زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۲:۴۶ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

داروي عفونت شديد روده

کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #1
داروي عفونت شديد روده
سلام
خدمت تمام دوستان گلم بگم اين داروي نانو براي يك قناري با عفونت شديد روده امتحان كردم و خيلي عالي جواب داد وقتي زير قناري رو نگاه كردم ترسيدم خيلي لاغر شده بود و چند تا رگ زير پرنده ديده مي شدن يك رگ بزرگ مشكي هم از پس قناري تا زير سينه قناري كشيده شده بود وقتي نگاه كردم چندشم شد البته بيشتر ناراحت شدم قناري كلا سرش رو كرده بود تو بالش و پف كرده بود در ضمن اضحال شديد سفيد هم داشت فقط دوستم منتظر بود بميره وقتي رفتم خونه دوستم گفتم مي ميره ولي شنيده بودم اين دارو جواب مي ده رفتم خريدم 5000 تومن بود 10 قطره ريختم تو آبخوري پرنده و به اندازه يك ته نيم دونه تخم خرفه گذاشتم جلوي قناري بعد از 7 روز كاملا قناري خوب شد خيلي داروي عاليه اگه گير آوردين واسه پيشگيري هم استفاده مي شه.
موفق باشيد

بندانگشتی (ها)

۱۳۹۰/۰۷/۰۳، ۱۰:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #2
RE: داروي عفونت شديد روده
با سلام به دوست خوبم و ضمن تشكر : دوتا از قناري هاي من هم با اين مشكل دست و پنجه نرم ميكنند

لطفا ببيند از چه تركيباتي ساخته شده است ...و از كجا تهيه كرديد .من در مشهد اين دارو رو نديدم
موفق باشيد[/size]
۱۳۹۰/۰۷/۰۳، ۱۱:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: soren_kiana ، mohammad20101368
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #3
سلام
خدمت دوست عزيزم بگم رفتم پرسيدم ازين داروي نانو 3 مدل اين شركت زده اولي مخصوص بيماري خونيه دومي بيماري پوستي و اين يكي كه روش نوشته بود نانو نقره مخصوص بيماري هاي گوارشي چه انگل باشه چه اسهال و بيماري عفونت روده فقط دوز دارو براي هر بيماري فرق مي كرد نمي دونم مشهد هست يا نه ولي تو كرمان فقط يك پرنده فروشي داشت در هر صورت فكر كنم مشهد هم باشه تو شيراز هم يكي از دوستان تو تاپيك قبلي گفت استفاده كرده براي اسهال و جواب داده در هر صورت ما در خدمتيم.
موفق باشيد
۱۳۹۰/۰۷/۰۴، ۰۸:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: katbi ، soren_kiana ، mohammad20101368 ، nazmi
مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۰۷/۰۴، ۰۸:۲۱ ق.ظ)King_Hearts نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خدمت دوست عزيزم بگم رفتم پرسيدم ازين داروي نانو 3 مدل اين شركت زده اولي مخصوص بيماري خونيه دومي بيماري پوستي و اين يكي كه روش نوشته بود نانو نقره مخصوص بيماري هاي گوارشي چه انگل باشه چه اسهال و بيماري عفونت روده فقط دوز دارو براي هر بيماري فرق مي كرد نمي دونم مشهد هست يا نه ولي تو كرمان فقط يك پرنده فروشي داشت در هر صورت فكر كنم مشهد هم باشه تو شيراز هم يكي از دوستان تو تاپيك قبلي گفت استفاده كرده براي اسهال و جواب داده در هر صورت ما در خدمتيم.
موفق باشيد

با سلام و ضمن تشكراز شما: ايا كاتالوگ يا بروشوري نداشت كه مشخص كنه تركيبات اون چيه

ضمنا من در مشهد اين دارو رو نديدم . اگه از دوستان مشهدي اين دارو رو جايي ديدند ممنون ميشم كه ياد اوري

كنند...ممنون
۱۳۹۰/۰۷/۱۲، ۰۵:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368 ، پارسا ایرانی
*
کاربر انجمن

کاردانی
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 136
79 سپاس گرفته‌شده در 24 ارسال
ارسال: #5
با سلام خدمت دوستان
با عرض پوزش ا ین دارو من در بوشهر در یک داروخانه دامپزشکی گرفتم به نام بانو البته عکس روی جلد آن نقره ای شکل بود مخصوص بیماری روده ای بود قیمت به من داد 15000 تومان به صورت قطره ای بود البته برای پیشگیری مصرف کردم .
۱۳۹۱/۰۶/۱۰، ۰۶:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush
*
کاربر انجمن

محصل
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 71
61 سپاس گرفته‌شده در 27 ارسال
ارسال: #6
با سلام
منم قناریم عفونت شدید روده داشت از پدرم که دامپزشک هست پرسیدم گفت قرص نئومایسین بهشون بده . هر روز یک پنجم قرص رو برای هر قناری پودر کردم و ریختم تو ظرف آبش بعد از حدود 5 روز خیلی خوب شدند . چون این قرص جذب بدن قناری نمیشه خیلی خوبه . این قرص تو داروخانه دامپزشکی موجود است.
۱۳۹۲/۰۳/۱۹، ۱۰:۲۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان