زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۴:۲۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

رام کردن سهره

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
2 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
سهره
طرز سریع رام کردن سهره Emo_im_heart
۱۳۸۹/۱۰/۲۴، ۰۵:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: fada ، theanimal
صفحه 10 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #91
RE: رام کردن سهره
(۱۳۹۰/۱۱/۰۷، ۰۱:۰۸ ب.ظ)Ashkan66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۱/۰۷، ۱۲:۰۱ ب.ظ)yashar_lotfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۱/۰۶، ۰۶:۵۲ ب.ظ)Ashkan66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
گردش سهره در بیرون خونه واسه رام شده سهرست یا واسه پروو شدن سهره؟
واسه بیرون بردن سهره باید چیزی روش کشید یا بدون رو کش بردش؟
با سپاس

سلام

هم واسه رام شدن هم واسه پروو شدن واسه بیرون بردن حتما سهره رو با پارچه ای که هوا ازش عبور میکنه بپوشون چون اگه این کارو نکنی سهره میترسه و خودشو به قفس میزنه که باعث نخوندن و ریزش پرها میشه بعضی وقتها از ترس میمیره
سهره رو وقتی به طبیعت میبرن به یه درخت اویزان میکنن پارچه رو ور میدارن باید این رو بگم باید مواظبش باشی حیوانی . پرنده ای وقتی تو طبیعت نترسونش

موفق باشی
اگه بخوایم فقط تو شهر یا تو بازار آزادگان بگردونیمش و جایی هم آویزونش نکنیم چطور باید عمل کنیم دوست عزیز؟
با تشکر

سلام

باید سهره رو روی زمین جایی که رفت و امد زیاد باشه بزاری رام میشه

موفق باشی
۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۲:۳۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: fazlog ، سیدمحمد شریفی
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #92
باسلام منم ۲تا سهره باغی ۲ماه پیش گرفتم تو قفس کوچیک تو کف هال نگهشون میدارم خوب رام شدن جدیدا هم چندتا دهن یاد گرفتن خوب پیشرفت کردن
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۹:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
سپاس‌ها: 92
59 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #93
با سلام به دوستان . من وقتی سهرمو تو حیاط میزارم خیلی وحشی میشه و همش در حال پرید از این وره قفس به اون ورش هست در حالی که وقتی تو خونه هست خیلی آروم تره .حالا به نظر دوستان اون رو مرتب بیرون بزارم تا آروم تر بشه یا داخل خونه . با تشکر
۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۱۲:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #94
(۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۱۲:۲۱ ب.ظ)reza5648 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان . من وقتی سهرمو تو حیاط میزارم خیلی وحشی میشه و همش در حال پرید از این وره قفس به اون ورش هست در حالی که وقتی تو خونه هست خیلی آروم تره .حالا به نظر دوستان اون رو مرتب بیرون بزارم تا آروم تر بشه یا داخل خونه . با تشکر

سلام

سهره رو تو خونه روی زمین جایی که رفت و امد زیاد باشه بزار تا رام بشه بعد هر جا بزاریش اروم هست

موفق باشی
۱۳۹۰/۱۱/۱۱، ۰۷:۵۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: reza5648
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 17
6 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #95
ایا این سهره رام هست یا نه؟
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من چند روزی هست که با سایتتون اشنا شدم و خیلی مطالب جالبی داره.امیدوارم با راهنماییهتون کمکم کنید!
سوالم اینه که چطور میشه یه سهره رو رام کرد؟من هفته ی پیش یه سهره کرمانی خریدم الان خیلی وحشی نیست،دستمو که میبرم جلو نوک میزنه،نمیدونم از ترس یا از اهلی بودن!البته غذا از دستم نمیگیره.دستمو جلو میبرم فقط مسیر دستمو با چرخوندن سرش دنبال میکنه.میشه راهنمایی کنین که رام هست یا نه؟اگر هنوز یه کم کار داره تا رام شه چکار باید بکنم؟عکسشم میذارم برا مطمئن شدن از نر بودنش.
۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۴:۲۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 277
200 سپاس گرفته‌شده در 53 ارسال
ارسال: #96
RE: ایا این سهره رام هست یا نه؟
عزت جون سلام

سره شما سره حلب یا همون کرمونی

اگه از دستت دون میگیره و خودش موقع دیدنت به قفس نمیزنه و از روی تیرکی پا نمیشه رام رامه.
عکست باید از صورت سره باشه تا تشخیص کامل داده بشه الان به نظر من 50 50 .
۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۵:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عزت
*
کاربر انجمن

ارسال: #97
میشه راهنماییم کنین چکار کنم از دستم غذا بگیره؟
اگه بذارمش کنار دست خودم روی زمین ایرادی داره؟یا حتما باید تو فاصله ی دور از خودم بذارمش؟ابتنی هم تو رام شدنش مهمه؟
۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۹:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #98
باسلام سهره ای که به دست نوک بزنه نشون دهنده رام بودنشه؛سهره وحشی وقتی نزدیکش بشی خودشو به قفس میزنه و آرام نمی ایسته ؛برا بهتره رام شدنش بذارش تو قفس کوچیک نزدیک خودت بذارش تا بهت عادت کنه تو سایت هم صدا خوندن سهره هست دانلود کن براش بذار ظاهرا سهره خوبیه بهش برسی پرنده خوبی میشه
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۹:۴۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #99
(۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۴:۲۲ ب.ظ)عزت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من چند روزی هست که با سایتتون اشنا شدم و خیلی مطالب جالبی داره.امیدوارم با راهنماییهتون کمکم کنید!
سوالم اینه که چطور میشه یه سهره رو رام کرد؟من هفته ی پیش یه سهره کرمانی خریدم الان خیلی وحشی نیست،دستمو که میبرم جلو نوک میزنه،نمیدونم از ترس یا از اهلی بودن!البته غذا از دستم نمیگیره.دستمو جلو میبرم فقط مسیر دستمو با چرخوندن سرش دنبال میکنه.میشه راهنمایی کنین که رام هست یا نه؟اگر هنوز یه کم کار داره تا رام شه چکار باید بکنم؟عکسشم میذارم برا مطمئن شدن از نر بودنش.
سهرت رامه و این حرکت از رام بودنشه و سهره خوبیه..و سهرت نره و مسته
۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۱۱:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ارسال: #100