زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۰، ۱۱:۰۱ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

داروی بیماری چشم

*
کاربر انجمن

اعتبار: 8
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 89
635 سپاس گرفته‌شده در 102 ارسال
ارسال: #1
داروی بیماری چشم
قطره بسیار موثر در درمان بیماریهای چشم قناری

COLIRCUSI محصول اسپانیا

نحوه مصرف 1 یا 2 قطره هر 4 ساعت و حداکثر برای مدت 14 روز

توزیع و فروش احمد رستمیان 09124364383

۱۳۹۰/۱۱/۰۳، ۱۱:۰۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: khalili ، yashar_lotfi ، langarood ، iman_888 ، jorahim
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 126
119 سپاس گرفته‌شده در 61 ارسال
ارسال: #2
RE: داروی بیماری چشم
ببخشید جناب علیرضا لطف میکنین بفرمایین قیمتش چنده؟
۱۳۹۰/۱۱/۰۳، ۰۱:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 25
140 سپاس گرفته‌شده در 52 ارسال
ارسال: #3
RE: داروی بیماری چشم
با سلام خدمت دوستان ،یکی از بیماری هایی که پارسال بشدت در جا های مختلف همه گیر شده بود و ظاهرا الان هم در چند جا در حال گسترش است بیماری چشم تلسکوپی بود که واقعا برای بعضی دوستان تلفات بسیار بالا را در پی داشت خصوصا دوستانی که سالن تکثیر داشتند ، بهر حال روش درمانی که خودم به توصیه یکی از دوستان که او قبلا این درمان را انجام داده بود و نتیجه گرفته بود انجام دادم به این ترتیب بود که از تایلوزین تزریقی یک قطره در چشم پرنده ریخته و همانطور که پرنده را در دست نگه داشته ایم بعد از یک تا دو دقیقه یک ماده چرکی سفید رنگ از چشم متورم پرنده خارج می شود که باید حتما با یک دستمال استریل  نرم انرا از چشم پاک کرد و بعد از ان دیگر هیچ کار دیگری نمی کنیم و پرنده حداکثر تا روز بعد کاملا خوب شده و هیچ علایمی از بیماری در چشم پرنده مشاهده نمی شود من خودم پارسال این کار را بروی چشم ماده ای  که11  روز بروی تخم هایش خوابیده بود انجام دادم زمانی که متوچه بسته بودن و متورم بودن چشم پرنده شدم که روز قبلش که در لانه بروی تخم ها خوابیده بود کاملا سالم بود و پس از درمان باچشم های نیمه باز مجددا بروی تخم هایش خوابید و فردا صبح که برای سر کشی رفتم مثل این بود که اصلا پرنده از قبل هیچ موردی نداشته و کاملا سالم بود این مطلب را برای سایر دوستان مطرح کردم که اگر خدای نکرده با موردی از این دست مواجه شدند از داروهای مختلف و به صورت ازمون و خطا استفاده نکنند .
۱۳۹۳/۱۲/۱۰، ۱۰:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: jorahim ، محمدمهدی ، karaz ، Iman Imany ، Iman Imany ، mohsenb150

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان