زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶، ۰۸:۱۴ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

شرایط سهره قناری اوستا

*
کاربر انجمن

اعتبار: -3
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 8
80 سپاس گرفته‌شده در 60 ارسال
ارسال: #1
شرایط سهره قناری اوستا
دوستان میخواستم بدونم سهره قناری باید چند سال بهش بخوره تا اوستا بشه وزیر دهنش جوجه سهره یا سهره قناری گذاشت
۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۶:۳۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #2
RE: شرایط سهره قناری اوستا
(۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۶:۳۰ ب.ظ)ارمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میخواستم بدونم سهره قناری باید چند سال بهش بخوره تا اوستا بشه وزیر دهنش جوجه سهره یا سهره قناری گذاشت
به سن و سالش ربطی نداره.هر سهره قناری که مست خون باشه و دهنش پاک باشه میشه استفاده کرد ..که معمولا همچین سهره قناریهایی بالای 1 سال رو دارن
۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۱۰:۰۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: phoenix
*
کاربر انجمن

ارسال: #3
پس حتما باید یه لک بکنه تا قرص بتونه سوار بر جوجه باشه در ضمن الان 8 ماه داره کاملا قرصه البته الان زوده ولی برا یفصل جوجه سهره میخوام امادش کنم ولی بنظرم براش زوده ومیترسم علاوه بر اینکه از پسش بر نیاد دهن خودشم خراب بشه
۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۱۰:۲۹ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
کاربر افتخاری

فوق لیسانس
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 686
1311 سپاس گرفته‌شده در 496 ارسال
ارسال: #4
(۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۱۰:۲۹ ب.ظ)ارمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس حتما باید یه لک بکنه تا قرص بتونه سوار بر جوجه باشه در ضمن الان 8 ماه داره کاملا قرصه البته الان زوده ولی برا یفصل جوجه سهره میخوام امادش کنم ولی بنظرم براش زوده ومیترسم علاوه بر اینکه از پسش بر نیاد دهن خودشم خراب بشه
دوست من اگه مطمعنی مسته و نوکش کاملا سفیده و همه تکه های آوازشو قرص میخونه میتونی واسه سر دهن استفاده کنی و اصلا مشگلی پیش نمیاد
۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۱۱:۲۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمد جلالی ، legend
**
پژوهشگر انجمن

.....
اعتبار: 28
سپاس‌ها: 561
2114 سپاس گرفته‌شده در 439 ارسال
ارسال: #5
با سلام خدمت دوستان آرمان جان بنظر من اگه بزاری سال دوم بالا دهن ش کنی بهتره بدلیل اینکه تو سال دوم مسلط تر اجرا میکنه سال اول یخورده زوده چون هنوز کنجکاوه پرنده جون وتجربه کافی نداره امکان داره دهنش خراب بشه چون سهره قناریه سهرهش رو هم سال اول اوستا نمیکنن هنوز دنبال یاد گیری هست .شاید یه جایی از دهن رو پس و پیش اجرا کنه بزار کاملا سوار کار بشه وجوجه سهره ای که برای زیر دهن انتخاب میکنی حتما کال کال باشن .با تشکر
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۳۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: fazlog
*
کاربر انجمن

ارسال: #6
ممنون دوست من منم فکر کنم الان براش زوده و امکان داره جوجه سوار بشه و دیگه فاتحه جفتشون خوندس
۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۳:۱۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان