زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۱:۰۵ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

دهن سره

*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 277
200 سپاس گرفته‌شده در 53 ارسال
ارسال: #1
دهن سره
سلام به همه دوستان شاید دهن مالی نباشه ولی شما کم لطفی نکنید و نظراتتون را بگید .
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۰۲/۲۰، ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط Erfan.)
۱۳۹۲/۰۱/۱۳، ۰۷:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: abbass11 ، صابر395 ، 4444hhhh ، hamed.k
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 17
80 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #2
RE: دهن سره
سلام احسان جان این سهره لرخونه .زحمت کشیدی دستت دردنکنه.راستی این سهره برای خودته؟
۱۳۹۲/۰۱/۱۴، ۱۲:۳۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
ارسال: #3
سلام به همه:
دوست عزیز صابر جان ممنون از اینکه نظر دادی .
نه این از سره های خودم نیست من زیاد با این دهن حال نمیکنم...

داخل این تایپیک چندتا از دهن های سره های خودم هست ممنون میشم نظرتون را نسبت به این دهن ها هم بدونم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:a (8):
۱۳۹۲/۰۱/۱۴، ۱۰:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamed.k
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #4
(۱۳۹۲/۰۱/۱۴، ۱۰:۲۰ ق.ظ)احسان.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه:
دوست عزیز صابر جان ممنون از اینکه نظر دادی .
نه این از سره های خودم نیست من زیاد با این دهن حال نمیکنم...

داخل این تایپیک چندتا از دهن های سره های خودم هست ممنون میشم نظرتون را نسبت به این دهن ها هم بدونم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:a (8):

آقا احسان فایل اولی روتونستم دانلودکنم ولی فایل دومی رونتونستم دانلودکنم .توفایل اولی اگه اشتباه نگفته باشم صدای چهارتا سهره روبه هم چسپوندی که من خودم شخصا"صدای سومیش رو که ازدقیقه 1:30 شروع میشه روبیشتر دوست داشتم .البته به نظرم یه بیا ناقص هم اجرامیکنه (به نظربنده)درکل الان سهره دهن دارمثل معدن طلا نایاب شده .الان کدومیک ازاین سهره هاروداری ؟
۱۳۹۲/۰۱/۱۴، ۱۱:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
ارسال: #5
سلام :
دوست عزیز زحمت کشیدین من فایل دومی را یک بار دیگه بار گذاری کردم دوباره امتحان کن الان یکی از این سره ها را دارم که معلم سره هام هستش ولی امسال انشا الله میخوام اگر عمری بود از دهن یه سره که تو منطقه اراکه به اسم آستانه ای (شازند) استفاده کنم واقعا دهن های بی نظیریه داره بچه های اراک با این دهن های این منطقه آشنای دارن
۱۳۹۲/۰۱/۱۵، ۰۱:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Sajad Fadaee
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #6
با عرض سلام وخسته نباشید به احسان گل داداش در مورد فایل اولت دو نوع آواز مختلف هست که اولیش همون دهن ملایری هست دونوع قیس داره اولیش تو تهران بهش میگن قیویس دومی لقه ای هست تو شهر ملایر میگن بیا دهنش با ول ول ولیا شروع میشه گیلاسی داره زنگی داره پس قورها رو داره قورجان ول ول گالا رو داره سول سول رو داره من خودم هم از همین دهن برای جوجه هام امسال استفاده کردم البته کاملتر از این اون دوم دهنی که فکر میکنم بعد از شروع یه دفعه چندتا صدا میشه اون یه آواز دیگه ای هست که من این آواز رو از آقا محمود نقاش گرفتم که با دایی بنده دوست هست از اون طریق اونهم خیلی جالبه البته اگه که پاک باشه ودهن سخت ونفسداری هست در مورد فایل دوم اونهم لر بخوان هست من با فایل صوتی کاملش جوجه آوردم بالا تو سایت خودمون هم گذاشتم بنام جوجه آموزش دیده باسی دی اون هم خوب به البته ردی حاشو پاک کنی واون شیشکی هایی که میزنه رو هم حذف کنی خیلی خوب میشه میشه گفت هم صلیقه ایم .ولی اگه بتونی رو اون فایل اولی کار کنی خیلی بهتر وبا ارزش تره بنظر من موفق باشید
۱۳۹۲/۰۱/۱۵، ۰۴:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، payman3
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #7
احسان جان دستت دردنکنه فایل دومی روهم دانلودکردم اقا فایل دومی خیلی بهتره دهنا روخیلی آرومترمیخونه ازدهناشم بنده بوره قناری ،قناره ای،تل تل جوجو ،چه چه شمرده وباغی ،ول ول ،شورابه وچند دهن دیگه روشنیدم البته بی ایرادهم هست بازم دمت گرم دستت دردنکنه.
۱۳۹۲/۰۱/۱۵، ۰۷:۵۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
ارسال: #8
سلام :
ممنون از جناب دهن باز و صابر عزیز.
یه دهن جدید تو راه انشا الله واسه اون میخوام سنگ تموم بزارم.
لطفا دوستان با نظراتشون راهنمایی دل گرمی بدن
یا علی...

:basa (39):
۱۳۹۲/۰۱/۱۶، ۱۱:۰۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
84 سپاس گرفته‌شده در 28 ارسال
ارسال: #9
با سلام خدمت دوست عزیزم اقا احسان
واقعا دهنهایی که گذاشتی تک هستن و کاملن
این دهنهای شازندی که میگی مخصوص روستای عضدیه استانه هستش من خودم اگر عمری باشه میخوام برم از اونجا جوجه سهره بگیرم چون چند تا رفیق سهره باز اونجا دارم دهن سهره کهنه های اونجا را هم شنیدم واقعا تک هستن همشون بیا های لیقه ای خیلی زیبایی دارن در ضمن میشه بپرسم شما بچه کجای اراک هستید
۱۳۹۲/۰۱/۱۶، ۱۱:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
ارسال: #10