زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۴:۵۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

ریختن پر سهره

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 5
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
ریختن پر سهره
با سلام وعرض تبریک سال نو :
یه سوال داشتم . اینجانب تقریبا 6 ماه میشه که یه سهره دارم و هیچ مشکلی نداشت و هر روز دهن داشت و میخوند تا اینکه عید امسال 10 روزی نبودیم و سهره رو به همسایمون سپردیم که قابل اطمینان است بعد از اومدن از مسافرت سهرم مانند قبل نیست و انگار پرهاش داره می ریزه چون کف سینی قفسش چند تا پر دیدم که سابقه نداشت تغذیش کامله و دان میخوره فقط خوندنش خیلی کم شده و پراش داره میریزه تو فصل بهار لطفا کمکم کنید . قبلا از زحمات شما کمال تشکر را دارم
۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۶:۵۷ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

هیچلم
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 702
601 سپاس گرفته‌شده در 198 ارسال
ارسال: #2
RE: ریختن پر سهره
از همسایتون بپرسید که گربه سهره شما رو مورد عنایت قرار نداده؟ احتمالا ترسیده و شاید بره تو لک ،از رفتارش میتونی بفهمی که ترسیده یا نه
۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۷:۲۷ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۶:۵۷ ب.ظ)karimpour نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام وعرض تبریک سال نو :
یه سوال داشتم . اینجانب تقریبا 6 ماه میشه که یه سهره دارم و هیچ مشکلی نداشت و هر روز دهن داشت و میخوند تا اینکه عید امسال 10 روزی نبودیم و سهره رو به همسایمون سپردیم که قابل اطمینان است بعد از اومدن از مسافرت سهرم مانند قبل نیست و انگار پرهاش داره می ریزه چون کف سینی قفسش چند تا پر دیدم که سابقه نداشت تغذیش کامله و دان میخوره فقط خوندنش خیلی کم شده و پراش داره میریزه تو فصل بهار لطفا کمکم کنید . قبلا از زحمات شما کمال تشکر را دارم
سهرت تو لك رفته،دليلشم معلوم نيست.ترس،شايدم تو خونه بردن و دو هوا شده.به هر حال با توجه به فصل زود رو مياد.بهش خوب برس.آب تني هم بده
۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۰۸:۵۵ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: karimpour
مدیر بازنشسته

کارشناسی
اعتبار: 107
سپاس‌ها: 548
5295 سپاس گرفته‌شده در 1082 ارسال
ارسال: #4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳۹۱/۰۱/۲۰، ۱۰:۴۴ ب.ظ
سوابق
سپاس شده توسط: karimpour

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان