زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴، ۱۰:۰۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

سهره جفت خال

*
کاربر انجمن

اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 2
4 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #1
سهره جفت خال
سلام من یه سهره جفت خال دارم که سال پیش با قناری قرمز تن کردم ونه تا جوجه هم تو سه مرحله گرفتم اما امسال بعد از پرریزی خالهای قرمز پشت سرش پاک شده وسیاهی سرشم کمرنگ شده الانم مسته به نظر شما علتش چیه؟
۱۳۹۰/۱۱/۰۹، ۱۱:۵۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: 13005
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #2
RE: سهره جفت خال
(۱۳۹۰/۱۱/۰۹، ۱۱:۵۰ ب.ظ)pit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یه سهره جفت خال دارم که سال پیش با قناری قرمز تن کردم ونه تا جوجه هم تو سه مرحله گرفتم اما امسال بعد از پرریزی خالهای قرمز پشت سرش پاک شده وسیاهی سرشم کمرنگ شده الانم مسته به نظر شما علتش چیه؟

وقتی که سهره شما مست شده یعنی مشگلی نداره و کاملا سر حاله...از بین رفتن خال هم دلایل خودشو داره.مثل:آفتاب نخوردن(که خال رو خیلی خیلی کمرنگ کرده.که اگه با دست بگیرید و اون قسمت رو فوت کنید ممکنه اثراتی از او خاله ببینید ولی بسیار کمرنگ)یا کمبود ویتامین یا تغذیه خاصی که دفعه اول باهاش رو اومده و خال زده و حالا در دسترسش نیست.....ولی در کل جای نگرانی نیست و این تغییر فقط تغییر شکل ظاهریه
۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۲:۰۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 64
110 سپاس گرفته‌شده در 33 ارسال
ارسال: #3
مگه سهرتو جفت کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۳:۲۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۳:۲۶ ب.ظ)@EBI@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه سهرتو جفت کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورتون چیه دوست من؟
۱۳۹۰/۱۱/۱۸، ۱۱:۴۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: yashar_lotfi
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 13
سپاس‌ها: 164
1049 سپاس گرفته‌شده در 275 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۰/۱۱/۰۹، ۱۱:۵۰ ب.ظ)pit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
دوست من تنها دلیل تغییر شرایط آب و هوای محل نگهداری پرنده هست که باعث تغییر رنگ بدن پرنده میشه.
۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۰۷:۴۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 510
424 سپاس گرفته‌شده در 184 ارسال
ارسال: #6

سلام

به قول دوست گرامی fazlog جان علتش افتاب چون افتاب باعث تغییر رنگ سهره میشه سهره شما امسال کم افتاب خورده

موفق باشید
۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۰۸:۵۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: fazlog ، سیدمحمد شریفی ، hamed.k
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 89
815 سپاس گرفته‌شده در 167 ارسال
ارسال: #7

درود.
دوست بزرگوار این قسمت مربوط به عکس سهره هستش، شما مشکلتون رو توی قسمت مربوطه مطرح کیند تا هم زودتر به نتیجه برسین هم بحث های انجمن نظمش رو از دست نده.
با سپاس/
۱۳۹۰/۱۲/۰۶، ۰۱:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان