زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۰:۳۸ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

دهن دار کردن طرقه

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 38
17 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #1
دهن دار کردن طرقه
با سلام به همه
من امروز یه جوجه طرقه خریدم  که فروشنده  گفت جوجه امسال هست و طرقه شیرازی هست. کلی ازش  تعریف  کرد و به من گفت  حتما اینو بخر.تازه یاد گرفته  خودش دونه  خیس کرده پارس بخوره ودست جلو  میبرم  دهن باز میکنه.
تو خیابون چند بار خودشو  به  فقس کوبید نوکش خونی شد کلی ناراحت شدم براش.
قفسی که توش بود گرد نبود و معمولی بود و خیلی آروم.منم رو همین حساب  توی همون فقس  خودش گرفتم.در ضمن روی زمین توی اتاق پر رفت و آمد گذاشتمش که عادت کنه.
از اساتیدمحترم   2 کار میخوام  برام  انجام بدن  :
1 :  اینکه منو در مورد اهلی  کردن هر چه بهتر این جوجه کمک کنن !!!!!!
2 : اینکه CD برای آموزش اینجا  کسی نداشت  و نتونستم  تهیه کنم تمام فروشگاه ها منو نا امید کردن.
دوستان  و اساتید محترم من برای  آموزش این جوجه طرقه نیاز به فایل صوتی  آواز طرقه - قناری -  هزار دستان - سهره نیاز دارم.
از دوستانی که براشون مقدور هست و میتونن برام  ایمیل  کنن  نهایت تشکر رو  دارم چون من به دلیل مشکل مریضی و کسالت نمیتونم بیرون  زیاد برم و دلم به این پرنده ها خوشه و اینکه از شما تقاضای کمک دارم.
این مطلب رو اضافه کنم که بیشتر فایل های صوتی این فروم رو نتونستم دانلود کنم و همه  ارور دادن و فقط 3 تا فایل کوچیک رو موفق شدم دانلود کنم
آدرس ایمیل من این  هست اگه کسی داره برام ایمیل  کنه     13630320@yahoo.com

یا علی مدد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط Jik Jik.)
۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۱۱:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #2
RE: دهن دار کردن طرقه
سلام دوست من
اگه مي خاي طرقه پرورش بدي وطرقه نگهداري كني حتما تمام مطالب انجمن طرقه رو مطالعه كنبه خاطر اينكه اگه امروز به اين دو سوال شما پاسخ داده بشه قطعا فردا چند سوال ديگه براتون پيش مياد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط mohsen ghaidy.)
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۱:۱۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Jik Jik ، محمدمهدی ، mehran222 ، hamed bahrami
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #3
سلام
دوست  من من تمامی نکات انجمن رو مطالعه و حتما رعایت میکنم انشا الله
مشکل اساسی من قسمت دوم تاپیک من هست مه اون هم پیدا کردن صدای دل نشین آواز هست که دوستان اگه منت رو سر بنده بذارن و برام لینک دانلود  بدن ( آپلود کنن) یا اینکه ایمیل کنن برام.به خدا من نتونستم پیدا کنم به جز 3 عدد فایل کوچیک که اون هم توی همین فروم بود.
لطفا به من کمک کنین اساتیییییییییییییییییید
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۲:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۲:۲۴ ق.ظ)'Jik Jik' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست  من من تمامی نکات انجمن رو مطالعه و حتما رعایت میکنم انشا الله
مشکل اساسی من قسمت دوم تاپیک من هست مه اون هم پیدا کردن صدای دل نشین آواز هست که دوستان اگه منت رو سر بنده بذارن و برام لینک دانلود  بدن ( آپلود کنن) یا اینکه ایمیل کنن برام.به خدا من نتونستم پیدا کنم به جز 3 عدد فایل کوچیک که اون هم توی همین فروم بود.
لطفا به من کمک کنین اساتیییییییییییییییییید

سلام
توي بخش بلبل صداي هزار دستان ، توي بخش قناري صداري قناري ، توي بخش سهره صداي سهره و توي بخش طرقه يكي از دوستان انواع صداها را گذاشته وآماده استفاده كردن هست.نيازي به ارسال جديد نيست.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۵:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Jik Jik
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #5
بسیار ممنون  و  متشکر. اما من عرض کردم که نمیتونم دانلود کنم اون ها رو .من تمام این مراحل و انجام دادم و وقتی موفق نشدم این تاپیک رو گذاشتم.واسه همین گفتم برام ایمیل کنین. :(((((((((((((((((((
اساتید من با این وجود یه مشکل دارم اون  هم  اینکه من از نر بودن  جوجه  ی خودم  اطمینان دارم چون طوق دور گردنش بسیار مشهود و مشخصه اما سرش یه کم کوچیکه  و منقار  کوتاهی داره.میتونم عکس بذارم  و  نظر بدین  ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۹:۳۰ ق.ظ، توسط Jik Jik.)
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۹:۲۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #6
(۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۹:۲۷ ق.ظ)'Jik Jik' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار ممنون  و  متشکر. اما من عرض کردم که نمیتونم دانلود کنم اون ها رو .من تمام این مراحل و انجام دادم و وقتی موفق نشدم این تاپیک رو گذاشتم.واسه همین گفتم برام ایمیل کنین. :(((((((((((((((((((
اساتید من با این وجود یه مشکل دارم اون  هم  اینکه من از نر بودن  جوجه  ی خودم  اطمینان دارم چون طوق دور گردنش بسیار مشهود و مشخصه اما سرش یه کم کوچیکه  و منقار  کوتاهی داره.میتونم عکس بذارم  و  نظر بدین  ؟

جيك جيك عزيز تو كه اولش نگفتي نمي توني دانلود كني ! حالا ايميلت را از طريق پيام خصوصي بفرست تا برات بفرستم جيك جيك.
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۰۹:۴۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Jik Jik
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #7
آیا  جوجه طرقه شیرازی  سر کوچیکی داره  ؟آیا طرقه شیرازی  واقعا خوبه و از نسل خوبی  هست یا نه   ؟ سرش  کوچیک  که نه اما  متناسب بدنش هست  و بزرگتر از بدنش  نیست!!!! فروشنده  گفت جوجه امساله   اما  من  دهنشو هم بازرسی کردم  خبری  از خال سیاه نیست. اما طوق سیاه  بزرگ و کلفتی  داره  .یعنی سرم کلاه  گذاشته ؟ من میترسم به  جای  طرقه چکاوک باشه.
در ضمن من اینو  جای خنک نگه دارم  یا  گرم ؟ آخه اگه  شیرازی هست مال گرم  سیر هست اما من همدان هستم  و اینجا سرد سیر هست.تکلیف چیه  ؟
بعد اینکه  جوجه هم تو لک  میره ؟ آخه الان 1  چند ساعته که نشسته و زل زده به من دیگه از جاش تکون نمیخوره !!! :((((((((
۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۱۲:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 11
5 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #8
سلام دوستان 
میخواستم بدونم که جوجه طرقه امسال کی شروع به ریزه خونی میکنه؟

۱۳۹۲/۰۷/۰۹، ۰۳:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 30
سپاس‌ها: 920
2174 سپاس گرفته‌شده در 624 ارسال
ارسال: #9
اگه نر باشه خیلی زودتر از این باید شروع به ریزه خونی میکرد هر روز.تو دوره پرریزی کمتر.ماده ها خیلی کم ریزه خونی میکنند.عکسشو بذار دوستان بگن نره یا ماده
۱۳۹۲/۰۷/۰۹، ۰۳:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

lisans
سپاس‌ها: 15
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #10
سلام
طرقه ی من نزدیک به 9 ماه سن داره   شیرازی کاکل دار هم هست
ریز خونی خیلی کم میکنه اما نه به طور کامل.میخوام هر چه زودتر برام بخونه.تا اونجا هم که بتونم و خونه باشم براش آواز سهره و هزار دستان میزارم.لطفا راهنمایی کنین برای زودتر و بهتر دهن دار کردنش.
ممنون
۱۳۹۲/۱۱/۰۸، ۰۶:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان