زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۵، ۰۱:۳۷ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

راهنمایی وکمک در مورد قناری

مشکل در قناری
*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 0
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #1
راهنمایی وکمک در مورد قناری
با سلام واحترام
دوستان من جدیدا در قناریم یه مشکلی دیدم که یه پاش ورم کرده وقرمز شده به دو نفر نشون دادم یکی گفت از گرما یکی گفت ابله داره اون پاش که ورم داره میگیره بالا برای راهنمایی بهتر شما عکسش رو میزارم ببینید

۱۳۹۴/۰۶/۳۱، ۱۰:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Iman Imany
*
کاربر انجمن

ارسال: #2
RE: راهنمایی وکمک در مورد قناری
پای سمت راست اونی که حلقه نداره منتظرت نظراتتون هستم ممنونم
۱۳۹۴/۰۶/۳۱، ۱۰:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Iman Imany
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 6
سپاس‌ها: 488
375 سپاس گرفته‌شده در 143 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۴/۰۶/۳۱، ۱۰:۰۵ ب.ظ)Mehdi Fathi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پای سمت راست اونی که حلقه نداره منتظرت نظراتتون هستم ممنونم

سلام. پاها قدری خشک و پینه داره. تورم هم چندان مشهود نیست. به هر حال به نظرم از پماد تترا ساکلین استفاده کنید چشمی یا پوستی فرقی نداره من هر دو رو امتحان کردم. هم عفونتی اگر هست رو درمان می کنه و هم قدری خشکی پوست رو کاهش می ده. بعد از بهبود از پیماد ad برا هر دو پا استفاده کنید. تا زمانی که از پماد استفاده می کنید نی پلاستیکی بذارید که قابل شستشو باشه و هر روز نی رو برا شستشو و ضد عفونی عوض کنید.
امضای mohsenb150 << آیا آن روز رسد که بلبلی دیگر در وصف ما سرود شهادت بسراید؟ >>
۱۳۹۴/۰۷/۰۱، ۰۷:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Iman Imany ، محمدمهدی
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 258
36 سپاس گرفته‌شده در 16 ارسال
ارسال: #4
کرم ad+وازلین+رژلب بدون رنگ(براق کننده),داخل ظرف استیل روی حرارت کم مایع کن تا مخلوط بشن بعد استفاده کن ...100%
۱۳۹۴/۰۷/۰۱، ۱۰:۱۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

ارسال: #5
دوست عزیز ممنون از راهنمایتون
اگر به پای که حلقه نداره نگاه کنید کمی ورم ونصبت به اون یکی پا قرمز تر است
۱۳۹۴/۰۷/۰۱، ۱۰:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 4
ارسال: #6
ضمن عرض سلام و تبریک سال نو خدمت اساتید عزیز یه مشکلی واس قناری من پیش اومده ممنون میشم کمکم کنید .
قناری ماده من قبل عید مست بود نرخوندنی سخودشا اونور اینور میزد سرشا از لای سوراخای قفس بیرون میاورد مجبور شدم قفسشا عوض کنم الان که یک ماه گذشته میخوام جفت بندازم دهنشا باز میکنه نرا دنبال میکنه نر هم فرار میکنه یا خودم میخوام دونشا عوض کنم دهنشا باز میکنه حمله میکنه به دستم یه بارم گرفتم دستم سرو صدا کرد و نوک زد دستما اگه میشه راهنماییم کننید چیکار کنم
۱۳۹۵/۰۱/۱۷، ۱۲:۲۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 164
93 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #7
سلام 
سال نو شما هم مبارک
اگه از امادگی ماده اطمینان کامل دارین خوب طبیعیه تا چند روز این رفتار بین قناریا پیش بیاد /اما معلومه که ماده بدقلق و شما ذاتش شرور هست به خاطر همین  ممکنه ب نر دیر تاتی بده /معمولا این جور ماده ها با هر نری جفت نمیشن و باید نرتون هم از نظر ذات مثل ماده و چثه بزرگ تر باشه حتی ممکنه ماده ب خاطر رنگ و یا ... حاظر ب جفتگیری نشه /شما چند روز کنار هم بذارین انشالله درست میشه اگه نه خوب چند عکس از هردو تهیه کنید ک دوستان بتونن نظر بدن
البته اینو هم بگم ممکنه حرف من قابل قبول همه دوستان نشه ولی چون  اینجور ماده هایی داشتم  بر اساس تجربه خودم میگم/موفق باشید
۱۳۹۵/۰۱/۱۷، ۰۱:۰۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، gholizadeh
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 4
ارسال: #8
مرسی از لطفتون جفتشم پرتغالی هستن نر یه کم پرنگ تره از دیروز قفسا را چسبوندم به هم جا دون هاشونم روبه رو هم گزاشتم اما ساکت شدن دیگه صداشون نمیاد نر هم اصلا نمیخونه کلا ساکت شد نمیدونم چی کار کنم دیدم ماده نوکشا از لای قفس میفرسته تو قفس نره و دهنشا باز میکنه
۱۳۹۵/۰۱/۱۸، ۱۲:۴۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 164
93 سپاس گرفته‌شده در 49 ارسال
ارسال: #9
طبیعیه دوست عزیز شما جفت بندازین چون مادتون معلومه اماده اماده ست انشااله تخم میزاره
۱۳۹۵/۰۱/۲۱، ۱۰:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Omed Gholame ، محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان