زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۰۷:۰۱ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

سکته کردن قناری

*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: -5
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 213
39 سپاس گرفته‌شده در 25 ارسال
ارسال: #1
سکته کردن قناری
درود بر همه شما عزیزان.قناری یه سر ابلغ مست داشتم که در حال خوندن بود که دیدم دیگه نخوند به قفس که نگاه کردم دیدم که کف قفس افتاده فهمیدم که سکته کرده.با پاشده کمی اب بروش گذاشتم رو نی یکمی بهتر شد جالب اینجاست دو روز بعد اون ماجرا این اتفاق برای ماده یه سر نیز افتاد.حالا یه ماه هنوز نخوندن.حالا یه سوال. جرا سکته کردن؟و قناری نر ممکن نخونه دیگه و بعد این ماجرا اگه من اینارو جفت بندازم آیا جفت میرن و اگه برن جوجه ها چطوری میشن؟ یعنی سالم بدنیا میان یا نه؟.مرسی
۱۳۹۰/۰۸/۱۲، ۰۵:۱۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
صفحه 3 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دیپلم ریاضی
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 52
60 سپاس گرفته‌شده در 19 ارسال
ارسال: #21
RE: سکته کردن قناری
سلام دوستان وقت بخیر، لطفا اگه درمورد سکته ‌مخصوصا درمانش مطالبی رو دارین مطرح بفرمایین تا استفاده کنیم . واینکه از کجا متوجه بشیم قناری سکته کرده یا نیوکاسل داره ؟ ممنون 
۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۰۲:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 43
70 سپاس گرفته‌شده در 25 ارسال
ارسال: #22
سلام دوستان
قناری نر من امروز سکته کرد .
سکته قناری بر اثر جابجایی در حال بیرون بردن قناری از اتاق جهت آفتاب گرفتن در هوای آزاد اتفاق افتاد مراقب باشید تفاوت بیش از حد روشنایی داخل و بیرون از خانه ممکن است قناری را شوکه کند و باعث عدم تعادل آن شود در مواقع سکته شدید قناری صدای ریز ممتد و بعد گیجی رخ میدهد و دهان پرنده همواره باز و چشمانش بسته میماند تنها کاری که من انجام دادم انتقال قناری به اتاق تاریک و بدون سر و صدا بود امیدوارم حالش خوب بشه . برای درمان این عارضه چکار باید کرد ؟
۱۳۹۳/۰۷/۲۱، ۱۱:۰۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی
مدیر بخش سهره

لیسانس
اعتبار: 92
سپاس‌ها: 3515
2706 سپاس گرفته‌شده در 544 ارسال
ارسال: #23
سلام:
بایستی خیلی زود بعداز دیدن واکنش پرنده به آفتاب جابجاش میکردی.مسئله مهمی نیست خودش خوب میشه.من همچین موردی داشتم وقتی آوردمش روی میخ اصلی خودش خوب شد.
۱۳۹۳/۰۷/۲۱، ۰۶:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان