زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۴:۵۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

دهن دار کردن طرقه

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 38
17 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #1
دهن دار کردن طرقه
با سلام به همه
من امروز یه جوجه طرقه خریدم  که فروشنده  گفت جوجه امسال هست و طرقه شیرازی هست. کلی ازش  تعریف  کرد و به من گفت  حتما اینو بخر.تازه یاد گرفته  خودش دونه  خیس کرده پارس بخوره ودست جلو  میبرم  دهن باز میکنه.
تو خیابون چند بار خودشو  به  فقس کوبید نوکش خونی شد کلی ناراحت شدم براش.
قفسی که توش بود گرد نبود و معمولی بود و خیلی آروم.منم رو همین حساب  توی همون فقس  خودش گرفتم.در ضمن روی زمین توی اتاق پر رفت و آمد گذاشتمش که عادت کنه.
از اساتیدمحترم   2 کار میخوام  برام  انجام بدن  :
1 :  اینکه منو در مورد اهلی  کردن هر چه بهتر این جوجه کمک کنن !!!!!!
2 : اینکه CD برای آموزش اینجا  کسی نداشت  و نتونستم  تهیه کنم تمام فروشگاه ها منو نا امید کردن.
دوستان  و اساتید محترم من برای  آموزش این جوجه طرقه نیاز به فایل صوتی  آواز طرقه - قناری -  هزار دستان - سهره نیاز دارم.
از دوستانی که براشون مقدور هست و میتونن برام  ایمیل  کنن  نهایت تشکر رو  دارم چون من به دلیل مشکل مریضی و کسالت نمیتونم بیرون  زیاد برم و دلم به این پرنده ها خوشه و اینکه از شما تقاضای کمک دارم.
این مطلب رو اضافه کنم که بیشتر فایل های صوتی این فروم رو نتونستم دانلود کنم و همه  ارور دادن و فقط 3 تا فایل کوچیک رو موفق شدم دانلود کنم
آدرس ایمیل من این  هست اگه کسی داره برام ایمیل  کنه     13630320@yahoo.com

یا علی مدد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۴/۱۳، ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط Jik Jik.)
۱۳۹۲/۰۴/۱۲، ۱۱:۱۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #11
RE: دهن دار کردن طرقه
(۱۳۹۲/۱۱/۰۸، ۰۶:۱۷ ب.ظ)'Angry Bird' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
طرقه ی من نزدیک به 9 ماه سن داره   شیرازی کاکل دار هم هست
ریز خونی خیلی کم میکنه اما نه به طور کامل.میخوام هر چه زودتر برام بخونه.تا اونجا هم که بتونم و خونه باشم براش آواز سهره و هزار دستان میزارم.لطفا راهنمایی کنین برای زودتر و بهتر دهن دار کردنش.
ممنون

سلام
اگر از كاكل دار بودنش صد در صد مطمئني بهتره ببريش توي طبيعت آزادش كني و وقت خودت را تلف نكني چون اون چيزي كه ازش انتظار داري نيست.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۱/۰۹، ۰۷:۲۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدامين كاوسی
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #12
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم ی جا شنیده بودم واسه طرقه ۲ ساعت اواز میزارن تا دهن دار شه حالا سوال من اینه دوساعت ی اواز سی ثانیه ای رو ۲ ساعت پخش کنیم یا چند تا اوازو ترکیب کنیم دوساعت بشه و پخش کنیم ممنون میشم راهنمایی کنین
۱۳۹۶/۰۳/۲۷، ۱۱:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 10
19 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #13
ببین دوست عزیز اواز 30 ثانیه ای اصلا ارزش اموزش به طرقه نداره اواز بلبل هزار من 68 دقیقه هست و دهن سهره هم 18 دقیقه ای هست حدودا ولی من فقط دهن بلبل رو میخوام بزارم یا دهن تلفیقی بزارم. دو ساعت صبحه 2 ساعت هم عصر 4 ساعته اینو براش مدام میزاری تا توی ذهنش نقش بگیره برای سفت شدن دهنش تا دو سال
۱۳۹۶/۰۳/۲۷، ۰۱:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #14
خیلی ممنون از راهنمایی تون
۱۳۹۶/۰۳/۲۷، ۰۱:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 10
19 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #15
دوست عزیز برو تو تاپیکی به نام اموزش اواز خمسه و زرد پره به زرد پره که بنده خودم ایجاد کردم شاید جواب سوالتو گرفتی سوال دیگه داشتی در خدمتم تو اون تاپیک همه از ته دل جواب دادن مطالبش اساتید گذاشتن
۱۳۹۶/۰۳/۲۷، ۰۸:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان