما  يه سوال داشتيد اونهم اينكه چه كسي زرد پره داشته كه تجربياتش را به شما منتقل كنه.خوب وقتي ما كه گروه مديريت سايت را تشكيل داديم زردپره نداشتيم و نه مايليم كه نگه داريم  شما انتظار چه جوابي داريد ؟
شما بيا درباره قناري وسهره وفنچ ومرغ عشق وسهره قناري وطرقه سوال كن در خدمتيم.
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۷/۲۴، ۰۸:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 9
سپاس‌ها: 399
300 سپاس گرفته‌شده در 114 ارسال
ارسال: #37
(۱۳۹۳/۰۷/۰۹، ۰۲:۴۱ ب.ظ)ALIMALEKI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام

با آرزوي توفيق روز افزون

سلام.

بنده به شخصه ممنون میشم اگه اون جاهایی رو که فکر می کنید مطالب غیرتخصصی هست یا توضیحات خوبی نداره، خود شما پیش قدم بشین و توضیحات تخصصی ارائه کنید.

با سپاس و موفق باشید.
۱۳۹۳/۰۷/۲۴، ۰۹:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

license
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 279
162 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #38
با عرض سلام خدمت همه دوستان و عزیزان من هم میخام حامی مالی بشم همون شماره حساب ها درسته ؟؟
۱۳۹۳/۱۱/۱۷، ۱۲:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jorahim
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #39
سلام
بله .هر شماره حسابي كه به اسم آقاي محمدتقي كريمي باشه درسته.
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۱۱/۱۸، ۰۸:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jorahim
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0