زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۸:۴۹ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

حمايت مالی

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
حمايت مالی
سلام به همه عزيزان

مدتي هست كه حمايت مالي از سايت ضعيف شده. با توجه به اين كه اين سايت يك مرجع بسيار خوب براي سوالات در مورد سهره وقناري مي باشد به نظر من حيف هست كه به خاطر مسائل مالي ضعيف بشه. به همين خاطر پيشنهاد مي كنم كه دوستان وعاشقان پرنده كه مطالب اين سايت را مطالعه مي كنند با حمايت مالي ومعنوي خودشان ، در جهت حفظ و ارتقاء كيفيت اين سايت كوشا باشند. اين روزها 5 يا 10هزار تومان واقعا از لحاظ مادي ارزش آنچناني ندارد اما وقتي كه تعداد زيادي از افراد با هم اين مقدار را روي هم بگذارند كار ارزشمندي را مي توان انجام داد. اگر همه دوستان مساعدت كنند اين سايت مي تواند سرور اختصاصي خودش را داشته باشد وبا مشكل ذخيره اطلاعات روبرو نباشد. انشاء الله كه به همت دوستداران پرنده هاي زينتي روزي برسد كه 10 سالگي سايت را جشن بگيريم.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۸/۰۴، ۰۹:۱۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #2
RE: حمايت مالي
سلام
من چون قبلا حامي مالي شده بودم نمي تونم باز حامي مالي بشم.لطفا اگر براتون مقدور هست يك شماره حساب دائم هم معرفي كنيد تا افرادي مثل من كه مايل هستن به غيراز خريد بسته حمايت مالي يك كمك مستمر ماهيانه داشته باشن بتونن اين كار را انجام بدن.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۸/۲۶، ۰۷:۴۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #3
RE: حمايت مالي
سلام
با کمال تشکر از برادران خودم  و سایر عزیزانی که همیشه به بنده کمک کردن و با حضورشون باعث پیشرفت روزافزون انجمن شدن، هم بنده و هم کاربران بسیاری مدیون این عزیزان هستیم چون اکثر مواقع در انجمن حضور دارن و صحیح ترین پاسخها را ارائه میدن و کمک میکنند تا انجمن زنده بمونه و کمکی باشه برای تمام عشق بازان و قناری بازان، جا داره یه تشکر ویژه هم از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنم که خودم به شخصه خیلی مدیون ایشون هستم، نه تنها بابت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، بلکه برای پیگیری لحظه به لحظه انجمن. اگر اسم کسیو جا گذاشتم پوزش میطلبم. از کاربر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم تشکر دارم که هم حامی مالی هستن و هم به دیگران در رسیدن به پاسخ صحیح و فنی کمک شایانی دارند.
حامیان مالیی که تا امروز سعی کردن تا جایی که در توان دارن از انجمن حمایت کنند تا بتونیم انجمنی داشته باشیم بدون تصاویر و متون تبلیغاتی که از هر گوشه انجمن بیرون زده باشه.
 لیست حامیان مالی و جمع تمام مبالغ از تاریخ 1392/07/03 تا 1392/08/26[table][tr][td]
نام کاربر
[/td][td]
مبلغ
[/td][td]
تاریخ
[/td][/tr][tr][td]
meisam
[/td][td]
9,000 تومان
[/td][td]
1392/7/03 - 09:03 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
sami.y
[/td][td]
16,000 تومان
[/td][td]
1392/07/04 - 04:15 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
مهدی مردانی
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/7/08 - 08:08 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
sae
[/td][td]
10,000 تومان
[/td][td]
1392/7/14 - 01:02 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
arcanary
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/7/14 - 08:22 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
mojtabammm
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/7/16 - 10:59 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
daser
[/td][td]
15,000 تومان
[/td][td]
1392/7/28 - 12:54 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
محسن کوچیکه
[/td][td]
15,000 تومان
[/td][td]
1392/8/06 - 08:09 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
رضا کریمی
[/td][td]
5,000 تومان
[/td][td]
1392/8/07 - 10:05 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
سیدطاها اصفیاء
[/td][td]
10,000 تومان
[/td][td]
1392/8/11 - 01:22 ق.ظ
[/td][/tr][tr][td]
mojtaba_Torghe
[/td][td]
10,000 تومان
[/td][td]
1392/8/13 - 10:09 ب.ظ
[/td][/tr][tr][td]
جمع کل:
[/td][td]
105,000 تومان
[/td][/tr][/table] 
دوستان، برادارن و کاربرانی که تمایل به واریز وجه بطور مستقیم دارند،
میتوانند از شماره حسابها و شماره کارتهایه زیر استفاده کنند.
[table][tr][td]
نام بانک
[/td][td]
نام دارنده حساب
[/td][td]
شماره حساب
[/td][td]
شماره کارت
[/td][/tr][tr][td]
پاسارگاد
[/td][td]
محمد تقی کریمی
[/td][td]
296-800-596059-1
[/td][td]
5022-2910-0338-5208
[/td][/tr][tr][td]
تجارت
[/td][td]
محمد تقی کریمی
[/td][td]
3614574975
[/td][td]
6273-5310-1018-5054
[/td][/tr][tr][td]
ملی
[/td][td]
محمد تقی کریمی
[/td][td]
338812419008
[/td][td]
6037-9914-0172-4491
[/td][/tr][/table]
شماره همراه خودمم براتون میذارم 09355377181 هر سوال و درخواستی بود بنده همیشه پاسخگو هستم عزیزان فقط دقت داشته باشید قبل از تماس حتما به بنده پیامک ارسال کنید اگر پاسخ دادم تماس بگیرید چون ساعت کاری بنده همیشه از ساعت 22:00 تا 08:00 هست ممکنه در ساعات دیگه روز خواب باشم شرمندتون بشم.

صرفا جهت اطلاع (درد و دل با همه کاربرا):
بنده این انجمن را در تاریخ 1392/07/01 از کاربر Erfan به مبلغ 4 میلیون و 500 هزارتومان خریداری کردم و تنها دلیلشم نظم بخشیدن و ارتقا سطح انجمن بوده و هست و تا جایی که در توان داشته باشم براش وقت میذارم. هدف بنده اینه که انجمن از نظر علمی، اطلاع رسانی و سطح خدمات رسانی مثل دانلود فیلم، آواز، عکس همیشه بهترین باشه و بهتر بشه.
شاید بسیاری سوال براشون ایجاد بشه چرا بنده همچین مبلغی هزینه کردم دلیلشو براتون میگم: عشقبازم
یه روزی یه جایی اولین پرنده خودمو خریدم، فنچ، شاید 8-9 سالم بود، کسی نبود که بهم یاد بده چطور ازشون مراقبت کنم، حتی خودشون تخم میذاشتن ولی همیشه پوچ میشدن، بعد یه مدت ماده فنچ مرد و من تا سالها پرنده نخریدم و گذشت گذشت تا اینکه من طوطی باز شدم و طوطی خریدم، بگذریم از اینکه بارها سرم کلاه گذاشتن و چه طوطیها که خرید و فروش نکردم، بعد اولین قناریمو خریدم، اطلاعات زیادی نداشتم و با این انجمن هم آشنا نبودم، مطمئنن اکثر کتابهای راجع به قناری را همه ما مطالعه کردیم که متاسفانه باجرات میتونم بگم هیچکدومشون خوب نیست و همشون شبیه هم هستن. با این انجمن آشنا شدم، اطلاعاتم خوب شد و تجربه هم کسب کردم حتی خودم تونستم قناریامو جفت بزنم و اون روزی که اینا جفت خوردن انقدر ذوق و انرژی داشتم که انگار دنیارو بهم دادن، بعد متاسفانه یکی از قناریهای نرم مرد بر اثر بیماریدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد دوباره تونستم مادمو با یه قناری نر دیگه که تنها بود جفت بزنم، جفت خوردن، جوجه دادن ولی جوجه هاشون بخاطر جونواریه که تو لون بودن مردن دیر فهمیدم ولی خوب انقدر ناراحتم کرد که همه قناریهامو فروختم، اتفاقا آگهی فروششونم همینجا زدم شاید کاربرایه قدیمی یادشون باشه. دیگه قناری نخریدم و معلوم نیست کی بتونم بخرم. همیشه ناراحت بودم که چرا اطلاعات این انجمن منظم نیست یا مثلا میریم تو فلان تاپیک نه جوابی هست نه... برای همین این انجمنو خریدم. شاید اگر قناریام زنده میموندن و به راحتی میتونستم به اطلاعات نگهداری و پرورش قناری دست پیدا کنم این انجمنو هیچوقت نمیخریدم.
چون درد کشیده نگه داری از پرنده هستم عشقباز شدم و تنها هدفم همینه، اگر روزی دیدید برای انجمن فروشگاهی راه اندازی شد، مطمئن باشید تمام هزینه هاش تو همین راه اطلاع رسانی صرف میشه چون هیچوقت به عنوان شغل و درآمد به عشقبازی نمیشه نگاه کرد و پرنده فروش بودن کار من نیست.
راستی لطفا برای سپاسگذاری حتما از دکمه سپاس استفاده کنید، حداقل کاریه که میشه در قبال کاربران پاسخگو انجام داد.
وقتتونو گرفتم، ممنون از تمام کسانی که وقت گذاشتن و این ارسال را مطالعه کردن.

۱۳۹۲/۰۸/۲۶، ۱۰:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #4
RE: حمايت مالی
سلام
من هم با نظر آقاي رضا كريمي كاملا موافقم واگر اين 10000به 5000 تبديل بشه مسلما انگيزه بيشتري را براي حمايت مالي ايجاد مي كنه.هرچند كه بايد به اونهايي كه حمايت مالي مي كنن امكانات ودسترسي هاي بيشتري داده بشه وبر عكس اونهايي كه حامي مالي نيستن فقط بتونن مطالب را بخوانند وتعدادمشخصي پست در طول روز ارسال كنن وهمين طور مثلا فقط 4پيام خصوصي در طول هفته ارسال كنن.اين هم خودش انگيزه ايجاد مي كنه براي حامي مالي شدن.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۸/۲۷، ۰۷:۴۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 2904
3084 سپاس گرفته‌شده در 1031 ارسال
ارسال: #5
سلام
خدمت همه عزیزان
تشکر از اقای کریمی ک بسته های عضویت ویژه رو نصف کردن
دوستان عزیز لطف کنن با این مبلغ های ناچیز به بهتر شدن انجمن کمک کنن
اگه از طرف کاربران عزیز حمایت بشه همیشه میتونیم این انجمن خوب رو داشته باشیم  واگه خدای نکرده حمایت نشه مدیر سایت به تنهایی نمیتونن مشکل رو حل کنن واین رو بگم این انجمن فقط مال مدیر سایت نیست به نظرمن بیشتر مال کاربراس  ایشون فقط زحمت میکشن کارای انجمن رو روبه راه میکنن پس خودمون رو موظف بودنیم واسه کمک کردن به انجمن از همه لحاظ (حمایت مالی /نظم و...)
من  خودم تمام دونسته های خودم رو وموفق شدنم در پرورش پرنده هام رو مدیون همین انجمن واساتیدش هستم
قدر این رو بدونین ک به صورت انلاین عزیزانی هستن ک خیلی سریع به مشکل هامون جواب میدن به نیاز های فوریمون
ایشالا که عرض های بنده مورد توجه سروران عزیزم قرار بگیره
موفق باشید
امضای محمدامين كاوسی
خدایا ! در برابر هر آنچه انسان ماندن، را به تباهی میکشد مرا با
نداشتن و نخواستن
رویین تن کن
                                                         "دکتر علی شریعتی"

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۸/۲۷، ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط محمدامين كاوسی.)
۱۳۹۲/۰۸/۲۷، ۱۲:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 123
320 سپاس گرفته‌شده در 68 ارسال
ارسال: #6
 دوستان و کاربران عزیز توجه کنید، این اطلاعات به همین راحتی در اختیار کسی قرار نمیگیره،مثلا شما به سایت جناب دکتر جابری سر بزنید شماره تلفن گذاشتن یه زنگ بزنید یه سوال ساده بپرسید ببنید چه جوابی میدند مثلا بگین پرنده ام اسهال داره چی کار کنم،فورا یه شماره حساب بهتون میدن میگن 20-30 تومن بزن بعد داروشو بهتون میگیم!!!!!!!!!!!!
این همه دوستان زحمت میکشن،وقت میذارن این اطلاعات رو آنلاین در اختیار تون قرار میدن، بدون هیچ چشم داشتی، عزیزان برای این اطلاعات شاید هزینه گزافی رو متحمل شدند و تلفات زیادی دادن تا شاید راه حلی برا این بیماری پیدا کنن و حالا بدون هیچ چشم داشتی اونم فقط بخاطر خدا و عشقبازی و برای نجات یک پرنده که دوسش داریم این اطلاعات رو در اختیار عزیزان قرار میدن.
شما فکر کنید یه مبتدی هستید چقدر زمان میخواد تا این همه مطلب رو خودتون تجربه کنید و در این راه چقدر هزینه و تلفات بدید، این در حالیست که شما با یک مطالعه چند روزه تجارب چند ساله رو کسب میکنید.
هزینه یک سال استفاده و نگهداری این سایت برای هر عضو اندازه یک قناری ساده ابلق که 50 تومنه نیست، عزیزی که دلش نمیاد مبلغ نا چیزی هزینه کنه و مجانی اطلاعات رو داشته باشه منطقی نیست، بنده همین جا از مدیریت محترم تقاضا دارم دسترسی به اطلاعات مهم( مقاله ها، بیماریها، تغذیه و ...) منوط به حمایت مالی کنند تا نرسد روزی که ما این گنجینه ارزشمند رو بخاطر مسائل مال از دست بدیم.
سپاس
از مدیریت محترم تقاضا دارم در صورت امکان نام ایران رو به آخر نام انجمن (انجمن تخصصی قناری، سهره،طوطی سانان ایران )اضافه کنند.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۸/۲۷، ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط TURK.)
۱۳۹۲/۰۸/۲۷، ۰۲:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 82
33 سپاس گرفته‌شده در 11 ارسال
ارسال: #7
با سلام و خسته نباشید خدمت همه بر و بچه های انجمن خصوصا ادمین عزیز
من الان حدود 4 ماهه که برای اولین بار حیوون خونگی-پرنده قناری دارم،قبلش هیچ آشنایی با نگهداری پرنده نداشتم و حتی از دوستان و آشنایان هم کسی تجربه نداشت از روز اول که 2تا قناری خریدم روزانه حدود 10 ساعت تو نت میچرخیدم و کلی مطلب خوندم ولی به جرات 95% مطالب بیخود و فاقد کارایی بود تا حدیکه 1ماه نشده قناری نرم که 150000 خریده بودم وقتی خونه نبودم از صدای ناگهانی سکته کرد و 2روز بعد مرد واسه همین تصمیم گرفتم اصلا بیخیال بشم و مادمو با قفس و غذا وهمه مکملاش که حدود 250000 تومن شده بود بفروشم،تا اینکه اتفاقی از گوگل بابت جواب یه سوالم با انجمن آشنا شدم اما چون از انجمنهای دیگه (فیلم-سریال و...)خیری ندیده بودم چند نوبت به عنوان کاربر میهمان فقط واسه کنجکاوی سر زدم و از این همه مطالب متنوع و دسته بدی شده به صورت موقت و مهمان استفاده کردم ،اما بعد از 1 هفته مطالب و راهکارهاش انقدر بهم امید و انگیزه داد که نه تنها مادمو نفروختم بلکه رفتم بازار پرندگان 3تا نر و2تا ماده با 2تا قفس دیگه خریدم و الانم خدارو شکر با هم جفت کردمو انشالله ازشون جوجه میگیرم که اگه هم نشد بازهم با چهچهشون حال میکنم واسه همین آمادگی خودمو واسه پرداخت 1سال هزینه انجمن که سالیانه مبلغ 60000 میشه (االبته گر ماهیانه 5000 تومان تصویب بشه) که به قول دوستمون پول یه ماده ابلقه رو الان اعلام میکنم.
در آخر از همه بابت زیاده گویی و طولانی شدن تاپیک عذر میخوام،انشالله که انجمن صد ساله بشه.
۱۳۹۲/۰۸/۲۷، ۰۹:۴۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 82
33 سپاس گرفته‌شده در 11 ارسال
ارسال: #8
با تشکر از همه بچه ها خصوصا آقای کریمی ادمین عزیز
جهت اثبات ادعای خود در پست قبلی و همینطور تشویق بقیه کاربران محترم انجمن اعلام مینمایم با اینکه کمتر از یه هفتست که عضوی کوچک از این انجمن خوب شدم الان مبلغ 82500 تومان با شماره پیگیری 841747 به حساب سیبا بانک ملی بنام آقای محمد تقی کریمی بابت عضویت ویژه 15 ماهه واریز کردم.
۱۳۹۲/۰۸/۲۷، ۱۰:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
**
عضویت ویژه

m.s
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 1506
287 سپاس گرفته‌شده در 136 ارسال
ارسال: #9
سلام به همه دوستان وهمچنین آقای کریمی مدیر محترم
من هم به نوبه خودم برای کمک به انجمن عضویت 6ماه را گرفتم امیدوارم همه دوستان کمک کنند تا این انجمن. روز به روز پر بارتر به رسالتش که اگاهی واشتراک تجربیات دوستان. هست با قدرت ادامه بده

۱۳۹۲/۰۸/۲۷، ۱۱:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
صاحب امتیاز و مدیرکل

کارشناسی
اعتبار: 46
سپاس‌ها: 2624
3508 سپاس گرفته‌شده در 273 ارسال
ارسال: #10
ممنون از همه کاربرانی که حامی مالی و یا عضو ویژه انجمن تخصصی قناری, سهره, طوطی سانان ایران شدن. این افراد بی شک برادران ما و دلسوزان نگهداری از پرندگان خانگی و... هستند. انشالله که بتونیم با ارائه خدمات بیشتر و بهتر همیشه باعث رضایت خاطرشون باشیم.
تمام مبالغی که برای حمایت و یا خرید بسته های عضویت ویژه از طرف شما پرداخت میشه، به حساب اینترنتی زرینپال بنده منتقل و یا افرادی که کارت به کارت میکنند تمام مبالغشون به حساب پاسارگاد خودم انتقال میدم تا روزی که مبلغ مورد نیاز برای خرید سرور فراهم بشه.
تا چند روز آینده لیست جدید حامیان و عضوهای ویژه انجمن را ارائه میدم، با تشکر از همه برادران خودم.
۱۳۹۲/۰۸/۲۸، ۱۲:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان