زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۰۳:۵۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

دهن زنگی سهره قناری

**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #1
دهن زنگی سهره قناری
با سلام خدمت دوستان گلم این آواز مربوط میشه به همون جوجه سهره قناری که به آیورمکتین حساس شده بود وعکسشم براتون گذاشتم تو همون وضعیت صداشو گرفتم خیلی ازش راضی بودم برای اینکه پر خوره گرفته بود ودائم پراشو میجوید دادمش به یکی از دوستان تا معلجش کنه یه دهن قناری انداخت تو دهنش در هر صورت امسال دارم از همین پدر و مادر دوتا جوجه زیر دهن بار میارم واقعا جوجه هاشون عالی میشن سر تا سر دهنشون زنگه سر دهنشون با ول ول دلولولو.... شروع میکنه که از خانوادهی ول ولی هست ویکی از زیبا ترین نتها دهن سهره ی ایرانی هست که من تو هیچ سایت خارجی ندیدم البته این گویش خوده پرنده هست بعضی سهره ها دلو دلو رو نمیگم با ول ول شروع میکنن مثل جوجه 92 یکی از آوازهای حرفه ای سهره هست دهن ملایره ولی در حال حاظراستاد بزرگ جناب اصغر سلیمانی تو اراک از این دهن داره پرورش میده با استاد این جوجه با سی دی آموزش دیده نتها همه چیدمان شده هست امیدوارم جوجه ها امسالم هم مثل برادر پارسالیشون زنگی بخونن ااین سبک خوندن صلیقه ی منه تو آواز واز این بهتر

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۳/۲۷، ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۲/۰۳/۲۷، ۰۸:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان