زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۱۱:۳۸ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

سهره قناری سبز یا گنجشکی

*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #1
سهره قناری سبز یا گنجشکی
دوستان یه بحثی هست که دوستان دهن باز میگن سهره قناری سبز ها تند بخون میشن زیاد به درد دهن نمیخورن در مقابل گنجشکی میخواستم ببینم از دوستان کسی تجربه این موضوع رو داره و در مقایسه دوستان با کدوم رنگ واسه دهن بازی موافقن ممنونم
۱۳۹۱/۰۷/۱۰، ۰۱:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #2
RE: سهره قناری سبز یا گنجشکی
با سلام خدمت دوستان وآرمان عزیز بنظر من 50 درصد به استا ربط داره که نرم بخوانه یا شق دهن 50درصد بعد به ذات حیونه تو آدما شما نگاه کنید بعضی ها خیلی تند حرف میزنن درصورتی که برادر همون آدم شل و وا رفته حرف میزنه پس برای چی میگن دهن بازه حرفه ای از هر کسی جوجه نمیخره یا من دوست خودم به نام میثم شکری وقتی میاد جوجه برازیر دهن انتخاب کنه از هر ننه بابایی انتخاب نمیکنه هر چه طلا باشن یعنی تا امتحان پس نداده باشن تو خونه منیبره یه تیپ خواص از نظر قواره فرم بدنی و سابقه پیشینه جوجه های قبلی همه مهم هستند یعنی اگه بخواد یه همچین اشتباه رو بکنه زحمت یه عمرش هدر میره واسمش خراب میشه چرا همه ایران میگن آقا روح الله .بخاطر اینه که سالیانیه که اشتباه نکرده با یه سری آدم خاص کار میکنه و تمام کارهاش تو پرنده بازی خاصه وکسانی میرن پیششون جوجه 50 روز زیر دهنشو خدات تومان میخرن.
۱۳۹۱/۰۷/۱۰، ۱۱:۲۴ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Arjon ، mohammad20101368 ، shams
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #3
سلام آرمان جان.کم کم دادم به دوستای تو شک میکنم.آخه رنگ چه ربطی به توانایی خوندن داره؟با این محکمی میگم چون من نود درصد کارم با سهره برا جفت زدنه.از هر رنگی و نژادی تا الان جفت زدم و این صحبت دوستای شما رو نه دیدم نه شنیدم.فقط یه بار با ماده جیر جفت زدم سهره قناریش صداش خیلی بلند و گوش خراش بود که اونم بخاطر ذات جیبرش بود.همونطور که استاد دهن باز گفتن اول ذات دوم استاد سوم شرایطی که ما فراهم میکنیم تو دهن سهره قناری تاثیر داره.مثلا اتفاقا همین دیروز یه سهره قناری سبز برا یکی از دوستان معامله کردم کامل دهن سهره بردش شیراز برا استاد جوجهاش دهنش واویلا بود.رنگ به دهن هیچ ربطی نداره.ببین آرمان جان اکثر سهره قناریا سبز یا گنجشکی هستن رنگهای دیگه کمن مقل سرخ و ابلغ و سفید طوسی.مثلا من بارها سهره رو با قناری سفید جفت زدم به امید سهره قناری سفید ولی حتی یه جوجه هم سفید نشد همه گنجشکی شدن فقط یکیش سفید طوسی شد.ذات خیلی مهمه نه تنها تو دهن زدنش .در آخر زیاد به حرفای این دوستانت گوش نکن.این خوبه که آدم همه چی رو تجربه کنه ولی بهتره بعضی مواقع از تجربه دیگران استفاده کنه و وقتش رو تلف نکنه.
۱۳۹۱/۰۷/۱۰، ۱۲:۱۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohammad20101368 ، محمد جلالی
*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #4
دهن باز عزیز الان اقا روح الله جوجه سهره تقریبا دهن گرفته داره ایا شما اطلاعی داری
۱۳۹۱/۰۷/۱۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #5
با سلام دادش در حال حاظر نه خبری ندارم بخاطر مشکلاتی که بهت گفتم .
۱۳۹۱/۰۷/۱۱، ۰۸:۳۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان