زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۲:۳۲ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

دودقليان و سيگار

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 3
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
دودقليان و سيگار
سلام به دوستان. می‌خواستم بدونم راجب دود قلیان دوستان چی‌ میگن.من آخه قلیان می‌کشم تو خونه. می‌خواستم بدونم دود قلیان چه ضرر‌هایی‌ داره واسه قناری هام. داخل خونه که بیا ای‌ انگار که تو قهوه خونه هستی‌.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۱/۲۲، ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط katbi.)
۱۳۹۱/۰۱/۲۲، ۰۱:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 21
19 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #2
RE: دودقليان و سيگار
دوست عزیز بنظر میاد سلامتی قناریهات از سلامتی خودت برات مهمتره!
از نحوه پرسیدن سوالت مشخصه که جوابشو خودت میدونی!
حداقل برای اینکه ایشالا 100 سال بالا سر قناریهات باشی قلیون نکش عزیزم!:basa (31):
۱۳۹۱/۰۱/۲۲، ۰۴:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #3
RE: دودقليان و سيگار
(۱۳۹۱/۰۱/۲۲، ۰۱:۵۳ ب.ظ)alonglove نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان. می‌خواستم بدونم راجب دود قلیان دوستان چی‌ میگن.من آخه قلیان می‌کشم تو خونه. می‌خواستم بدونم دود قلیان چه ضرر‌هایی‌ داره واسه قناری هام. داخل خونه که بیا ای‌ انگار که تو قهوه خونه هستی‌.

باسلام

دوست من دود قليون مخصوصا اين ميوه اي ها كه داراي آمونياك هم هست هزار جور مريضي واسه آدم با اين هيكل مياره ديگه حساب كن سر اون قناري ريز و ضعيف و حساس چي مياره و بقول دوستمون خودت هم سعي كن قليون رو كنار بزاري چون واقعا مضره!!!!

بد نيست به اين آدرس يه سري بزني
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشي

:1::1:
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۰۱/۲۲، ۰۴:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368 ، sasy111 ، m.kh ، Fariborz

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان