زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۷:۱۰ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

راهکاری برای فساد دیرتر غذای تخم مرغی

*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 51
56 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #1
راهکاری برای فساد دیرتر غذای تخم مرغی
سلام دوستان
از اونجا که اکثر دوستان ، پرورش قناری رو در کنار شغل اصلی دنبال میکنن و شاید خیلی ها مثل خود بنده فقط به عنوان یه عشق بهش نگا می کنند نه شغل ؛ شاید نتونن مدام و ساعت به ساعت به پرنده هاشون سر بزنن و در فصل جوجه کشی نیاز هست غذای نرم مدام در اختیار جوجه ها باشه حالا کسی از دوستان پیشنهادی اگه داره که بشه با یه افزودنی به غذای تخم مرغی حداقل تا 5 ، 6 ساعت اونو قابل استفاده نگه داشت (و از این طریق با گذاشتن غذای بیشتر در اختیار پرنده ، نیاز به سرکشی مداوم رو حذف کرد ) فک کنم کمک بزرگی به خیلی ها از جمله من کرده باشه
با تشکر از همه دوستان و اساتید
۱۳۹۲/۱۰/۰۲، ۰۵:۵۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 5
12 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #11
RE: راهکاری برای فساد دیرتر غذای تخم مرغی
باسلام خدمت دوستان عزيز،من براي تغذيه جوجه هام با توجه به اينكه پودر سريا آنتيبيوتيك دارش ديگه توليد نميشه يكنفر از دوستانم كه پرورش دهنده موفقي است بهم توصيه كرد كه تويك كيلوآرد سوخاري سه بسته پودرسريا بانضمام يك گرم آنتيبيوتيك تايلو و ده گرم تي ان تي بزن و بريزروي هويچ وتخم مرغ و الان مدت يك هفته است كه دارم استفاده ميكنم و از رشد جوجه هايم بسيار راضي هستم،با سپاس
۱۳۹۳/۱۱/۰۷، ۰۹:۴۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، محمدمهدی ، jorahim ، jorahim
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 773
18 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #12
RE: راهکاری برای فساد دیرتر غذای تخم مرغی
(۱۳۹۳/۱۱/۰۷، ۰۹:۴۹ ق.ظ)hamidalizade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان عزيز،من براي تغذيه جوجه هام با توجه به اينكه پودر سريا آنتيبيوتيك دارش ديگه توليد نميشه يكنفر از دوستانم كه پرورش دهنده موفقي است بهم توصيه كرد كه تويك كيلوآرد سوخاري سه بسته پودرسريا بانضمام يك گرم آنتيبيوتيك تايلو و ده گرم تي ان تي بزن و بريزروي هويچ وتخم مرغ و الان مدت  يك هفته است كه دارم استفاده ميكنم و از رشد جوجه هايم بسيار راضي هستم،با سپاس
با سلام تا اونجایی که بنده مطالعه کردم مصرف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تخم مرغ طبق گفته شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عوارض شدید ایجاد میکنه خودم قبلا 5 روز اول جوجه داری سریا تخم مرغ ،خرفه ،سرلاک و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدادم . یکی از لینکها ایرانی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۱۱/۰۸، ۰۸:۱۴ ق.ظ، توسط jorahim.)
۱۳۹۳/۱۱/۰۸، ۰۸:۰۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طرز تهیه غذای تخم مرغی قناری (غذاهای آماده موجود در بازار) Erfan 37 31,198 ۱۳۹۶/۰۱/۱۴، ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان