زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴، ۰۱:۰۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

راهکارهای موفقیت بیشتر در جوجه کشی(لون2و3)

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 48
56 سپاس گرفته‌شده در 32 ارسال
ارسال: #1
راهکارهای موفقیت بیشتر در جوجه کشی(لون2و3)
تقویت نطفه نر با ویتامینEو مواد مشابه به نظر من بسیار خوبه
در لون اولاز4تخم2تا تخم نطفه داشت اما در لون دوم از6تخم5تاشون نطف داشتن که 3تاشن نتونستن از تخم بیان بیرون و مردن
voteفراموش نشه
۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۵۹ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: سید امیر ، سیدمحمد شریفی ، sasy111
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 223
66 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #2
RE: راهکارهای موفقیت بیشتر در جوجه کشی(لون2و3)
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۵۹ ب.ظ)sss2145 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در لون اولاز4تخم2تا تخم نطفه داشت اما در لون دوم از6تخم5تاشون نطف داشتن که 3تاشن نتونستن از تخم بیان بیرون و مردن
voteفراموش نشه
عرض ادب احترام
من برای تقویت نطفه قبل از جفت یه هفته شاهدانه پودر شده به غذاشون اضافه می کنم هفته ای دوبار هم نصف تخم مرغ براشون می ذارم ....اکثرا قناری های من 4 تا تخم می ذارن ..و خدا رو صد هزار مرتبه شکر هر 4 تا هم سالم بدنیا می آن.
تو اروپا معمولا هیچ کس مواد شیمیایی ..مثل قطره ویتامین ..و غیره به قناری نمی ده
مخلص شما سید امیر
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط سید امیر.)
۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۶:۰۹ ب.ظ
سوابق
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 11
سپاس‌ها: 304
1394 سپاس گرفته‌شده در 420 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۶:۰۹ ب.ظ)سید امیر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۵:۵۹ ب.ظ)sss2145 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
voteفراموش نشه
عرض ادب احترام
من برای تقویت نطفه قبل از جفت یه هفته شاهدانه پودر شده به غذاشون اضافه می کنم هفته ای دوبار هم نصف تخم مرغ براشون می ذارم ....اکثرا قناری های من 4 تا تخم می ذارن ..و خدا رو صد هزار مرتبه شکر هر 4 تا هم سالم بدنیا می آن.
تو اروپا معمولا هیچ کس مواد شیمیایی ..مثل قطره ویتامین ..و غیره به قناری نمی ده
مخلص شما سید امیر

وقتی که پرنده شاهدونه رو بهتر از هر غذایی میخوره دلیل پودر کردنش چیه؟
ما اینجا تو ایران مثل نقل و نبات دارو خارجی میدیم پرنده ها چون دیدیم رو اونا خوب تاثیر داره خودمونم مولتی ویتامین میخوریم
قناری های ما هم سالی 10 سری 5 تا جوجه میدن و مث روز اول سرحالو شادابن
۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۹:۲۱ ب.ظ
سوابق
*
کاربر انجمن

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 223
66 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۹:۲۱ ب.ظ)اهواز قناری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۶:۰۹ ب.ظ)سید امیر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='sss2145' pid='11815' dateline='1331389757']
voteفراموش نشه

وقتی که پرنده شاهدونه رو بهتر از هر غذایی میخوره دلیل پودر کردنش چیه؟
ما اینجا تو ایران مثل نقل و نبات دارو خارجی میدیم پرنده ها چون دیدیم رو اونا خوب تاثیر داره خودمونم مولتی ویتامین میخوریم
قناری های ما هم سالی 10 سری 5 تا جوجه میدن و مث روز اول سرحالو شادابن
من جسارت نکردم .و مخلص شما و همه قناریهات هم هستم... دانه به دانه ..منظورم از پودر کردن .یه خورده لطف به قناریهاست ..وگرنه شما درست می فرمائید. ولی بخاطر مواد شیمیایی در مکمل ها می گم ..وگرنه همه ویتامین های لازم برای قناری در میوه جات هست . بازهم مخلص شما هستم
سید امیر
۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۵:۳۷ ق.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: fatahpour ، اهواز قناری ، sasy111
کاربر افتخاری

كامپيوتر
اعتبار: 34
سپاس‌ها: 317
2009 سپاس گرفته‌شده در 524 ارسال
ارسال: #5
سلام
دوست عزيز بهتر تو اسم گذاشتن روي تاپيك دقت كنيد موضوع شما در رابطه با تقويت نطفه قناري ربطي به لون اول و دوم نداره بهتر بود اسم تاپيك را تقويت نطفه در لون دوم و سوم مي گذاشتين در رابطه با اين موضوع كه شما نوشتين قبلا تاپيك ايجاد شده اگه به تاپيك زير سر بزني بيشتر به حرفم مي رسيد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۷:۴۳ ق.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: سیدمحمد شریفی ، sasy111

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان