زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۳:۳۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

داروی تی ان تی

مدیر بازنشسته

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 582
2616 سپاس گرفته‌شده در 490 ارسال
ارسال: #1
داروی تی ان تی
با سلام و ادب : يكي از داروهايي كه در اكثر بيماري هاي قناري مطرح ميشود داروي تي ان تي است
لذا به نظرم رسيد كه دوستان بايد از تركيبات ان اطلاع داشته باشند كه در مطلب زير به نظر شما ميرسد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)

:
(دارای انتی بیوتیک و ویتامین)
ترامایسین(اکسی تتراسیکلین 40%)..................................................25 میکرو گرم
نئومایسن سولفاته..........................................................................25میکرو گرم
ویتامین Aآ........................................................................................50000واحد
ویتامینD3د ....................................................................................100000واحد
ویتامینK کا..................................................................................200میلی گرم
ویتامین E ی..................................................................................150میلی گرم
ویتامین B12ب.............................................................................2000میلی گرم
ریبوفلاوین.....................................................................................800میلی گرم
نیاسینامید..................................................................................4000میلی گرم
پانتوتنیک اسید............................................................................1500میلی گرم
بر گرفته از :

البته بعضي از پرنده فروشيها خوشان نسبت به تهيه اين دارو اقدام ميكنند كه به نظر من مناسب نخواهد بود
اميدوارم از نظر دوستان هم استفاده كنيم

بندانگشتی (ها)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۰۸/۰۸، ۰۱:۰۸ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۰/۰۸/۰۷، ۰۲:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 7 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 8
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #61
آنتی بیوتیک و ویتامین تی ان تی
من یه قوطی کوچیک ویتامین خریدم که فروشنده میگفت هم آنتی بیوتیکه و هم ویتامین. بسته اصلیش رو هم بهم نشون داد که اسمش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بود. میگفت آمریکائیه. قیمت 5 تومن. بعد اینکه اسمش رو تو اینترنت سرچ کردم فهمیدم که این به عنوان دارو استفاده میشه نه مولتی ویتامین. به نظر شما همینو به عنوان مولتی ویتامین استفاده کنم یا نه.
۱۳۹۴/۰۳/۰۳، ۰۱:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 8
49 سپاس گرفته‌شده در 23 ارسال
ارسال: #62
RE: آنتی بیوتیک و ویتامین تی ان تی
سلام
نه اصلا
۱۳۹۴/۰۳/۰۳، ۰۷:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، jorahim
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 773
18 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #63
(۱۳۹۴/۰۳/۰۳، ۰۱:۴۴ ب.ظ)Davoud Rajabi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه قوطی کوچیک ویتامین خریدم که فروشنده میگفت هم آنتی بیوتیکه و هم ویتامین. بسته اصلیش رو هم بهم نشون داد که اسمش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بود. میگفت آمریکائیه.  قیمت 5 تومن. بعد اینکه اسمش رو تو اینترنت سرچ کردم فهمیدم که این به عنوان دارو استفاده میشه نه مولتی ویتامین. به نظر شما همینو به عنوان مولتی ویتامین استفاده کنم یا نه.
[quote pid='48851' dateline='1432462467']
سلام  یه سرچ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
میزدی همه چیز دستگیرت میشد این دارو چندتا ویتامین داره ولی مصرفش برای تقویت نیست جنبه درمان و پیشگیری از بیماری داره  لینک زیرو بخون  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]
۱۳۹۴/۰۳/۰۴، ۱۲:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #64
با سلام این یه آنتی بیوتیک بسیار قویه که یسری ویتامین داره و برای درمان کسلی وپف کردن قناری و سهره استفاده میشه،و در بیشتر موارد بدلیل استفاده نادرست پرنده را از بین میبره
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۴/۰۳/۰۴، ۰۸:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، jorahim
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 3
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #65
RE: داروی تی ان تی
مرسی از راهنمایی های خوب و دلسوزانتون, واقعا اصلا نمیشه به حرف های مغازه دارای قناری فروش راجع به این مسائل اعتماد کرد.
۱۳۹۴/۰۶/۱۴، ۰۲:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی
*
کاربر انجمن

دیپلم
سپاس‌ها: 30
13 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #66
سلام
دوستان بسته 5 گرمی یا 10 گرمی از کجا میتونم تهیه کنم ؟
اونم توی بسته بندی خاص هست یا خیر ؟
۱۳۹۴/۰۹/۲۳، ۱۱:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #67
سلام
آقا مسعود تي ان تي داروخانه دامپزشكي داره ولي اصلش يا كمه يا نيست .شما مي تونيد به جاش از نئوكسي وت استفاده كنيد كه بسته بندي كوچك هم داره .
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۴/۰۹/۲۴، ۰۷:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #68
سلام
اقای بخشی تاکید شده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگیرم به خاطر همون دونبالش هستم
توی تهران کسی رو سراغ دارید مورد اطمینان باشه بشه ازش 5 یا 10 گرمی خرید کرد ؟
ممنون
۱۳۹۴/۰۹/۲۴، ۰۱:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #69
فقط فروشگاه چشمه داره خیابان شوش اونم خودش بسته بندی کرده 15 تومن
هیچ داروخونه ای هم نداره اسکندری و... زنگ زدم تموم کردن اصلا انگار این داروی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

)
نماینده نداره
؟
حالا چه کنیم
ممنون
۱۳۹۴/۰۹/۲۴، ۰۲:۲۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
ارسال: #70
سلام دوستان یه بنده خدایی گفت 15 روز مدام باید به پرنده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدی تا پرنده کاملا درمان بشه کسی این داستان رو میدونه؟
۱۳۹۴/۱۰/۰۹، ۱۰:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان