زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۳:۰۲ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

حمل و نقل قناری

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
7 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #1
جابجايي و حمل قناري به مكان دور
با عرض سلام خدمت دوستان ، 2 تا سوال دارم 1- قیمت قناری رسمی ، یکسر جیبر و نوعهای دیگر حدودا" در مشهد چقدر است ؟ 2 - چون تصمیم دارم از اهواز به مشهد نقل مکان کنم و نمی توانم با وسیله شخصی بروم چگونه میتوانم قناریهایم را به مشهد ببرم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۲۲، ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۰/۱۰/۰۷، ۰۶:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

کاردانی
سپاس‌ها: 136
79 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #11
جابجایی قناری
سلام خدمت دوستان
در مورد انتقال قناری از تهران با هواپیما با فرودگاه صحبت کردیم که آیا قناری همراه مسافر توی قسمت صندلی اجازه داده میشه گفتند باید به قسمت بار یا انبار انتقال داده بشه می خواستم بدونم در قسمت بار مشکلی برای قناری پیش نمیاد لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه با تشکر
۱۳۹۱/۰۵/۲۴، ۰۹:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 11
44 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #12
RE: جابجایی قناری
فكر كنم تو قسمت بار تو اون ارتفاع دما بسيار پايين مياد و حتما قناري ميميره
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۵/۲۴، ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط ramingh27.)
۱۳۹۱/۰۵/۲۴، ۰۹:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

مهندسی
سپاس‌ها: 69
21 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #13
جابجا کردن قناری
سلام به همه دوستان عزیز یه قناری ماده اماده دارم که از مستی ریزه خونی میکنه می خوام بین شهری جابجاش کنم حدود 7 ساعت تو راهم....
خواستم نطرتونو بدونم که تو چی بزارمش قفس یا کارتن چه شرایطی واسش فراهم کنم که اذیت نشه؟؟؟؟؟
ممنون
۱۳۹۱/۰۸/۰۵، ۱۱:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #14
RE: جابجا کردن قناری
(۱۳۹۱/۰۸/۰۵، ۱۱:۳۳ ب.ظ)dr.ghermezii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز یه قناری ماده اماده دارم که از مستی ریزه خونی میکنه می خوام بین شهری جابجاش کنم حدود 7 ساعت تو راهم....
خواستم نطرتونو بدونم که تو چی بزارمش قفس یا کارتن چه شرایطی واسش فراهم کنم که اذیت نشه؟؟؟؟؟
ممنون
سلام دوست عزیز
شما هر کاری هم که بکنی قناریتون خیلی اذیت میشه و تکون خوردن زیاد برای قناری مضره.
بهتره بذارین توی قفس و در طول مسیر و یکساعت بعد از رسیدن به مقصد آب براش نذارین.
ولی در کل توی آمادگیش تاثیر بدی داره و ممکنه پس بره.
۱۳۹۱/۰۸/۰۶، ۱۲:۴۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: dr.ghermezii
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #15
RE: جابجا کردن قناری
با سلام

دوست من اگر قناری شما ارزششو داره ویا اینقدر بهش دلبستگی دارین که یه خورده براش مایه بذارین

قفسهای مخصوص حمل قناری از شرکت زردقناری میتونه بهتون کمک کنه قیمتش هم حدود 20 تومنه و

چون در این قفس تقریبا همه امکانات تعبیه شده پرنده شما کمتر صدمه میخوره و راحت تر به مقصد میرسه .

موفق باشین .
۱۳۹۱/۰۸/۰۶، ۰۹:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: dr.ghermezii
*
کاربر انجمن

کارشناسی ارش
سپاس‌ها: 92
14 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #16
حمل و نقل قناری
با سلام و احتران خدمت همه ی اساتید و دوستان گرامی
اساتید لطفا راهنمایی کنن درمورد روش صحیح حمل و نقل قناری توی مسیرهای طولانی، حدود 10 ساعت به بالا. مثلا از شمال ایران به جنوب ایران.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۹/۱۳، ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط ehsan_sh5.)
۱۳۹۱/۰۹/۱۳، ۰۹:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 171
73 سپاس گرفته‌شده در 32 ارسال
ارسال: #17
RE: حمل و نقل قناری
با سلام و احترام خدمت جنابعالی که اساتید ما هستین
به نظرم اگه قفس کوچکتر باشه که فضا واسه جست و خیز کمتر باشه بهتره و اگه بتونی یه شال یا پارچه بگیری دور قفس بهتره که کمتر بترسن
حالا چرا راه دور میری تا شمال ؟؟ خوزستان خودمون قناری به این خوبی داره میخای بری شمال بیاری :basa (75):
۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۱۰:۱۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ehsan_sh5 ، hamid@line ، پدربزرگ
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #18
(۱۳۹۱/۰۹/۱۳، ۰۹:۱۸ ق.ظ)ehsan_sh5 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احتران خدمت همه ی اساتید و دوستان گرامی
اساتید لطفا راهنمایی کنن درمورد روش صحیح حمل و نقل قناری توی مسیرهای طولانی، حدود 10 ساعت به بالا. مثلا از شمال ایران به جنوب ایران.

باسلام

من یه بنده خدایی رو دیدم که پارسال یه جفت جیبوس رو از سوریه آورده که 8 روز تو راه بودن و قفسش اندازه نصف جعبه کفش بود البته اون قفس کوچیک واسه این گرفته بود که حمل و نقل و مخفی کردنش براش راحت باشه ولی شما میتونین یه قفس سایز معمولی یا کوچیکتر رو از همه طرف بغیر از قسمت جلوش با پلاستیک بپوشونین و اگه وسیله شخصی دارین ماشین رو گرم نگه دارین و دورتادور قفس رو هم با یه پارچه تیره بپوشونین البته طوری که هوا راحت بداخل قفس برسه و اگه راه خیلی طولانی بود هر ازگاهی توقف کنین و اجازه بدین آب ودون بخورن . در کل باید گفت قناری به سرما و تشنگی از بقیه چیزها حساس تره و هواشو باید داشت.

موفق باشین

:basa (159):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۱۱:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush ، ehsan_sh5 ، پدربزرگ
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 34
13 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #19
درود بر دوستان:basa (135):
من جدیدا قناری جفت زدم که امروز یعنی 10/12/91 اولین تخم گذاشته که اگه حساب کنیم 24/12 اولین تخم جوجه میشه و من هم 29/12 دارم میرم مسافرت که حدود 3 ساعت راه هست که با ماشین شخصی میرم میخواستم از دوستان بپرسم من میتونم نر ماده رو با جوجه هاش که حدود 4 یا 5 روزشونه انتقالشون بدم؟ اگه میشه چه کارهایی باید انجام بدم؟ اگه هم میشه کاری کرد که یک هفته تنهاشون گذاشت و براشون مشکلی پیش نمیاد لطفا بگین؟:basa (101):
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۷:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 1100
590 سپاس گرفته‌شده در 110 ارسال
ارسال: #20
نه دوست عزیز اگه جابجاشون کنی احتمالش زیاده که رو تخم (جوجه ها ) نخوابه و غذا نده نباید جابجاشون کنی , فک نکنم که ی هفته بدون غذا جوجه هاشون بمونه
۱۳۹۱/۱۲/۱۰، ۰۹:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: payam19

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان