زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۳:۳۴ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

حمل و نقل قناری

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
7 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #1
جابجايي و حمل قناري به مكان دور
با عرض سلام خدمت دوستان ، 2 تا سوال دارم 1- قیمت قناری رسمی ، یکسر جیبر و نوعهای دیگر حدودا" در مشهد چقدر است ؟ 2 - چون تصمیم دارم از اهواز به مشهد نقل مکان کنم و نمی توانم با وسیله شخصی بروم چگونه میتوانم قناریهایم را به مشهد ببرم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۲۲، ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۰۶:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 130
162 سپاس گرفته‌شده در 51 ارسال
ارسال: #2
RE: قیمت قناری رسمی و .... در مشهد
من تابستون یکسر جیبر ابلغ زرد از مشهد گرفتم دونه ای 80 تومن ، برای جابجایی قناری می تونی از سبدهای پلاستیکی دسته دار ( مسافرتی دو تا درب کوچیک بالا داره ) استفاده کنی، البته من دیدم که یکنفر جهت جابجایی از این سبد استفاده میکرد چون دارای منفذ ، هم میتونی میله بذاری هم جادونی آویزون کنی البته بستگی به تعداد قناریت داره .فقط یک پارچه باید دورش بکشی

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۰۷:۱۷ ب.ظ، توسط akscanari.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۰۷:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ليسانس
سپاس‌ها: 1
24 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #3
با سلام به شما دوست عزيز
در مورد قيمت قناري بايد بهتون عرض كنم كه مطمئن باشيد قيمت در مشهد از اهواز ارزان تر هستش.
در مورد جابجايي ميتونيد از هواپيما استفاده كنيد اگه نميخواهيد از وسيله شخصي استفاده كنيد. من خودم وقتي خواستم قناريهامو از مشهد بيارم همشون رو كردم توي يك قفس حدودا ده تا قناري بودن بعدش بردم فرودگاه اونجا خودشون دورش سلفون كشيدن البته فقط دورش و بالا و پايينش ازاد بود تا پرنده ها بتونن نفس بكشن بعد از اون حدودا 9000 تومان بابت حمل در قسمت حيوانات پول گرفتن و خودم هم باهاشون اومدم شيراز . خيلي راحت كلا حدود 3 ساعت الافي داشت و به پرنده ها هم سخت نگذشت .الان هم جوجه دارن
بنظر من اين بهترين راه هستش و سريعترين راه.
پيروز باشيد
۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۰۹:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 130
162 سپاس گرفته‌شده در 51 ارسال
ارسال: #4
پس اینکه برای حمل با هواپیما باید مجوز از دامپزشکی داشته باشی یا پرنده ات شناسنامه داشته باشه در حد حرفه . دوستان کسی دیگه ام پرنده با هواپیما جابجا کرده . من می خواستم از تهران بیارم .خود پرنده فروش گفت ما تا حالا نفرستادیم و مجوز می خواد.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط akscanari.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۱۰:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5294 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #5
اگر تعداد قناری های شما زیاد است می توانید ازقفس های مخصوص حمل قناری استفاده کنید. برای خرید می توانید با آقای سعید غلامی تماس بگیرید.
تلفن تماس :

9505 727 0912
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۱۰:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 0
7 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #6
مجید جان ننوشتی که برای جابجایی قناریهات از جایی مجوز گرفتی یا فرودگاه ایرادی نگرفت البته شنیده بودم مجوز دامپزشکی برای صادرات ویا خروج حیوانات از کشوره ولی مسافرتهای داخلی چطور ؟
با تشکر
۱۳۹۰/۱۰/۰۸، ۱۲:۰۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #7
(۱۳۹۰/۱۰/۰۸، ۱۲:۰۷ ق.ظ)رضاسیاح نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجید جان ننوشتی که برای جابجایی قناریهات از جایی مجوز گرفتی یا فرودگاه ایرادی نگرفت البته شنیده بودم مجوز دامپزشکی برای صادرات ویا خروج حیوانات از کشوره ولی مسافرتهای داخلی چطور ؟
با تشکر

سلام

مجوز نمی خواد من قبلا یه کاسکو از مشهد با هواپیما اوردم خیلی راحته

فقط اگه با هواپیما میری تخم قناری یا هر پرندهای که می خوای جوجه بشه با خودت نبر چون تو ارتفاع بالا هوای درون تخم خارج میشه

تخم خراب میشه این یه تجربه بود که گفتم
۱۳۹۰/۱۰/۱۱، ۱۲:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Erfan ، ali_sniper72 ، langarood
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 231
87 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #8
قفس جابجایی قناری
با سلام خدمت همه دوستان
چندتا عکس از قفس های حمل و جابجایی قناری

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۹/۰۲، ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط hossein.a.88.)
۱۳۹۰/۱۲/۰۲، ۱۲:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 231
87 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #9
RE: قفس جابجایی قناری
ساخت قفس هایی برای جابجایی قناری: