زمان کنونی: ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، ۰۶:۵۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

سهره من افت کرده

*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 133
93 سپاس گرفته‌شده در 42 ارسال
ارسال: #1
سهره من افت کرده
با سلام کهنه سهره من افت کرده خیلی میگردونم حتی تو باغ هم صداش کم شده همه شرایط هم به خوبی اجرا کردم این دومین ساله که میخواد مست بشه .شاهدانه بهش میدم خیلی میخوره بعضی وقا هم توخونه ولش میکنم چربی نگیره بلغور میدم آبتنی میکنم اما افت کرده ماده قناری داره دیونه میشه از شدت مستی اما این اعصابم خرد میکنه فقط عشقش جاهای شلوغه میبرمش کنار خیابان انگار بلندگو قورت داده اما جای ساکت نیخونه چه کار کنم عادت گندشو ترک کنه مست بشه
۱۳۹۱/۱۱/۲۳، ۱۱:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #2
RE: سهره من افت کرده
سلام
دوست عزيز لطفا در موضوعاتي كه قبلا ايجاد شده سولات خودتان را بپرسيد.لازم نيست براي هر سوالي يك موضوع جديد ايجاد كنيد
امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۰۷:۵۳ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 1078
295 سپاس گرفته‌شده در 104 ارسال
ارسال: #3
(۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۰۷:۵۳ ق.ظ)قناري شيراز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزيز لطفا در موضوعاتي كه قبلا ايجاد شده سولات خودتان را بپرسيد.لازم نيست براي هر سوالي يك موضوع جديد ايجاد كنيد
سلام دوست عزیزم قناری شیراز
یه انتقاد دارم امید وارم ناراحت نشی شما لطف میکنی تذکر میدی لطف کن لینک مورد نظرو واسه کاربر بزار که متوجه بشه که با جستجو میتونه به جواب مورد نظرش برسه
۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۱۰:۴۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، آبتین ، emad rad
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #4
سلام به همه عزيزان
تذكر براي همه ما لازم هست اصلا ناراحتي هم ندارد.با تشكر از نصايح همه دوستان .چشم اين كار را حتما انجام خواهم داد. ولي دوستاني هستند كه ديگر نمي شود به آنها تازه وارد گفت وانتظار هست بزرگواري فرمايند وكمي حوصله به خرج دهند تا به موضوع مرتبط با سوالشان دسترسي پيدا كنند. البته هيچ كدام از دوستان وظيفه اي در قبال گذاشتن لينك هاي مرتبط ندارند .كسي كه مي تواند موضوع جديد ايجاد كند مي تواند موضوع مورد نظر كه قبلا ايجاد شده را پيدا نمايد. ادمين محترم قبلي خودش در اين باره تذكر ميداد وادغام مي نمود .من هم از اين به بعد ديگر تذكر نخواهم داد ظاهرا اصلاح نمودن روند هاي نادرست تذكر ها بيشتري نسبت به ايجاد آن دارد.سر بلند باشيد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين هم يك موضوع كه همين دوست عزيز در مورد مستي سهره ايجاد كرده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۱۰:۵۸ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #5
با اجازه از مجتبی و همشهری عزیزم این سوال حامد جان یه نکته مهم داره که لازم دیدم حتما بگم.بچها به هیچوجه سهره رو تو دست نگیرید مگه مواقع خیلی ضروری.حامد گفت که بعضی مواقع تو خونه آزادش میکرده کارهایی مثل این برای سهره دای که داره مست میشه مثل سم هست.پیشنهاد میگنم دیگه این کارو نکن با دست هم نگیرش گردوندن هم به دو بار تو هفته کاهش بده تو خونه جایی بذارش که جاش طبق گقتهای قبلی دوستان خوب باشه آب بازی هم هفته ای دوبار.هرچیزی بیش از اندازه اش نتیجه عکس میده.سهره وقتی مست کامل بشه هرجا میذاریش میخونه سهره شما هنوز جاداره.بعضی مواقع سهره شرطی میشه که فقط جای شلوغ بخونه یه چندروزی بذارش تو حیاط یا بالکن یواش یواش عادتش بده که همه جا بخونه ولی ناراحتم نباش هر سهره عادتی برا خودش داره برا جفت زدن هم عجله نکن تازه اولش هست.موفق باشی
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط علیرضا پوریان.)
۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۱۱:۳۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #6
سلام
همانطوري كه دوست وهمشهري عزيزم پوريان فرمودند توي دست گرفتن براي سهره سم هست.اصلا آزاد كردنش توي اتاق وبعد گرفتنش ممكن است باعث پس رفتن ويا پر ريزيش بشود. من همين كار را كردم سهره اي كه داشت دهن مي آمد دچار پرريزي شد وهنوز دهن نيامده.
امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۱۱:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #7
بچه ها من سرچ میکنم بعد موضوع جدید مینویسم لازم نداره نمو دعوا کنین:basa (163):
علیرضا جان اصلا دستم نمیگیرمش خودش میاد بیرون خودشم میره تو آخرین باری که دستم گرفتم یادم نمیاد اما میزارمش پشت پنجره خوندنش کم میشه امیدوارم بالا بیاد یه اتاق دارم ساکته میزارمش توی پنجره فقط بیرونه ببینه خوند خوند نخوندم دیگه نمیخونه مستم نمیشه شرایطی که گفتین براشون ایجاد میکنم خیلی خیلی خیلی ممنون اگه شما تو این سایت نباشین هیچ کس اینقد باحوصله جواب نمیده باتشکر
۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۱۲:۴۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mojtaba_Torghe
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 60
سپاس‌ها: 241
2796 سپاس گرفته‌شده در 839 ارسال
ارسال: #8
همین هم خطرناکه ممکن تو پرواز آزادش بخوره به در و دیوار یا یه اتفاقی بیافته براش.برا جلوگیری از چاقی از بلغور سنگریزه استفاده بکن و برگ تربچه.حالا اینکارارو بکن تا یه مدت بعد ببین تغییر میکنه یا نه حتما گردش زیاد رو کم کن.موفق باشید
۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۰۱:۲۱ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، hamed_30421
*
کاربر انجمن

لیسانس
ارسال: #9
ممنون علیرضا جان حتما تا ببینم به نتیجه میرسم
۱۳۹۱/۱۱/۲۴، ۰۱:۵۳ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 5
سپاس‌ها: 89
815 سپاس گرفته‌شده در 167 ارسال
ارسال: #10
درود.
ببین اگه نوکش سفید شده و رنگش براق دوسه روز بزار پیش ماده. بعد بندازشون پیش هم.
جفت میشن.
من سهره ای داشتم که همینجوری بود و اصلآ نمیخوند جفتش کردم جهارتا لونه جوجه داد.
نوکش سفید سفید بود و رنگ پراش براق، انگاری روغن زدی بهش.
۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۰۸:۴۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان