زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۱/۰۹، ۱۱:۱۹ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

سهره آمپولی

*
کاربر انجمن

اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 105
535 سپاس گرفته‌شده در 131 ارسال
ارسال: #1
سهره آمپولی
من شنیدم که بعضی از دلال های سهره به سهرشون آمپول میزنن تا همیشه آواز بخونه حتی توی تولک .کسی از این موضوع اطلاع داره؟
۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۰۷:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: پدربزرگ
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

.......
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 976
193 سپاس گرفته‌شده در 74 ارسال
ارسال: #11
RE: سهره آمپولی
(۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۰۳:۱۱ ب.ظ)mahmoud.asghari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا نیاز به این کارا نیست فقط هفته ای دو بار ویتامین ferti-vit خیلی کم تو آب سهرتون بریزید.

سلام دوست عزیز

این ویتامین را خودشما برای پرندهاتون امتحان کردید ؟

میشه بیشتر راجبع این ویتامین بگید بیشتر بدونیم.

واز کجا باید تهیه کرد. مبلغش چقدره . مقداره مصرفش چگونه است .

ممنونم
۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۰۳:۳۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: عمادذر
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 455
578 سپاس گرفته‌شده در 144 ارسال
ارسال: #12
این پودر شامل ویتامین های لازم منجمله E میباشد که پرنده را از لحاظ خوندن به مرحله مستی میرسونه که در خارج از کشور برای آماده کردن پرنده هاشون برای مسابقه از این ویتامین استفاده می کنند .من استفاده کردم ائر مطلوبی گرفتم.نحویه مصرفشم روی خودش نوشته.
موفق باشید
۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۱۱:۲۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

P.H.D
اعتبار: 4
سپاس‌ها: 385
535 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #13
ببخشید به نظر من این مولتی ویتامین برای پرندگان اثرات بد طولانی مدت میزاره چون معمولا موادی که برای پرندگانی در مسابقه شرکت میکنند استفاده میشه اثراتش برای مسابقه زود جواب میده ولی برای دوره های بعد خیلی اذیت میکنن تا آماده بشن واسه همین بعضی از مسابقه دهندگان هر سری از پرندگان جدید استفاده میکنن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط ehsantaghavi2007.)
۱۳۹۱/۱۱/۲۹، ۱۱:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، پدربزرگ ، theanimal
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #14
با سلام من هم شخصا با زدن امپول مخالف هستم و یه فاجعه هست چون پرنده در عرض یک الی ده روز میمیره وتا اخرین روزهای عمرش حتی تو خاموشی برق هم بعضی هاشون میخونن وبی هدف مستی میگیرن تا بمیرن در مورد قطره مستی اگه از محصولات شرکت تابرنیل قطره کانتو یا شرکت لاتک قطره کانتو ملودی استفاده بشه مضر نیست وعوارضی نداره مورد استفاده اول جهت مسابقه دوم برای زمانی که نر ها از ماده ها عقب هستند از نظر آمادگی واحتمال لک کردن ماد ها باشه استفاده میشه سوم جهت جوجه هایی که از فصل عقب افتادن وتو فصل بهار هنوز مست نشدن وریزه خونی میکنن هم استفاده میشه اگه در یک دور استفاده بشه مضر که نیست سود هم داره موفق باشید
۱۳۹۱/۱۱/۳۰، ۰۹:۲۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 17
80 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #15
باعرض سلام .آمپولی که برای مست کردن سهره ازش استفاده میشه *****ه به صورت خطی به زیرسینه پرنده میزنن وبعدازدوالی سه روزپرنده رومست غیرطبیعی میکنه وبرای تزریقش ازآمپول انسولین استفاده میکنن.تشخیصش هم راحته پرنده آمپولی صددرصداسهال میشه واگه یه کم جاش روسردکنی دیگه نمیخونه تاثیرآمپول بیشترتوجای گرمه وخوندن پرنده هم روفرم نیست قاطی میخونه واگه دوزآمپول بالا باشه پرنده بعددو الی سه ماه میمیره واگه دوزش پائین باشه پرنده دیگه ازلک بیرون نمیاد.ودرموردقطره کانتوازشرکت تابرنیل به عرض برسونم که هیچگونه اثربدی نداره بنده شخصا"استفاده کرده ام یکی ازسهره هام تااردیبهشت مست نشدفقط یه دوره یک هفته ای (سه روزدرهفته15قطره در40سی سی آب)استفده کردم نتیجه گرفتم سال بعدش سهره کاملا"طبیعی دوباره مست شده .این قطره کانتوبه صورت طبیعی ***** پرنده روآزادمیکنه وپرنده رومست میکنه برعکس آمپول که به صورت مجازی ***** بهش تزریق میشه ومستیش هم دروغیه.متاسفانه بازارپرشده ازاین جورسهره ها آدم نمیتونه به هرکسی اعتمادکنه موفق باشین
۱۳۹۱/۱۲/۲۸، ۱۱:۳۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، hana11 ، nazmi ، hamed MB ، theanimal
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 45
135 سپاس گرفته‌شده در 68 ارسال
ارسال: #16
(۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۱:۳۹ ب.ظ)آبتین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.
من هم در این مورد چیزهایی شنیدم.
تو فروم قبلی مفصل در مورد این موضوع بحث شده بود و ادمین عزیز هم مطالب جالبی در این مورد نوشته بودن.
ولی در کل تا اونجایی که من فهمیدم دوام خوندن و موندن سهره هایی که آمپول ***** می خورن، زیاد نیست و خیلی زود از بین میرن.

سهره ی خوب سهره اییه که تو مدت روز تو ی ساعت معینی شروع ب خوندن بکنه
نه صبح از صب تا شب واستون دهن بزنه
واقعا متاسفم واسه این دسته از افراد که این پرنده های زیبا رو با این کارا وادار ب خوندن میکنن
و ب یاد داشته باشیم واسه جفت زدن خوندن ملاک نیست مهم امادگی پرنده اس
۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۱:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

کارشناس ارشد
اعتبار: 7
سپاس‌ها: 396
340 سپاس گرفته‌شده در 117 ارسال
ارسال: #17
نشون سهره هایی که امپولی هستند رو میشه بیان کنید؟
یعنی راه تشخیصش چیه ؟
۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۶:۴۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: theanimal
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 650
552 سپاس گرفته‌شده در 249 ارسال
ارسال: #18
(۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۱:۲۶ ب.ظ)sehre_baz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سهره ی خوب سهره اییه که تو مدت روز تو ی ساعت معینی شروع ب خوندن بکنه
نه صبح از صب تا شب واستون دهن بزنه
درود
این حرف شما ملا ک مناسبی برای تشخیص آمپولی بودن سهره نیست!
من سهره وحشی از طبیعت گرفتم که از خروس خون تا وقتی که لامپ رو خاموش نمیکردم میخوند.
۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۸:۱۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #19
سلام.دوست عزیز سهره باز حرف شما کاملا اشتباه هست.چطور سهره ای که از صیح تا شب بخونه خوب نیست؟اتفاقا سهره ای که خوش ذات هست و خوب بهش رسیدگی شده از صبح تا شب میخونه و این خیلی خوبه سهره ای که در شرایط و ساعات مشخصی میخونه یا هنوز کاملا مست نده یا شرطی شده که زیاد خوب نیست .تشکر
۱۳۹۲/۰۲/۰۴، ۰۹:۴۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

لیسانس
سپاس‌ها: 17
80 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #20
سلام به همه دوستان منم باعلیرضاجان موافقم ملاک تشخیص سهره آمپولی رونمیشه بازیادخوندن تشخیص داد.یه راههای دیگه ای وجود داره که شایعترینش این مواردهستن (البته به تجربه شخصی بنده)اول ازهمه دوستان میدونن سهره ای که روبه مستیه اولین تغییرروی فضلشه سهره فضلش کاملا"نازک میشه این موردروکه همه دوستان میدونن ولی سهره ای که آمپول بهش زدن فضلش به صورت آبکی درمیاد.یعنی وقتی می بینیم سهره ای داره سردهن میخونه ولی فضلش به صورت آبکیه حتما"بایدشک کرد.حتی سهره تومستی اگه سالم باشه واسهال بگیره صددرصدخوندنش عوض میشه کز میشه راه حل دوم اگه کسائی که واردباشن ازطرزخوندن سهره آمپولی هم میتونن تشخیص بدن. سهره آمپولی معمولا"(نه صددرصد)دهناش روناقص اجرامیکنه خیلی باعجله میخونه اگه برای یه پرنده دیگه بزاری مست کنه دهناش رو روهم میریزه.درکل مادهTestosterone که برای این آمپول ازش استفاده میشه برای انسانهایه که ازلحاظ جنسی مشکل دارن اونم برای انسانه نه یه پرنده. تازه اگه تواینترنت سرچ کنین میبینین که هزارعوارض نامطلوب داره ازسرطان پروستات گرفته تاچربی خون و....واقعا"گناه داره برای پول یاهردلیل بی خوددیگه پرنده روبه این روزدربیاریم .اسیرشون کردیم حداقل باآزارنکشیمشون .تشکرازهمتون
۱۳۹۲/۰۲/۱۳، ۰۸:۰۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، محمد جلالی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان