زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۱۲:۰۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

دانه پارسی برای جوجه قناری

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 6
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 353
554 سپاس گرفته‌شده در 151 ارسال
ارسال: #1
دانه پارسی برای جوجه قناری
سلام و خسته نباشید

من یه مدت پیش 10 تا جوجه بلدرچین خریدم که بهشون دانه پارسی یا دانه پرسی می دادم و از پودر ماهی برای ساخت این دانه ها استفاده شده بود من وقتی این دادنه ها را به این جوجه ها می دادم خیلی سریع رشد می کردن یعنی 20 روزه کامل بزرگ شدن

و یه بار دیگه جوجه بلدرچین خریدم و از دانه پرسی ای که از پودر ماهی برای ساختنش اشتفاده نشده بود بهشون دادم اما رشدشون خیلی کمتر از اون قبلی ها بود

حالا خواستم بدونم میشه از این دونه ها برای جوجه قناری ها هم استفاده کرد؟ {خیسش کنم بذارم جلوشون} چون دیدم طرقه هم از این دونه می خوره ؟؟/
۱۳۹۱/۱۰/۰۲، ۰۶:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #2
RE: دانه پارسی برای جوجه قناری
(۱۳۹۱/۱۰/۰۲، ۰۶:۲۳ ب.ظ)moh3nshirazboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و خسته نباشید

من یه مدت پیش 10 تا جوجه بلدرچین خریدم که بهشون دانه پارسی یا دانه پرسی می دادم و از پودر ماهی برای ساخت این دانه ها استفاده شده بود من وقتی این دادنه ها را به این جوجه ها می دادم خیلی سریع رشد می کردن یعنی 20 روزه کامل بزرگ شدن

و یه بار دیگه جوجه بلدرچین خریدم و از دانه پرسی ای که از پودر ماهی برای ساختنش اشتفاده نشده بود بهشون دادم اما رشدشون خیلی کمتر از اون قبلی ها بود

حالا خواستم بدونم میشه از این دونه ها برای جوجه قناری ها هم استفاده کرد؟ {خیسش کنم بذارم جلوشون} چون دیدم طرقه هم از این دونه می خوره ؟؟/

سلام
دوست من اگه سرچ میکردین بجواب میرسیدین . نه این دونه برای قناری مناسب نیست و باعث بیماریش میشه .
موفق باشین .
۱۳۹۱/۱۰/۰۲، ۰۶:۴۰ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان