زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۲:۴۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

خرید بلبل

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
233 سپاس گرفته‌شده در 87 ارسال
ارسال: #1
خرید بلبل
درود بر تمامی دوستان
نمیدونم باز کردن این تاپیک درسته یا نه؟!!!
من دنبال ی جوجه نر بلبل هزار دستانم یا خود نر بالغش که بخونه.
از دوستان کسی میدونه از کجا باید بخرم تو تهران یا حدود قیمتش چنده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۰۲:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 14
10 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #31
RE: خرید بلبل
وحشی رو خریدن گناه داره.چون اون طعم آزادی رو چشیده و اگه زندانیش کنیم که دق می کنه.
بلبل هزار هم مثل بلبل خرما رام میشه؟یعنی اون اختی که بلبل خرما با صاحبش می گیره هزار هم می گیره؟حالا به جز خرما که بلبل خرما علاقه ی زیادی بهش داره ما بقی غذاهاشون یکیه؟
من می خواستم جوجه چند روزه بگیرم(حدود 10 روزه).یکی از بچه ها می گفت حدود 50 تومنه.نمی دونم چقدر درست گفته بود خواستم که از شما بپرسم ببینم همین قیمته یا نه؟
۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۰۲:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

lisans
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 50
58 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #32
دوستان فقط مواظب باشین کلاهی که سر من گذاشتن سرتون نذارن یه نوع بلبل هست که اسمش دومیل یا دمبیل یا دم جنبانکه مخصوصا جوجه ش خیلی شبیه هزار دستانه ولی هیچ ارزشی نداره اشتباه بهتون بجای هزاردستان نفروشن که هیچ ارزشی نداره.
۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۰۹:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: payman3 ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

ليسانس
سپاس‌ها: 120
11 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #33
(۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۰۹:۱۶ ب.ظ)'ali_sefatzadeh' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فقط مواظب باشین کلاهی که سر من گذاشتن سرتون نذارن یه نوع بلبل هست که اسمش دومیل یا دمبیل یا دم جنبانکه مخصوصا جوجه ش خیلی شبیه هزار دستانه ولی هیچ ارزشی نداره اشتباه بهتون بجای هزاردستان نفروشن که هیچ ارزشی نداره.
دوست عزيز ضمن تشكر از راهنمايي شما ممكنه از پرنده اي كه به شما فروختن تصويري بذاريد . البته دم جنبانك رو ميشناسم ولي جوجشو نه .

(۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۰۹:۱۶ ب.ظ)'ali_sefatzadeh' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز ضمن تشكر از راهنمايي شما ممكنه از پرنده اي كه به شما فروختن تصويري بذاريد . البته دم جنبانك رو ميشناسم ولي جوجشو نه .

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط payman3.)
۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۱۰:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

lisans
سپاس‌ها: 50
58 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #34
متاسفانه عکسشو ندارم ولی تو نت یه سرچ کنین پیداش میکنین .یکی از تفاوتهاش اینه که بالای چشمش یه خط سفید داره که بلبل هزار نداره ته دمش هم لکه های مشکی داره که بلبل نداره.ولی در کل جوجه ش خیلی شبیه هزار دستانه
۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۱۱:۴۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: danial539 ، payman3
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #35
(۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۰۲:۲۹ ب.ظ)'danial539' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وحشی رو خریدن گناه داره.چون اون طعم آزادی رو چشیده و اگه زندانیش کنیم که دق می کنه.
بلبل هزار هم مثل بلبل خرما رام میشه؟یعنی اون اختی که بلبل خرما با صاحبش می گیره هزار هم می گیره؟حالا به جز خرما که بلبل خرما علاقه ی زیادی بهش داره ما بقی غذاهاشون یکیه؟
من می خواستم جوجه چند روزه بگیرم(حدود 10 روزه).یکی از بچه ها می گفت حدود 50 تومنه.نمی دونم چقدر درست گفته بود خواستم که از شما بپرسم ببینم همین قیمته یا نه؟

سلام
بلبل هزار حتي جوجش ،زير 100كسي نميده. عرشيا اين كاره هست از اون بپرسيد.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۶:۰۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: payman3
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 14
10 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #36
سه تا عکس جوجه بلبل خوشگل گذاشتم.کسی می دونه هر کدوم از عکس ها چند روزگی جوجه رو نشون می ده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۸:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #37
(۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۸:۴۹ ق.ظ)'danial539' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سه تا عکس جوجه بلبل خوشگل گذاشتم.کسی می دونه هر کدوم از عکس ها چند روزگی جوجه رو نشون می ده؟

عكس اولي ودومي نزديك به10روز عكس سومي 20روز
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۹:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: danial539
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 73
89 سپاس گرفته‌شده در 30 ارسال
ارسال: #38
شکار بلبل وحشی که به طبیعت عادت داره کار قشنگی نیست من که اصلا نمیپسندم و از دوستان خواهش میکنم این کار رو نکنن 
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۱۱:۱۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: abbass11 ، محمدمهدی
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #39
با سلام برای تولید کرم سفید یه راه بسیار ساده هست،نصف حلب 5 کیلویی روغن رو پراز فضله کبوتر میکنید ظرف رو پراز آب کنید بذارید بالای پشت بوم چون خیلی بد بو میشه معمولا مگسا میرن و داخل آن تخم ریزی میکنن بعد4/5 روز پراز کرم سفید میشه که با آشپال کردن وشستشوی خوب میتونید کرم هارو فریز کنید وکم کم بدین به بلبل،البته حلب روغن رو خوب بشورید تا چربی نداشته باشد.
موفق باشید
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۱۲:۳۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: arshya ، danial539
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 73
89 سپاس گرفته‌شده در 30 ارسال
ارسال: #40
اقا ممنون خیلی روش خوبی باید باشه راستش من یه نفر رو گرفته بودم از لاشه کرم جمع میکرد
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۴:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان