زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۷، ۰۶:۲۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

دزد

*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 123
320 سپاس گرفته‌شده در 68 ارسال
ارسال: #1
دزد
دوستان بهتره به امنیت مکان قناریاتون اهمیت بدین و سعی کنید اگر پشت بام یا داخل حیاط هستش نسبت به امنیتش حساس باشین.
پنجشنبه شب تو عروسی بودم وقتی برگشتم دیدم از طریق پله اضطراری وارد تراس شده وتمام پرنده ها رو بردند نامرد حتی دونه ها رو هم برده بود. من که داغونم انشالله شما خوش باشین.دوستون دارم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۶/۰۵، ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط TURK.)
۱۳۹۲/۰۶/۰۵، ۰۵:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
**
کاربر افتخاری

مهندسی
اعتبار: 21
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 762
1532 سپاس گرفته‌شده در 449 ارسال
ارسال: #11
RE: دزد
(۱۳۹۲/۱۰/۲۳، ۰۱:۰۳ ب.ظ)'TURK' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز الان 5 ماهی میشه، قناری گرفتم و الان هم در فصل جوجه گیری هستم.

به سلامتی .. جاشون سبز .. ایشاله برکت داشته باشن .. ببخشید بحث و درد گذشته رو یاداوری کردم .

من که تا جون دارم دنبالشم .. بد جور حالوم گرفت فقط میخوام قصابیش کنم ...دلم میخواد پیداش کنم  بگیرمش بعد بندازم ش توی لونه سگ جدید .. جرش بده وایسم نگاه کنم .

حمیدجان درسته امنیت خوبه ، ولی انبار من دوربین مدار بسته .. سنسور صوتی هم داشته بردن . کسی اینکاره باشه از لیزر هم رد میشه .
حرصم بیشتر شد وقتی رفتم فیلم دوربین ها رو بدم عزیزان انتظامی  گفتن بی خیال شو نگرد دنبالش ، دیگه رفت .

ختم کلام و بحث : دزد خونه و مال  همیشه آشناست و همه چیز رو می بینه بررسی میکنه بعد میاد میبره .

۱۳۹۲/۱۰/۲۵، ۰۸:۴۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان