زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۶:۴۱ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

راهنمایی در مورد بلبل خرما

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 25
61 سپاس گرفته‌شده در 37 ارسال
ارسال: #1
راهنمایی در مورد بلبل خرما
با سلام
من یک بلبل خرما دارم سنش یک سال است از کوچیکی پیش خودم بوده
برام زیاد نمیخونه می خواستم که اگه کسی روشی میدونه که بران خوب بخونه بهم بگه
دستتون درد نکنه
۱۳۹۰/۰۳/۰۶، ۱۰:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 21
22 سپاس گرفته‌شده در 11 ارسال
ارسال: #2
RE: راهنمایی در مورد بلبل خرما
در عوض بلبل من الان یک ماه و نیمشه ولی حسابی میخونه ;)
شاید چون از بچگی صدا بلبل به گوشش نخورده نمیتونه زیاد بخونه بهتره براش صدای بلبل بزارید ، ولی مطمئن باشید خودشم بعدا تدریجا بیشتر میخونه ،چون الان فقط یه سالشه!
البته به خود بلبل هم بستگی داره که آروم باشه یا پر سروصدا ،من خیلی پرنده شناس نیستم که بخوام رفتاراشون رو بررسی کنم ولی بنظرم تفاوت رفتار بینشون هست چون اینو عینا دیدم شاید هم به نوع تربیتش بستگی داشه باشه من خودم مرتبا با بلبلم بازی میکنم و سعی میکنم چیزا جدید یادش بدم برا همین با وجود اینکه صدای بلبل هم براش نزاشتم زیاد میخونه
۱۳۹۰/۰۳/۰۷، ۱۲:۴۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: khalil.karami ، iliya ، hesam-63
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 355
298 سپاس گرفته‌شده در 145 ارسال
ارسال: #3
درود دوستان: titi جان سلام من تعداد 4 بلبل خرما خریداری کرده بودم که بعد از حدود یک ماه به این نتیجه رسیدم که باید آزادانه زندگی کنن چون حق اونهاست. حتی 2 تا از بلبل ها یه کم دستی شده بود که از دستم خرما میخوردن. ولی در هر صورت با شعار شما موافق هستم و امروز آخریش رو آزاد کردم.چه لحضه زیبایی بود که آزادانه پرزد و رفت. موفق باشید.
۱۳۹۰/۰۶/۲۳، ۱۱:۱۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hesam-63
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 1
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۰۳/۰۶، ۱۰:۲۴ ب.ظ)khalil.karami نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من یک بلبل خرما دارم سنش یک سال است از کوچیکی پیش خودم بوده
برام زیاد نمیخونه می خواستم که اگه کسی روشی میدونه که بران خوب بخونه بهم بگه
دستتون درد نکنه

خودت براش بخون :a (29): نه جدی میگم بلبل من وقتی تو خونه آهنگ پخش میشه خیلی می خونه البته با ریتم اون آهنگ ولی یه دوستی داشتم که خودش میزد زیر آواز و بلبلش پا به پاش میخوند برعکس اصلا به صدای سوت یا بلبل دیگه ای خیلی عکس العمل نشون نمیداد
۱۳۹۰/۰۶/۲۶، ۱۱:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال در مورد نحوه رام کردن بلبل خرما saeed taheri 4 27,750 ۱۳۹۶/۰۴/۱۰، ۰۱:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed taheri
  راهنمایی در مورد نگهداری و اموزش بلبل خرما shahin eskandari 11 4,295 ۱۳۹۵/۰۴/۲۶، ۰۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: سیدمحمد شریفی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان