زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۰، ۰۹:۰۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

راهنمای خرید قناری از مشهد برای خراسانی ها

کاربر افتخاری

ليسانس
اعتبار: 25
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2053
2902 سپاس گرفته‌شده در 811 ارسال
ارسال: #1
راهنمای خرید قناری از مشهد برای خراسانی ها
باسلام
این مطلب رو در دیدم گفتم قرار بدم توی انجمن واسه دوستانیکه قصد خرید قناری از مشهد رو دارن امیدوارم مفید واقع بشه.

سلام امروز ميخوام درباره خريد قناري از پرنده فروشهاي مشهد صحبت كنم توي اين مدتي كه پرنده نگهداري ميكنم بخصوص قناري تعداد انگشت شماري مغازه ديدم كه قناريهاي سالم تميزومتنوع داشته باشن. اكثر مغازه هاي ميدان توحيد به سمت شهدا.انواع طوطي و پرنده هاي ديگه توي مغازه هاشون دارن ولي هيچ كدوم رو نديدم يك قناري درست وحسابي داشته باشن همه رسمي وبدرنگ وقيمتهاي خيلي بالا. كه مشتريهاي مخصوص خودشونو دارن چون تقريبااون منطقه بورس شده وپرنده فروشهاي قديمي مشهداونجا هستن. اكثر شهرستانيها كه ميان مشهد .مستقيم ميرن اونجا براي خريد پرنده مورد نيازشون.ولي اگه قناري خوب بخواين بخرين اونجا چيزي گيرتون نمياد وبقيه پرنده فروشها كه توي سطح شهر پراكنده ان شايدتوي مغازه شون. دو سه تا قناري خوب داشته باشن.حالا چرا اينجوريه دقيقا نميدونم شايد تقاضا براي خريد قناريهاي اصيل و نژادهاي مختلف كمه كه مغازه دارها نميارن فقط دوتا مغازه. نسبتا قناريهاي خوبي دارن كه ادم از رفتن وديدن مغازه شون پشيمون نميشه. يكي پرنده فروشي جوان. كه راه اهن نبش هاشمينژاد 26 هست . ويكي ديگش پرنده فروشي ميلاد چهار راه ذرينه هست كه تنوع قناريش از مغازه جوان بهتر ومغازه بهداشتي ومرتبي داره و تقريبا اكثر نژادها رودارن ولي قيمتها شون يه خورده بالاست البته بگذريم كه پرنده قيمت نداره وپول عشقه كه ميديم. ولي جا براي چونه زدن داره يه قناري جيبر كه سيصد قيمت داده بود به دويست وبيست خريدم هشتاد تومن تخفيف براي يك قناري كم نيست پس هميشه جا براي چونه زدن هست .چون اكثر پرنده فروشهابه غير از تعدادي انگشت شمار.؟ منصف نيستن. قيمتهاي نجومي ميدن. خدا نكنه بفهمن كه يه قناري چشمتو گرفته ديگه اصلا تخفيف نميدن وميدونن شمابه هر قيمتي خريدار هستين.پس موقع خريد بدقت قناري رو نگاه كنيد. قناري سالم بايد سرحال ومرتب در حال جست وخيز باشه. پرهاش صاف و مرتب باشه و مدفوعش به پس پرنده نچسبيده باشه. چشمها پر فروغ و بايد درخشش داشته باشه وانگشتهاي پاهاش سالم باشن و كف قفس رو نگاه كنين كه پرنده اسهال نباشه از فضله كف قفس معلوم ميشه. وپرنده كز كرده ودر حال چرت زدن نباشه .پس ادم بايد موقع خريد حواسشو جمع كنه كه سرش كلاه نره. زماني كه ميخواين ازشون قناري بخرين قناريشون پنج تخمه كشيده وخوشرنگه نر باشه شلاقي از صبح تا شب ميخونه .زماني كه ميخواين پرنده تونو بفروشين قناريتون ريزه پاش كجه وهزار عيب ديگه روش ميذارن تابزخر كنن. به اميد روزي كه شاهد تنوع نژاد زياد از قناري در بازار باشيم به لطف زحمت دوستاني كه مشغول تكثيرقناري هستند وقناريهاي اصيل تكثير ميكنن وحيف هست كه ادم وقتش رو بذاره وبدون برنامه هر نژاد قناري رو باهر رنگي جفت بندازه و جوجه هاي بي قواره وبد رنگ تكثير كنه وبه اميد روزي كه ما هم بتونيم سري تو سرها در بياريم وبتونيم صاحب قناري اصيل ايراني باشيم به اميد انروز..mashhadcanary.loxblog.com

موفق باشید:basa (159):
امضای hamid@line می خواهم دنیا را بدهم برایم تنگ کنند

به اندازه " آغوش " تو

تا وقتی به آغوشت می رسم

بدانم همه دنیا از آن من است
۱۳۹۱/۱۰/۰۵، ۱۰:۲۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 449
573 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #11
RE: راهنمای خرید قناری از مشهد برای خراسانی ها
(۱۳۹۲/۱۱/۰۸، ۰۷:۱۴ ب.ظ)'rayan1359' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز شماره تماس نگرفتي هم مهم نيست چون اينجا اكثرا هر روز سايت را چك ميكنند مي توانيد از قسمت پيغام خصوصي استفاده بكنيد خود بنده يك سال هست كه با دوستان از همين طريق در ارتباطم

۱۳۹۲/۱۱/۰۹، ۱۰:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 5
3 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #12
آخه 1زمان هست یه مشکلی واسه قناری من به وجود میاد و من تا بیام از اساتید راهنمایی بگیرم قناری فاتحه اش خوندس
۱۳۹۲/۱۱/۰۹، ۱۰:۵۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #13
(۱۳۹۲/۱۱/۰۹، ۱۰:۵۵ ب.ظ)'rayan1359' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه 1زمان هست یه مشکلی واسه قناری من به وجود میاد و من تا بیام از اساتید راهنمایی بگیرم قناری فاتحه اش خوندس

سلام
توي اين جور موارد يا بايد از يك نفر وارد كمك بگيريد يا اينكه بهترين كار كه مراجعه به مطالب قبلي هست انجام بديد. من هر سوال داشته باشم با خوندن مطالب قبلي بهش ميرسم.الان هيچ سوالي نيست كه توي آرشيو اين سايت بي پاسخ باشه.فقط دوستان بايد لطف كنن ومطالب قبلي را بخونن.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۱۱/۱۰، ۰۷:۴۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سیکل
سپاس‌ها: 4
16 سپاس گرفته‌شده در 15 ارسال
ارسال: #14
من یک جا میگم که 3 شعبه داره تو مشهد
ادیب جنوبی 19
سیدرضی 40
صدف 25
من ازش خریم واقعا جنسا خوبی میده و باتنوع  مختلف
در ضمن فقط قناری داره مخصوصا ادیب 19 یکم داخل میلان 
۱۳۹۳/۰۱/۲۲، ۱۱:۱۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: hamid@line
*
کاربر انجمن

دکترا
سپاس‌ها: 0
4 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #15
(۱۳۹۲/۱۱/۰۶، ۰۹:۵۱ ب.ظ)'رضا شاهيده' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
'katbi dateline='' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
'DRaiush dateline='' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

من سالهای زیادی هست که به پرنده فروشی های راه آهن سر میزنم .آقا جوان پرنده های خوب زیاد میاره اما مدت زیاد تو مغازش نمیمونه بنا براین برای خرید قناری باید چندید هفته مرتب بهش سر بزنین.

اوایل قناری فروشی بسیار بزرگ و حرفه ای بود به نام مهدیان (رو به روی جوان) که سالهاست جمع کرده و الان جوان میدرخشه بین پرنده فروشی های اون ناحیه.

اگه طالب پرنده خوب هستید کسی رو بهتون معرفی کنم که واقعن یک پرورش دهنده حرفه ای تمام عیار هست که هیچ کس رو تا به حال مثلش ندیدم کنار جوان برای مدت یکی دوسال مغازه داشت و چند ماهی میشه که جمع کرده.

تو مغازه آقا مهدی که میرفتی از تنوع و زیبایی نژاد های پرورش داده شده به دست ایشون حیرت زده میشدی.

فکر نمکنم کسی تو شرق کشور به پاش برسه .

اگه مایل بودید برای خرید قناری باهاشون هماهنگ میکنم و شمارشون رو قرار میدم.

ممنون

با سلام واحترام 

در حال حاضر پرنده فروشی آقای جوان که مغازه سر نبش است یک مغازه دیگه نزدیک به اون هم یک فضای بسیار بزرگ به قناری اختصاص داده  که متعلق به ایشونه که هم نورگیره و بسیار تمیز هست و قناری های خوبی داره به نظر من قیمتش هم نسبتا خوبه در مورد آقای اشراقی که آقای دانشور جایگزین ایشون شده و ایشون هم قناری های مناسب می آره اما در حال حاضر خرید قناری پیشنهاد نمیشود چون همه در حال جفتگیری هستند و کسانی هم که قناری مازاد دارند و برای فروش می آورند احتمالا یک مشکلی داشته اگر هم بخواهید از خونگی بخرید اکثرا جفت هستند و قیمتشون گرانه -پس باید کمی منتظر بود تا جوجه ها بیان بیرون - برای فروش به همون خونگی ها ببسپارین رو چوب که آمدن با شما تماس میگیرند. یک پرنده فروشی هم تو خیابان ایرج میرزا |(جلال آل احمد) باز شده قناری های بسیار خوبی می آره  از فری تا جیبر بسیار  هم تمیز است.

موفق باشید

بنده اكثرا به فروشگاه آقاي جوان مراجعه مي كنم و گفته هاي دوستان درسته آخرين بار به فروشگاه جديدشون هم مراجعه كردم
در حال حاضر ديگر قناري مناسب در هيچ مغازه اي يافت نمي شود به قول معروف همه قناريشانون گرفتن يكي دو لون هم جوجه كشيدن
آدرس دقيق فروشگاه در جلال آل احمد دقيقا كجاست ؟

سلام به دوستان با اجازه اساتید منم یک سالن پرورش قناری دارم اون مغازه تو بلوار جلال آل احمد که دوستان گفتن ماله آقای بهشتی و پسران می باشد که و اینکه آقای بهشتی یکی از قناری باز های قدیمی هست و بعد چندین سال به حرفه قناری بازی باز گشتن و اولین نمایشگاه قناری رو تو مشهد سال 71 ایشون بر گذار کردن سالن بسیار تمیز و اینکه هرکی بره اونجا دست خالی بیرون نمیاد آهان یادم رفت اینم بگم قیمت ها هم بسیار عالی قیمت واقعی قناری هسته نه گرون نه ارزون من به شما توصیه می کنم حتما یک سر بزنید (آدرس هم نبش جلال آل احمد 45 ) {شهر قناری} البته در مغازه بسته هستش باید در بزنید
۱۳۹۳/۰۳/۲۹، ۰۹:۳۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

ليسانس
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 449
573 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #16
دوست عزيز باعث خوشحالي خواهد بود كه تصاويري از سالن تون را براي ما به نمايش بگذاريد
۱۳۹۳/۰۳/۳۰، ۱۱:۳۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #17
سلام دوستان یه جفت رسمی بلندجوان میخام سلامتشون خیلی برام مهمه ازکجابخرم کسی ازدوستان خودش نداره دمش 12 باشه
۱۳۹۳/۰۷/۰۳، ۰۷:۵۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 2
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #18
سلام دوستان مشهدی عزیز
دوستان مکمل اصلی باید از کجا تهیه کنم تو مشهد
مرسی
رفتم قناری فروشی میلاد چهارراه زرینه یه مکمل آلمانی بهم نشون داد میگفت 100 تومن ترسیدم قلابی باشه نگرفتم

گفتم اول با دوستان مشورت کنم بعد برم بگیرم
۱۳۹۴/۰۹/۱۰، ۰۹:۱۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #19
مکمل دوستان یا نکتون بگیرید که گرونتره یا تابرنیل که قیمتش مناسب تره.تازه اونها هم اصل و فرع داره که تشخیص باید داده بشه و به تاریخش توجه بشه.

مکمل های شرکت ورسالگا برای بلژیک هم خوبه.
کلا نکتون و ورسالگا در درجه بندی گرون و تابرنیل قیمت هاش مناسب تر هستش.من خودم ار محصولات تابرنیل استفاده کردم چند سال و کاملا راضی بودم.
۱۳۹۴/۰۹/۱۰، ۰۹:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: sadegh iravani ، محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان