زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸، ۰۲:۴۰ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

شته يا كرم پنبه دانه

*
کاربر انجمن

diplom
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 21
12 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #1
شته يا كرم پنبه دانه
سلام
بعد از اينكه در اين سايت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ديدم كه نوشته بود پنيه دانه كرم هم داره وقتي پنبه دانه اي كه گرفته بودم رو چك كردم ديدم راست ميگه به نظر شما راههايي كه توي اون سايت فيس بوك گفته شده كامل چيز ديگه اي هم كه بتونم باهاش پنبه دانه رو ضدعفوني كنم ؟
ممنون
۱۳۹۱/۱۰/۰۷، ۱۱:۱۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #2
RE: شته يا كرم پنبه دانه
سلام
دوست عزیز سوالاتتون رو می تونید از داخل همون صفحهء فیس بوک و از ادمین همون صفحه بپرسید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۰۷، ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۱۰/۰۷، ۱۱:۲۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، عمادذر ، ayhn ، ehsantaghavi2007
*
کاربر انجمن

diplom
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 21
12 سپاس گرفته‌شده در 10 ارسال
ارسال: #3
یعنی شما جواب سوالات رو نمیتونید بدید ، و قدرت پاسخگویی ندارید ؟
بازم :basa (160):
۱۳۹۱/۱۰/۰۸، ۰۱:۲۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: majid gholami
*
کاربر انجمن

دیپلم برق
اعتبار: 58
سپاس‌ها: 1796
2108 سپاس گرفته‌شده در 556 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۱/۱۰/۰۸، ۰۱:۲۰ ق.ظ)salarsat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دو.ست عزیز اگر براتون خیلی مهمه 20 دقیقه پنبه دانه رو در اب جوش بجوشانید و در زیر افتاب بصورت کامل خشک کنید البته من خودم همچین کاری رو تا حالا نکردم نیازی نبوده با تشکر
۱۳۹۱/۱۰/۰۸، ۰۹:۵۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush
*
کاربر انجمن

DiplomaAbove
اعتبار: 64
سپاس‌ها: 967
5513 سپاس گرفته‌شده در 908 ارسال
ارسال: #5
(۱۳۹۱/۱۰/۰۸، ۰۱:۲۰ ق.ظ)salarsat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما تازه وارد هستید و گفتن اینکه "قدرت پاسخگوئی ندارید" زیاد مناسب نیست.
این رو بدونین که اگر کسی به سوالتون جواب نداد دلیل بر این نیست که جواب رو نمی دونه !
جوابه سوال شما انقدر ساده و پیش پا افتاده بود,کسی جواب نداد !
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۰/۰۸، ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط Navid_IT.)
۱۳۹۱/۱۰/۰۸، ۰۷:۱۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

کارشناسی
اعتبار: 9
سپاس‌ها: 1306
607 سپاس گرفته‌شده در 229 ارسال
ارسال: #6
(۱۳۹۱/۱۰/۰۷، ۱۱:۱۶ ق.ظ)salarsat نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بعد از اينكه در اين سايت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ديدم كه نوشته بود پنيه دانه كرم هم داره وقتي پنبه دانه اي كه گرفته بودم رو چك كردم ديدم راست ميگه به نظر شما راههايي كه توي اون سايت فيس بوك گفته شده كامل چيز ديگه اي هم كه بتونم باهاش پنبه دانه رو ضدعفوني كنم ؟
ممنون

سلام

روشی که من استفاده میکنم : پنبه دانه رو داخل یک سطل پلاستیکی قرار بدید و با آب ولرم و مقداری پودر لباسشویی بشورید، سپس داخل یک صافی بریزید تا آب کثیفش خارج بشه ، اینبار دومرتبه داخل سطل بریزید اما دیگه از پودر استفاده نکنید چند بار تکرار کنید تا خوب مطمئن شید دیگه کف و پودری باقی نمونده ،سپس پنبه را روی یک سینی فلزی بخش کنید و گوشه ،روی بخاری بگذارید.پس از خشک شدن قابل استفاده هست.
۱۳۹۱/۱۰/۰۹، ۱۱:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: mohsenb150 ، shahin20 ، majid gholami

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان