زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۳۱، ۱۱:۴۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

راهنمایی در مورد نگهداری و اموزش بلبل خرما

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
راهنمایی در مورد نگهداری و اموزش بلبل خرما
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان من تازه عضو شدم ومیخواستم اگه میشه راهنماییم کنید و از تجربتون استفاده کنم.
من حدود سه هفته پیش یه جوجه بلبل خرما خریدم که خیلی هم ضعیف بود و حدود 10-15 روزش بود فکر میکنم
الان گلی بزرگ شده و خیلی شیطون به تغذیه اش هم حسابی میرسم
فقط نمیدونم چطور باید تربیتش کنم که وقتی بزرگ شد هم اون از بودن با من راضی باشه و سر حال هم من
ایا میشه جور خاصی تربیتش کرد؟نمیخوام 24 ساعت ازاد باشه از طرفی هم نمیخوام همش درگیر قفس باشه نمیشه جوری یادش داد مثل طوطی روی قفسش بشینه مثلا؟
الان تا منو نمیبینه سر و صدا میکنه و هی میچسبه به قفس کافیه فقط دستمو ببرم تو قفس اروم میشه و ی
میاد رو دستم یا میخوابه یا پرهاشو درست میکنه شب ها که خیلی اذیت میکنه همش اینور اونور میپره که بیاد رو دستم بخوابه
اینم بگم که من زیاد نمیارمش بیرون
ممنون میشم اگه کمکم کنید
۱۳۹۵/۰۳/۱۴، ۰۱:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 1
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #11
RE: راهنمایی در مورد نگهداری و اموزش بلبل خرما
قسمتی که باید اپلود کرد نمیدونم کدوم قسمته ولی پاش اسیب ندیده تغذیه هم خرما.سیب.ارد نخود چی استفاده میکنم.در حاله حاظرم جایی که هست نسبتا سرده و از حشرات واسه تغذیه استفاده نکردمه
۱۳۹۵/۰۴/۲۶، ۱۰:۰۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم ارشد

لیسانس
اعتبار: 39
سپاس‌ها: 2232
2041 سپاس گرفته‌شده در 780 ارسال
ارسال: #12
RE: راهنمایی در مورد نگهداری و اموزش بلبل خرما
احتمالا از سرماست،چون جوجه بلبل خیلی به سرما حساسه،برای آپلود عکس سایت های مختلفی هست.ضمنا جوجه بلبل اگر حشره یا گوشت نخوره اینطور میشه سعی کن توی دون پارس سنگدون مرغ چرخ شده بذاری
امضای سیدمحمد شریفی با سلام نام کاربری سابقم silverman909 بود
۱۳۹۵/۰۴/۲۶، ۰۲:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال در مورد نحوه رام کردن بلبل خرما saeed taheri 4 27,747 ۱۳۹۶/۰۴/۱۰، ۰۱:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed taheri
  راهنمایی در مورد بلبل خرما khalil.karami 3 3,543 ۱۳۹۰/۰۶/۲۶، ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: shimboos

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان